Skocz do zawartości

Autoportret


crowcrow

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio jakoś straciłam flow do kart i astro, a że trwa to zdecydowanie za długo czas najwyższy się rozruszać.

 

I Mag

III Cesarzowa

IV Cesarz

 

IV Cesarz

VII Rydwan

 

XI siła

 

Głupiec

 

Umiarkowanie

 

1. Od dzieciństwa do dorosłości - Nauka, chęć zdobywania wiedzy, ciekawość

2. Do 49 lat - Nabranie pewności siebie względem swojej kobiecości

3. Później - Nabranie poczucia bycia autorytetem, doświadczenia, może zdobycie uznania w jakiejś dziedzinie?

 

4. Podświadomość, lęki - Problemy w relacjach z mężczyznami

5. świadomość - Potrzeba wiary w siebie by działać i zmieniać

 

6. Talenty -

 

7. Misja - Poszukiwanie właściwej drogi?

 

8. Dary, by wypełnić misję - n

 

*Edit nr miljon pińcet, bo nawet we własnej dacie urodzenia się pomyliłam :sciana: w tym kolorze będzie poprawione

Edytowane przez crowcrow
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
12 godzin temu, crowcrow napisał:

Ostatnio jakoś straciłam flow do kart i astro, a że trwa to zdecydowanie za długo czas najwyższy się rozruszać.

 

I Mag

III Cesarzowa

III Cesarzowa

 

IV Kapłan

VI Kochankowie

 

XI siła

 

VII Rydwan

 

XIV Umiarkowanie

 

1. Od dzieciństwa do dorosłości - Zdobywanie wiedzy ważne od dzieciństwa, poznawanie własnego ja.

2. Do 49 lat -

3. Później -

Na obu pozycjach jest cesarzowa, czyli pod uwagę biorę jej negatywne cechy?

 

4. Podświadomość, lęki - Brak autorytetu

5. świadomość -  życie według głosu serca?

 

6. Talenty -  Wytrwałość, świadomość własnych możliwości.

 

7. Misja - wkroczenie na nową drogę, poszerzenie horyzontów, porzucenie granic, ekspansja

 

8. Dary, by wypełnić misję - cierpliwość, stabilność, dążenie do harmonii i równowagi

Nie rozumiem tego rozkładu.... 

Tak jak rozumiem punkty (chyba?), to nie rozumiem pytań, jakie są zadane kartom... 

np. Talenty to się domyślam, że chodzi o Twoje talenty, Misja to jak się domyślam "Co jest Twoją życiową misją?", ale o co chodzi z tym od dzieciństwa do dorosłości? I czemu negatywne aspekty cesarzowej, wyszła w pozycji odwróconej? Ten fragment "Od dzieciństwa do dorosłości - Zdobywanie wiedzy ważne od dzieciństwa, poznawanie własnego ja." to rozwinięcie pytania (od dzieciństwa), czy Twoja interpretacja Maga? 

 

Chętnie bym zinterpretowała ten rozkład, bo wydaje się fajny, ale nie bardzo mogę się w nim połapać. 

 

Zrób go porządnie :D aby był czytelny wizualnie dla osób, które będą chciały zinterpretować karty, żeby nie musiały się domyślać. 

Pytanie (tak, żeby było wiadomo, o co w nim chodzi) - Karta - Twoja odpowiedź. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ava55

napiszę późno wieczorem, bo musze sobie wyrysować/przemyśleć te piramidkę

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lianna napisał:

A tam nie ma aby błędu? Na pozycji IV powinien być Cesarz.

Fakt :p już poprawiam. Tak to jest jak się coś robi kiedy oczy się już same kleją :sciana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Spróbuję, aczkolwiek zaznaczam iż ekspertem w żadnym razie nie jestem. Nie miałam nawet książki Chrzanowskiej w rękach.

 

Mag na I pozycji - nauka była dla Ciebie ważna, zdobywanie wiedzy, książki. Przy czym łatwo Ci to przychodziło. Raczej miałaś silny charakter i swoje zdanie. Może dużo gadasz/gadałaś i nie miałaś problemów z formułowaniem myśli. Kreatywna byłaś i dużo pomysłów chodziło Ci po głowie. Łatwo nawiązywałaś kontakty z rówieśnikami. Dobry kontakt z rodzeństwem.

Cesarza w problemie, czyli na pozycji IV może mówić, że masz zaburzony obraz faceta lub właściwego wzorca. Stawiam, że miałaś problematyczne relacje z ojcem. I w pewnym stopniu przekłada się to na Twoje związki uczuciowe.

Może Twój ojciec był despotyczny i lubił narzucać swoje zdanie.

