Jump to content

Szczęście


Guest Stilla

Recommended Posts

Guest Stilla

W talii Sibilla della Zingara:

To bardzo pozytywna karta symbolizująca szczęście i szczęście.


• szczęśliwa passa, marzenia się spełniają, zwycięża
• szczęście w pracy, pozytywne transakcje biznesowe, zmiana na lepsze
• wewnętrzne bogactwa, odkryj ukryte talenty


SYMBOLE: Fortuna jest tu przedstawiona jako kobieta z zasłoniętymi oczami, która ma róg obfitości i rozdaje złote monety i pieniądze. Przez opaskę nie widać gdzie dokładnie zerka, chociaż patrzy w górę w kierunku nieba. Na tradycyjnych przedstawieniach często ma zasłonięte oczy. Nie widzi, kogo obdarowuje, a to znaczy, że może to być każdy.


PROSTA: bez względu na pytanie los przyniesie pozytywny wynik w postaci bogactwa lub dobrobytu. Nadzieje pytającego zostaną spełnione. Przypadkowa okoliczność lub przypadkowe zdarzenie przyniesie emocjonalną lub pieniężną gratkę. Ta karta „oświetla” powiązane karty, sugerując szczęśliwe i pozytywne rozwiązanie sytuacji. Osłabia karty negatywne które wskazują na niepowodzenie, śmierć lub zakończenie. Sugeruje to przerwanie tych negatywnych sytuacji, a los zainterweniuje w imieniu pytającego, aby zapewnić początek udanego okresu, nowej miłości, wygranej, pracy lub szczęśliwych okoliczności, które będą korzystne dla badacza. Niespodziewana życzliwość, niezasłużone bogactwo, dojrzałość, zdrowie i bezpieczeństwo - wszystko to prezenty, które los może dostarczyć. Może to również oznaczać nadejście nagłego spadku, spotkania wygranej lub szansy. Chociaż determinacja i wola sukcesu pozostają w gestii pytającego, sukces jest bliski. Jeśli sytuacja wiąże się z dużym problemem do rozwiązania, pytający może oczekiwać rozwiązania i lepszej przyszłości.

 

Możliwe znaczenia:
MIŁOŚĆ: odbędzie się ważne spotkanie; spokój lub pojednanie między kochankami; spotkania z zaufanymi przyjaciółmi, krewnymi
PRACA: awans, duża wygrana lub sprzedaż, udane przedsięwzięcie
ZDROWIE: pozytywne wyniki kliniczne, ciąża, dobre samopoczucie psychiczne, wysoka energia fizyczna i seksualna, satysfakcja
PORADA: Uwierz, że twoje marzenia się spełnią i odważ się przyciągnąć szczęście.

 

ODWRÓCONA: Po odwróceniu szczęście nie jest po stronie pytającego. Aby zaradzić tej sytuacji, należy działać ostrożnie, ale zdecydowanie. Gdy pytanie dotyczy związku, odwrócona karta sugeruje spowolnienie lub zdradę. W sytuacjach zawodowych sugeruje brak doświadczenia, powolny postęp i straty. Karty obok określą, czy ta karta wskazuje na pojedyncze zdarzenie lub dłuższy okres czasu. Może to oznaczać "wypadnięcie z gry", trudny okres biznesowy, brak przewagi konkurencyjnej, odrzucenie lub odrzucenie wniosku o pracę, lub odrzucenie przez kochanka. W połączeniu z pozytywnymi kartami oznacza, że pytający musi przejść krótki okres trudności, zanim osiągnie pozytywny wynik lub że sukces przyjdzie bardzo stopniowo.

Źródło: "Gypsy Oracle Cards. A Handbook for Interpreting the Sibilla della Zingara" M. Jaqueline Murray

Edited by Ragna
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...