Skocz do zawartości

Wybory


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Kto jutro wygra ?

 

A.D - 10 buław 6 mieczy rycerz pucharów (Krol monet 8 buław) 


Widać opór materii, w ostatnich dniach próbował pozyskać nowy elektorat, rycerz pucharów doskonale określę jego osobę i sposób wysławiania - obiecywanie „musztardy i tamponów”. Krol monet i 8 buław pokazuje ze jest pod wpływem silniejszej osoby, bo w nim nie widzę siły ale uległość. Jutro będziemy go żegnać. 
 

R.T - Królowa monet Rycerz monet Giermek mieczy (As buław Rydwan) 


Pozytywnie na wizerunek R.T. ma wpływa aktywność jego zony, rycerz monet pokazuje systematyczne działanie, bez jakoś dziwnych zagrywek, giermek mieczy spójne wypowiedzi. Dobrałam as buław rydwan - to moim zdaniem pokazuje jakim człowiekiem jest i jak działa - jest przedsiębiorczy i jak trzeba skutecznie podejmuje działanie. Moim zdaniem ma dobre karty i po kartach obstawiam jego wygrana. 

Edytowane przez zakretka23
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
44 minuty temu, zakretka23 napisał:

Kto jutro wygra ?

 

 - 10 buław 6 mieczy rycerz pucharów (Krol monet 8 buław) 


Widać opór materii, w ostatnich dniach próbował pozyskać nowy elektorat, rycerz pucharów doskonale określę jego osobę i sposób wysławiania - obiecywanie „musztardy i tamponów”. Krol monet i 8 buław pokazuje ze jest pod wpływem silniejszej osoby, bo w nim nie widzę siły ale uległość. Jutro będziemy go żegnać. 
 

 - Królowa monet Rycerz monet Giermek mieczy (As buław Rydwan) 


Pozytywnie na wizerunek R.T. ma wpływa aktywność jego zony, rycerz monet pokazuje systematyczne działanie, bez jakoś dziwnych zagrywek, giermek mieczy spójne wypowiedzi. Dobrałam as buław rydwan - to moim zdaniem pokazuje jakim człowiekiem jest i jak działa - jest przedsiębiorczy i jak trzeba skutecznie podejmuje działanie. Moim zdaniem ma dobre karty i po kartach obstawiam jego wygrana. 

Mamy ciszę wyborczą, więc chyba to obowiązuje też na forum :mysli: Może zamazać chociaż nazwiska kandydatów? 

 

Co do samej interpretacji to się zgadzam, Pan A ma na wstępie 10 buław i 6 mieczy, to musi być koniec. 

Pan B za to ma niskie karty dworskie, a to też nie za dobrze. Ten As na końcu wraz z Rydwanem dają nadzieję na coś nowego. 

Edytowane przez Priestess
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Ok choć nie widzę takiej potrzeby na forum ezoterycznym ...

Co do kart to zauważyłam, ze same plotki wypadają na pytania o te wybory. To tez dużo mówi. 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Wybory
  • Administrator
14 minut temu, Priestess napisał:

Mamy ciszę wyborczą, więc chyba to obowiązuje też na forum :mysli:

Nie obowiązuje;  agitki nie ma,  to tylko salonowe wróżby :D 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza

Ja mam bardzo mieszane odczucia jak patrzę na te karty. Nie pokazują wprost wygranej. 

 

AD ma w 10 buław zakończenie kampanii i nprzeciążenie nią, dalej w 6 mieczy jest pozytywna zmiana, tym bqrdziej że jest rycerz pucharów, który oznacza dobrą wiadomość.

 

U RT nie podoba mi się ten giermek mieczy, to nieczyste zagrywki, ale dalej dobrane karty są całkiem niezłe. Obstawiam jednak, że Trzask wygra,  ale chyba jakąś niewielką przewagą... 

Odnośnik do komentarza

Hmm karty niejednoznaczne, ale wg mnie kandydat nr dwa ma bardziej korzystne pod kątem wygranej. Monety są bardziej stabilne, często pokazują władzę no i ten giermek mieczy taki wojownik. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...