Podwójną Cesarzową na pozycji 2 i 3 czytam że lubisz zwracać na siebie uwagę. Ponadto problem jakiś z wyrażeniem swojej kobiecości. Może być to problem z kreatywnością, spełnieniu się ogólnie w roli matki, żony. Oczywiście nie twierdzę z całą stanowczością, że tak jest. Tak mi się kojarzy Cesarzowa w pozycji odwróconej. Może masz np. jakiś talent artystyczny, ale nie wiesz, jak to pokazać, problem ze spełnieniem tego jakby.

Możesz mieć też jakieś problemy związane ze współpracą z innymi. Ponadto czasem w Tobie może być brak takiej harmonii. Powinnaś właśnie tworzyć i działać w materii, mieć kontakt z ziemią.

Jeśli chodzi o zdrowie, to zwróciłabym uwagę na sprawy kobiece, hormony itd.Czasem nadopiekuńczość daje odwrócona Cesarzowa też.

Kochankowie u Ciebie na pozycji 5, czyli w świadomych dążeniach. Będziesz dążyć zawsze do bycia w relacji, do ludzi. Ważna jest dla Ciebie jest komunikacja. Może masz w problem z podejmowaniem decyzji ( co też może dawać Cesarz na pozycji IV).  Dla Ciebie jest praca wśród ludzi i dla ludzi. Jesteś odbierana jako miła i sympatyczna. Ludzie Cię lubią.

Jeżeli chodzi o pozycję 6, czyli talenty. Masz Moc, czyli wiara mimo wszystko we własne możliwości, pewność siebie, dużo energii masz, ale nie zawsze zdajesz sobie z tego sprawę.

W misji Rydwan- czyli dosłownie parcie do przodu, osiągnięcie sukcesu, realizacja. Te dwie karty, czyli Rydwan i Moc mówią o dużej mocy, ale w środkach masz Umiarkowanie. Musisz mimo zrywów energii ( Rydwan) podejść na spokojnie, chłodno kalkulując. Wyciszyć się. Wtedy wypełnisz swoją misję.

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ava55

 

 

ACH, muszę edytować - nie zauważyłam zmian (Koło/Śmierć)

 

poczekam na nowe obliczenia

Edytowane przez Ava55
inne karty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ava55

 

Mag Cesarzowa Cesarz 

           Cesarz Cesarz

               Rydwan

                Siła

            Głupiec

           

1. od dzieciństwa do dorosłości

MAG - ciekawość, uczenie się, eksperymentowanie, zdobywanie popularności, chęć wykazania się

 

2. do 49 lat

Cesarzowa - bycie kobietą, panią swego zdania, 

 

3. >49 lat

Cesarz -  duży wpływ jakiegoś mężczyzny, trochę takie oddanie pola w zarządzaniu swoim życiem

 

4. podświadomość, lęki

Cesarz - może jest to problem, że uważasz że mężczyźni Cie dominują w relacjach (rodzinnych, koleżeńskich, miłości)

 

5. świadomość

Cesarz - trzeba się zmierzyć z tym problemem, wiesz o nim i jest to wyzwanie

 

6. Talenty 

Rydwan - potrafisz nadac kierunek swoim działaniom, jesteś kołem zamachowym róznych inicjatyw, przedsięwzięć ; jak ruszysz z kopyta- ciężko Cię zatrzymać ;)

 

7. Misja

Siła - doprowadzać sprawy do końca, okiełznać emocje, panować nad instynktami

 

8. Dary by wypelnić misję

Głupiec - świeże spojrzenie, spojrzenie dziecka (naiwne, niewinne), umiejętność zaczynania od nowa:ok:

 

1-4-6

jak jestes odbierana z zewnątrz

Mag- Cesarz-Rydwan

bardzo pozytywnie, jako ktoś z własną wizją, taka też sila sprawcza, 

 

3-5-6

Twoje wnętrze

Cesarz, Cesarz, Rydwan

jesteś poukładana, masz swoją wizję świata, swoje zdanie - może nie zawsze je pokazujesz, ale niełatwo je komuś zmienić

może też pod dużym wpływem swojego taty ;

 czasami zaś jesteś chaotyczna a nawet porywcza- ale to przez pośpiech i emocje

 

 

a propos *Edit : matko, jak ja Cię rozumiem :D

Edytowane przez Ava55
karty na skos /1-4-6/ i /3-5-6_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Ava55 napisał:

 

Mag Cesarzowa Cesarz 

           Cesarz Cesarz

               Rydwan

                Siła

            Głupiec

           

1. od dzieciństwa do dorosłości

MAG - ciekawość, uczenie się, eksperymentowanie, zdobywanie popularności, chęć wykazania się

 

2. do 49 lat

Cesarzowa - bycie kobietą, panią swego zdania, 

 

3. >49 lat

Cesarz -  duży wpływ jakiegoś mężczyzny, trochę takie oddanie pola w zarządzaniu swoim życiem

 

4. podświadomość, lęki

Cesarz - może jest to problem, że uważasz że mężczyźni Cie dominują w relacjach (rodzinnych, koleżeńskich, miłości)

Mnie akurat może nie dominują, ale fakt to że nie cierpię dominujących mężczyzn. Tzn. takich co to wchodzą i biorą wszystkich pod but, mianują się samozwańczymi królami. Tacy to działają na mnie jak płachta na byka, a trudno mnie zdenerwować.

