Skocz do zawartości

Karty na kontakt ćwiczenia Sunrise.


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, obecnie mam na kim poćwiczyć kontaktowe karty. Postanowiłam codziennie pytać, czy w danym dniu będzie kontakt ze strony kolegi. Zaczęłam od wczoraj, więc wrzucę zweryfikowany juz wczorajdzy rozkład oraz codziennie postaram się wrzucać w tym wątku nowy rozkład i codziennie będę go weryfikować.  Jakbym źle ulokowała wątek to poproszę o przeniesienie.

 

Czy będzie kontakt ze strony Osoby?

 

Wczoraj:

10 monet + Rycerz Mieczy + Księżyc 

Kontakt był, a później spotkanie wieczorne. Kontakt nastąpił w momencie, kiedy nie miał nic do pracy w pracy i mógł rozmawiać. Rozmowa była pełna przekomarzanek. 

 

Dzisiaj:

5 mieczy + As buław + Paź Buław 

Wygląda na to, że kontakt będzie, dosyć burzliwy i nagły, może jakaś nieciekawa wymiana zdań się szykuje nam.

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
17 minut temu, Sunrise009 napisał:

Dzisiaj:

5 mieczy + As buław + Paź Buław

Któreś z was chyba przesadzi z żartami i atmosfera się zagęści :z_jezorem:ewentualnie może być problem z netem. Później kontakt powróci i będzie ok, będą jakieś podteksty erotyczne ;)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Sunrise009 napisał:

Dzisiaj:

5 mieczy + As buław + Paź Buław 

Kontakt co najwyżej pisemny. 

As Buław mówi o początku jakiegoś projektu w pracy lub innego wyzwania i może nie mieć przez to czasu na rozmowę. Paź Buław może także mówić o ewentualnym zaproszeniu na spotkanie.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Weryfikacja:

Odezwać, nie odezwał się, ale się spotkaliśmy u przyjaciół i 5 mieczy zamanifestowało się  nie do końca zabawnymi docinkami.

 

Dzisiejszy rozkład:

As kielichów + 6 kielichów + Rycerz Mieczy

 

Odezwie się, może nawet przeprosi za swoje zachowanie, trochę tęskni może nawet. 

 

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Sunrise009 napisał:

Dzisiejszy rozkład:

As kielichów + 6 kielichów + Rycerz Mieczy

 

Jak dla mnie nie odezwie się będzie rozmyślał o Tobie, ciepło wspominał ale odetnie się i nie będzie kontaktu

 

 

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
1 godzinę temu, Sunrise009 napisał:

Dzisiejszy rozkład:

As kielichów + 6 kielichów + Rycerz Mieczy

Powinien się odezwać, może przeprosi w kazdym razie będzie dążył do poprawy relacji 

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Sunrise009 napisał:

Dzisiejszy rozkład:

As kielichów + 6 kielichów + Rycerz Mieczy

Z sentymentem wróci do poprzednich rozmów. Ale czy przeprosi niewiadomo, bo wychodzi z niego wojak (Rycerz Mieczy), raczej prędzej powie że żartował i aby się nie przejmować...

 

W sumie gdyby rozpatrywać karty jako → przeszłość, teraźniejszość, przyszłość to wychodzi;

Pełen romantyzm - ciepły sentyment - hurra, co to nie Ja !

No, ale zobaczymy ... :)

Edytowane przez Piko
  • Lubię to! 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.07.2020 o 12:04, Sunrise009 napisał:

As kielichów + 6 kielichów + Rycerz Mieczy

Weryfikacja:

Bardzo spontanicznie okazało się, że mamy zmianę razem i w zasadzie spędziliśmy cały dzień we dwoje.

W dniu 15.07.2020 o 14:59, Piko napisał:

raczej prędzej powie że żartował i aby się nie przejmować...

Było, może nie w tak dosłowny sposób, ale było.

 

W dniu 14.07.2020 o 20:53, Ziomal597 napisał:

 

Ech niechcący zacytowałam i nie umiem na komórce skasować.

 

Dzisiaj karty nie kladlam, kolejny rozkład jutro.

Dziękuję!

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

hello, kolejne ćwiczenia przede mną. Pytanie o kontakt na dzień dzisiejszy. Dodam, że na ten moment nie dogadujemy się w dosyć ważnym aspekcie i dzisiaj miała miejsce nieprzyjemna wymiana zdań.

