Skocz do zawartości

Łazienka


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mniej więcej nakresle temat, że rozpadla mi się szyba w prysznicu co jakby zaburzylo już całą konstrukcje kabiny. Nie ma tu opcji reklamacji ani wymiany. Rozważam w związku z tym demontaż tego badziewia i albo zakup nowej albo w ogóle zrobić lifting łazienki i kupić wannę. Niestety mam dużo spraw na głowie i podchodzę do tego jak pies do jeża. 

 

Pytanie brzmi:

 

Jak zakończy się dla mnie ta sytuacja? Pomyślnie czy będą z tym znów jakieś problemy... 

 

6 kielichów, 8 buław, papież V 

Po okresie lenistwa i rozmyślania na ten temat coś w reszcie ruszy. Pytanie co tutaj nam mówi kapłan. Może coś nowego może wprowadzę jakieś zmiany w tym pomieszczeniu? 

 

Będę wdzięczna za wasze komentarze. 

Edytowane przez panna.marta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ava55
9 godzin temu, panna.marta napisał:

Jak zakończy się dla mnie ta sytuacja? Pomyślnie czy będą z tym znów jakieś problemy... 

 

6 kielichów, 8 buław, papież V 

postanowisz albo o nowej kabinie albo o całym remoncie - postanowisz, że tak dłużej byc nie może (6 kiel) i weźmiesz sie za to energicznie (8 kijów) - wezwiesz fachowca (Papież)

to moze nawet byc nie tyle gość od prysznica, tylko ktos przygotowany do realizacji łazienek, jakis inżynier/firma od remontów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
9 godzin temu, panna.marta napisał:

Jak zakończy się dla mnie ta sytuacja? Pomyślnie czy będą z tym znów jakieś problemy... 

6 kielichów, 8 buław, papież V 

Moim zdaniem zasięgniesz wiedzy w internecie i zaczniesz szukać rozwiązań, ale ostatecznie pozostaniesz przy starym stanie rzeczy (Papież), wydaje mi się, że może nawet przy starej kabinie, tylko znajdziesz sposób na jej naprawę. 

Papież to jednak osoba konsekwentna, wierna swoim przekonaniom, nie lubiąca zmian, raczej nie uginająca się nowościom, więc przypuszczam, że nie będzie tutaj wielkiej metamorfozy. 8 buław w tym rozkładzie to dla mnie poszukiwanie info w necie, a 6 monet to też karta proszenia o radę, pomoc, ale tez karta dosłownie wymiany, czyli wymiany starej, zepsutej rzeczy. Tym bardziej, że nie ma tutaj kart metamorfozy i transformacji. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

To zmienia postać rzeczy, nie wiem skąd wzięły mi się w głowie monety :D

6 kielichów to karta wspomnień, więc faktycznie może okazać się, że starocie zostawisz za sobą i poszukasz nowych rozwiązań w sieci (8 buław), a Papież na końcu w takim wypadu może mówić o wyborze takie opcji, która może nie jest efektowna, ale trwała, solidna i raczej tania. 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki girls, no póki co właśnie skłaniam się ku nowemu rozwiązaniu. Wymianę prysznica na wannę. Tylko na wannę wyszły mi niekorzystne karty. Echh jak żyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ava55

jak wyrzucisz prysznic , to bedzie potrzebny częsciowy remont - bo nowe płytki na podłodze/ na części ściany pewnie trzeba by położyć i ewentualnie wanne obudować, chociaż wolnostojące  tez są piekne:ok:

w  ciągu ostatnich 4 lat zrobilam (tez zaprojektowałam  też) dwie swoje łazienki, planowanie jest fajne  :serduszka2: nowy charakter mozna nadać - ale masa roboty i niezłe zamieszanie :obled: 

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nice

6 kielichów może zaznaczać łazienkę, jako tako ;) Lub się próbujesz odnowić coś starego, naprzyklad prysznic ;) 8 buław wskazuje na promyczki Słońca i świeże powietrze przez naprawione okno :) Papież na końcu mówi o odpowiednim wyniku i solidnej pracy :) Człowiek, który zarządzi pracami napewno będzie bardzo doświadczony i zrobi wszystko zgodnie z zasadami dobrej pracy. Z sumy 19 Słońce - też zaznacza Twoja radość i mowi, że odpowiedzią jest "Tak" :)

 

Trzymam kciuki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...