 

5. świadomość

Cesarz - trzeba się zmierzyć z tym problemem, wiesz o nim i jest to wyzwanie

 

6. Talenty 

Rydwan - potrafisz nadac kierunek swoim działaniom, jesteś kołem zamachowym róznych inicjatyw, przedsięwzięć ; jak ruszysz z kopyta- ciężko Cię zatrzymać ;)

Żeby jeszcze ruszyć było tak łatwo! :D

7. Misja

Siła - doprowadzać sprawy do końca, okiełznać emocje, panować nad instynktami

 

8. Dary by wypelnić misję

Głupiec - świeże spojrzenie, spojrzenie dziecka (naiwne, niewinne), umiejętność zaczynania od nowa:ok:

 

1-4-6

jak jestes odbierana z zewnątrz

Mag- Cesarz-Rydwan

bardzo pozytywnie, jako ktoś z własną wizją, taka też sila sprawcza, 

 

3-5-6

Twoje wnętrze

Cesarz, Cesarz, Rydwan

jesteś poukładana, masz swoją wizję świata, swoje zdanie - może nie zawsze je pokazujesz, ale niełatwo je komuś zmienić

może też pod dużym wpływem swojego taty ;

 czasami zaś jesteś chaotyczna a nawet porywcza- ale to przez pośpiech i emocje

Wszystko się zgadza (oprócz wpływu ojca) :D Dziękuję Ci za interpretację

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Godzinę temu, Trida napisał:

CrowCrow a mozesz podać datę?

Bo tutaj można spojrzeć też na AM. 

Wyglada na to ze ava usunrla konto i nie poda juz nigdy tedaty.

Na arkana male?? Nir znam zupelnie tej metody. mozesz napisac na czym polega.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2021 o 14:58, Wildwood napisał:

Wyglada na to ze ava usunrla konto i nie poda juz nigdy tedaty.

Na arkana male?? Nir znam zupelnie tej metody. mozesz napisac na czym polega.

Hej,

Przeliczasz AW na AM.

Np, jeżeli ktoś urodził się 30 czerwca to będzie:

8 Siła* / 8 buław - 6 kochankowie / Kochankowie

4 pozycja cienia - 14 Umiarkowanie / 36 Król Buław

 

To jest opisane w drugiej ksiażce Chrzanowskiej dotyczącej portretu (ta zielona).

*Siła - wiem, że u Chrzanowskiej to Sprawiedliwosć, niemniej ja interpretuję inaczej niż ona. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • Maestro
W dniu 4.07.2020 o 22:05, crowcrow napisał:

Ostatnio jakoś straciłam flow do kart i astro, a że trwa to zdecydowanie za długo czas najwyższy się rozruszać.

 

I Mag

III Cesarzowa

IV Cesarz

 

IV Cesarz

VII Rydwan

 

XI siła

 

Głupiec

 

Umiarkowanie

 

1. Od dzieciństwa do dorosłości - Nauka, chęć zdobywania wiedzy, ciekawość

2. Do 49 lat - Nabranie pewności siebie względem swojej kobiecości

3. Później - Nabranie poczucia bycia autorytetem, doświadczenia, może zdobycie uznania w jakiejś dziedzinie?

 

4. Podświadomość, lęki - Problemy w relacjach z mężczyznami

5. świadomość - Potrzeba wiary w siebie by działać i zmieniać

 

6. Talenty -

 

7. Misja - Poszukiwanie właściwej drogi?

 

8. Dary, by wypełnić misję - n

 

*Edit nr miljon pińcet, bo nawet we własnej dacie urodzenia się pomyliłam :sciana: w tym kolorze będzie poprawione

Problem z ojcem widać i w ogóle z mężczyznami. Czy byłaś poddawana manipulacji jako dziecko? Może ojciec -narcyz? Możesz mieć też problemy ze stawianiem granic. Twoim darem jest umiejętnosć podnoszenia się po upadkach i zaczynania wszystkiego od nowa. Radzisz sobie dobrze z kłopotami. Umiesz patrzeć z poczuciem humoru na świat.

Dana Ci jest praca z dziećmi, nie powinnaś być zbyt poważna.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...