 

paz mieczy - paz kielichow - 8 denarów

Pod talią 10 monet.

 

Coż kontakt będzie, może przeprosiny, ale potrzeba bedzie sporej dawki cierpliwosci i pracy nad tą relacją.

 

Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
34 minuty temu, Sunrise009 napisał:

hello, kolejne ćwiczenia przede mną. Pytanie o kontakt na dzień dzisiejszy. Dodam, że na ten moment nie dogadujemy się w dosyć ważnym aspekcie i dzisiaj miała miejsce nieprzyjemna wymiana zdań.

 

paz mieczy - paz kielichow - 8 denarów

Pod talią 10 monet.

 

Coż kontakt będzie, może przeprosiny, ale potrzeba bedzie sporej dawki cierpliwosci i pracy nad tą relacją.

 

Co sądzicie?

Myślę, że dziś bez kontaktu, każde z was będzie musiało przetrawić tą sprawę i skupi się na tym. Ewentualnie może spotkacie się w pracy, ale nie będzie powrotu do tej rozmowy, która na ten moment jest kością niezgody.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
15 godzin temu, Sunrise009 napisał:

hello, kolejne ćwiczenia przede mną. Pytanie o kontakt na dzień dzisiejszy. Dodam, że na ten moment nie dogadujemy się w dosyć ważnym aspekcie i dzisiaj miała miejsce nieprzyjemna wymiana zdań.

 

paz mieczy - paz kielichow - 8 denarów

Pod talią 10 monet.

 

Coż kontakt będzie, może przeprosiny, ale potrzeba bedzie sporej dawki cierpliwosci i pracy nad tą relacją.

 

Co sądzicie?

Kontakt będzie i próba porozumienia.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Inez2503 napisał:

Kontakt będzie i próba porozumienia.

 

20 godzin temu, Lunaria napisał:

Myślę, że dziś bez kontaktu, każde z was będzie musiało przetrawić tą sprawę i skupi się na tym. Ewentualnie może spotkacie się w pracy, ale nie będzie powrotu do tej rozmowy, która na ten moment jest kością niezgody.

 

weryfikacja: calkowity brak kontaktu.

 

dziekuję Wam serdecznie za interpretacje.

 

Kontakt na dzisiaj:

8 mieczy + 7 kielichów (dolozona do niej Wieża, a do Wieży 2 kielichy) + paz buław

 

coz, kontakt możliwy poprzez neta, koniec marzen i domyslow, ale dzięki temu nastąpi porozumienie. W paziku też ten kontakt się zaznacza, może nawet szybkie spotkanie.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
5 godzin temu, Sunrise009 napisał:

 

 

weryfikacja: calkowity brak kontaktu.

 

dziekuję Wam serdecznie za interpretacje.

 

Kontakt na dzisiaj:

8 mieczy + 7 kielichów (dolozona do niej Wieża, a do Wieży 2 kielichy) + paz buław

 

coz, kontakt możliwy poprzez neta, koniec marzen i domyslow, ale dzięki temu nastąpi porozumienie. W paziku też ten kontakt się zaznacza, może nawet szybkie spotkanie.

Myślę, że komus opadna zludzenia i sie skontaktuje. 

Co do kart na kontakt, to czasem robimy na dany dzień, a one sprawdzają sie za tydzien.

  • Medal 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
8 godzin temu, Sunrise009 napisał:

 

Kontakt na dzisiaj:

8 mieczy + 7 kielichów (dolozona do niej Wieża, a do Wieży 2 kielichy) + paz buław

Póki co jest siedzenie każdego z was w swojej skorupie i snucie różnych planów. Jeśli będzie kontakt to zainicjowany nagle wtedy gdy nie będziesz się spodziewać :)

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Lunaria napisał:

Póki co jest siedzenie każdego z was w swojej skorupie i snucie różnych planów. Jeśli będzie kontakt to zainicjowany nagle wtedy gdy nie będziesz się spodziewać :)

Zazwyczaj przy 8 mieczach był kontakt internetowy, na moich kartach jest przedstawiona pajęcza sieć. Generalnie to już ostatnie ćwiczonko-dniówka, zauważyłam, że Pazik Buławowy pokazuje spotkania bardzo często, a Rycerz Mieczy kontakt, rozmowy. Nie bardzo rozumiem jeszcze rolę Pazia Mieczy i Pazia Kielichów w kartkach kontaktu. Stawiałam, że Paz Mieczy to taki pewniak, a tu okazało się odwrotnie.

