Skocz do zawartości

Problem z dodaniem komentarza


Alicja1907

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem , ponieważ chciałam zadać pytanie w watku tarot   Priestess , ale nie mogę dodać komentarza . Z tego co zauważyłam to jest sporo takich wątków . Jednak są też i takie gdzie widnieje opcja "dodaj komentarz"/"odpowiedz" 

Czy można jakoś to naprawić czy zostanę bez pomocy Priestess ? 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

@Ismer Dwie inne osoby też do mnie pisały z takim problemem, że nie mogą dodać pytania w moim temacie z wróżbami.

Może zmienił się limit postów na forum albo coś? :bezradny: u mnie wszystko działa i mogę w tym temacie pisać, więc chyba dotyczy to nowych użytkowników. Chociaż Alicja ma konto od dawna...

Edytowane przez Priestess
Odnośnik do komentarza

Miałam taki sam problem z odpowiedzią w wątku z czakrami, ale pomogło odświeżanie strony. Tak samo jak i do Priestess do mnie pisała osoba, która przez to nie mogła zweryfikować mi wróżbę :(

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Roseanna Xavier napisał:

Miałam taki sam problem z odpowiedzią w wątku z czakrami, ale pomogło odświeżanie strony.

U mnie pomagało zresetowanie całej przeglądarki... coś jest z tym javascriptem.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Kochani, nie wiem co jest przyczyną, zgłoszę problem wyżej (czytaj: komuś bardziej gramotnemu niż ja) i będziemy czekać na naprawę.

Mi też zdarzyło się parę razy, że piszę sobie, piszę i jak przychodzi do "dodaj komentarz" to robi się szaro, nic się nie dzieje, komentarz wisi pięknie ale nie wchodzi i dopiero jak odświeżę stronę (nawet kilka razy!) to łaskawie wejdzie, choć też nie zawsze. Wtedy, jak mówi Piko, trzeba zrobić reset przeglądarki, Na szczęście to co jest już napisane nie znika jak sen jakiś złoty, tylko się przywraca - tekst jest pamiętany przez jakiś czas :) 

Myślałam, że to wina sieci, bo czasami nie mam zasięgu, ale widzę, że jednak nie. No to nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na specmajstra :D 

 

 

PS 

właśnie nie chce mi zapisać po edycji tego wpisu :dymi_zly:

 

@ Alicja1907 - bądź cierpliwa, jako i ja jestem teraz, wbijam aż do skutku :sark: 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza

No ja próbowałam z telefonu i dwóch komputerów i zwyczajnie nie ma guziczka "dodaj komentarz" :( gdyby był to bym molestowała ciągle odśwież i wyślij ;)

No konto mam od 2009 roku i trochę napisanych postów również :P 

Może windowsa przeinstaluje na komputerze ;)

Odnośnik do komentarza

Alicja, a teraz jaki masz guziczek? jak dodałaś post, znaczy że coś pod postem musi być, u mnie widać "dodaj odpowiedź" ale używam lapka i zawsze jest ten przycisk, tylko nie zawsze działa.

Odnośnik do komentarza

zobaczę czy ja tam mogę coś napisać 

 

Nie mogę! w całym podforum "Powróżę" u żadnej wróżki nie mogę dodać tematu. To znaczy, że odświeżanie strony i reset przeglądarki tyczy innego problemu - zapisywania odpowiedzi, a my nie mamy w ogóle możliwości dodawania jakiejkolwiek treści tam. 

Edytowane przez Frida
  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Melduję, że problem z dodawaniem zawartości rozwiązałam. Chyba :D - proszę o sprawdzenie tego przez te osoby, które nie miały możliwości dodawania żadnej treści. To rzeczywiście są dwie różne sprawy; na rozwiązanie tej drugiej (że nie zawsze chcą się dodać napisane już treści i trzeba odświeżać stronę) musimy jeszcze poczekać.

  • Medal 1
  • Super 2
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...