Dziękuję wszystkim za poświęcony czas :D

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
20 minut temu, Sunrise009 napisał:

Zazwyczaj przy 8 mieczach był kontakt internetowy, na moich kartach jest przedstawiona pajęcza sieć

O widzisz, dużo zależy od tego co jest na kartach ;) w moich taliach 8 Mieczy najczęściej pokazuje związanie, skrępowanie, więc tym się kierowałam :))

24 minuty temu, Sunrise009 napisał:

Generalnie to już ostatnie ćwiczonko-dniówka, zauważyłam, że Pazik Buławowy pokazuje spotkania bardzo często, a Rycerz Mieczy kontakt, rozmowy.

Szkoda, że to już koniec.. każdy jednak ma inne doświadczenie z kartami, Paź Buław zazwyczaj pokazywał mi wiadomości albo rozmowy przez Internet, a Rycerz Mieczy albo brak kontaktu albo niemiłe, pełne złośliwości i uszczypliwości rozmowy, nic fajnego w każdym razie :wink:

 

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Lunaria napisał:

O widzisz, dużo zależy od tego co jest na kartach ;) w moich taliach 8 Mieczy najczęściej pokazuje związanie, skrępowanie, więc tym się kierowałam :))

Szkoda, że to już koniec.. każdy jednak ma inne doświadczenie z kartami, Paź Buław zazwyczaj pokazywał mi wiadomości albo rozmowy przez Internet, a Rycerz Mieczy albo brak kontaktu albo niemiłe, pełne złośliwości i uszczypliwości rozmowy, nic fajnego w każdym razie :wink:

 

 

Mogę dać czas tej relacji do końca tygodnia i spróbować poćwiczyć jeszcze :) W sumie to ciekawy temat :D Namówiłaś!

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Sunrise009 napisał:

Kontakt na dzisiaj:

8 mieczy + 7 kielichów (dolozona do niej Wieża, a do Wieży 2 kielichy) + paz buław

Brak kontaktu. Będziesz się łudziła, że może jednak coś będzie ale 8 Mieczy to blokada, więc nie ma o czym mówić... :(

wieża to zburzenie, ale moim zdaniem chodzi tutaj o zniszczenie relacji, a nie tej patowej sytuacji.

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ziomal597 napisał:

Brak kontaktu. Będziesz się łudziła, że może jednak coś będzie ale 8 Mieczy to blokada, więc nie ma o czym mówić... :(

wieża to zburzenie, ale moim zdaniem chodzi tutaj o zniszczenie relacji, a nie tej patowej sytuacji.

To bardzo możliwe, sądząc po ostatnich wydarzeniach.

Ciekawe jest to, że każdy widzi te karty inaczej. 

Edytowane przez Sunrise009
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Sunrise009 napisał:

To bardzo możliwe, sądząc po ostatnich wydarzeniach.

Ciekawe jest to, że każdy widzi te karty inaczej. 

Każdy z nas ma inny punkt widzenia,  inny klucz interpretacyjny a także różnimy się doświadczeniem.

Najważniejsze jest, aby się sprawdzało.

  • W punkt 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Weryfikacja leci: kontaktu brak, ale jest spotkanie, natomiast wygląda to tak, że nie rozmawiamy oraz nawet na siebie nie patrzymy. Więc po prawdzie wszyscy mieliśmy po trosze racji

 

Aktualizacja: z jego inicjatywy wyjasnilismy sobie wszystko. 

Edytowane przez Sunrise009
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, dzisiejsza dniówka kontaktowa, jako, że sytuacja obróciła się wczoraj o 180 stopni (niezła moda na sukces z tej znajomości)

Świat + 8 buław + 6 mieczy (5 kielichów)

No jak dzisiaj nie będzie kontaktu, to będę bardzo zdziwiona po tych kartach. W zasadzie wszystkie zwiastują kontakt. I to szybki (buławy), 6 mieczy z 5 kielichów rozumiem jako odejście od sytuacji emocjonalnie wyczerpującej, a Świat jako kontakt netowy. Możliwe jest spotkanie.
 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Lunaria napisał:

Kontakt będzie na pewno :) ale znowu może być dosyć nerwowo, emocjonalnie..

Pomyślałam jeszcze, że kielichy i woda (z 6 mieczy) może symbolizować piwko nad rzeką :D

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Sunrise009 napisał:

Świat + 8 buław + 6 mieczy (5 kielichów)

Powinien być kontakt, jednak ktoś z Was będzie tego żałować, zapewne osoba,  która się odezwie.

Edytowane przez Ziomal597
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Sunrise009 napisał:

Świat + 8 buław + 6 mieczy (5 kielichów)

Jak pisze @Mesi może być krótkotrwały kontakt przy jednoczesnym natłoku innych spraw...

16 godzin temu, Sunrise009 napisał:

Pomyślałam jeszcze, że kielichy i woda (z 6 mieczy) może symbolizować piwko nad rzeką :D

Nad którą rzeką ? ( to pytanie tak poza konkursem smile.png.2208879f82e1e9803319013d9f7b8341.png ... )

  • Dobre! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

weryfikacja: Pan był zajęty swoimi sprawami i się nie odezwał, byłam ogromnie zdziwiona, sądząc po kartach. 

 

Dzisiejsza dniówka kontaktowa:

Rycerz Mieczy - Cesarzowa - Królowa Mieczy

 

Będzie kontakt, może jakieś kreatywne komplementy, inteligentne rozmowy, z delikatnymi szpileczkami. Krolowa Mieczy to zdecydowanie przede wszystkim, nie cofnie się przed niczym, zresztą on jest z trygonu powietrza, więc miecze go symbolizują. Może wpadnie pogadać. 

 

Edytowane przez Sunrise009
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

 

5 minut temu, Sunrise009 napisał:

weryfikacja: Pan był zajęty swoimi sprawami i się nie odezwał, byłam ogromnie zdziwiona, sądząc po kartach. 

 

Dzisiejsza dniówka kontaktowa:

Rycerz Mieczy - Cesarzowa - Królowa Mieczy

 

Będzie kontakt, może jakieś kreatywne komplementy, inteligentne rozmowy, z delikatnymi szpileczkami. Krolowa Mieczy to zdecydowanie przede wszystkim, nie cofnie się przed niczym, zresztą on jest z trygonu powietrza, więc miecze go symbolizują. Może wpadnie pogadać. 

 

Rycwerz mieczy to u mnie krótka rozmowa telefoniczna. Zadzwoni, moze byc średnio miły i TY uniesiesz się dumą i szybko pożegnasz.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Sunrise009 napisał:

Dzisiejsza dniówka kontaktowa:

Rycerz Mieczy - Cesarzowa - Królowa Mieczy

Widać że jesteś bardzo gotowa na kontakt i może powinnaś go zainicjować, mimo że się wahasz . On raczej w nie nastroju na takie rzeczy...

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Sunrise009 napisał:

weryfikacja: Pan był zajęty swoimi sprawami i się nie odezwał, byłam ogromnie zdziwiona, sądząc po kartach. 

 

Dzisiejsza dniówka kontaktowa:

Rycerz Mieczy - Cesarzowa - Królowa Mieczy

 

Będzie kontakt, może jakieś kreatywne komplementy, inteligentne rozmowy, z delikatnymi szpileczkami. Krolowa Mieczy to zdecydowanie przede wszystkim, nie cofnie się przed niczym, zresztą on jest z trygonu powietrza, więc miecze go symbolizują. Może wpadnie pogadać. 

 

Miecze napewno wskazują na kontakt, szczególnie Rycerz (odzew), ale ten Rycerz do tego jest nerwowy i cięty, Królowa Mieczy wskazuje na zimną, krytyczna i dystansową pozycję kobiety, która, jak wskazują na to karta Cesarzowej w takim otoczeniu - chce panować nad sytuacją, żeby było po jej, także moim zdaniem kontakt będzie, ale po Twojej stronie sporo nerwów, krytyki, chęci panowania nad sytuacją, wyjaśnienia czegoś, w związku z czym na końcu się cofniesz i wybudujesz dystans :/

Odnośnik do komentarza

Weryfikacja: Kontakt był, zainicjowany przeze mnie. Na koniec faktycznie powiało z mojej strony chłodem.

Dzisiaj już kart nie kładłam, w sumie zdecydowałam się jednak wątek zakończyć. Dziękuję Wam wszystkim serdecznie, to było bardzo pouczające doświadczenie :)

 

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...