Skocz do zawartości

ankietka


Priestess

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Sprawdzałam gdzie mogłam - nie wiadomo co się z nią stało - nie ma jej nigdzie, a więc i przywrócić się nie da.

 

Przypuszczam jednak, że mogło to się stać wtedy, gdy przenosiłam post Alicji do Twojego wątku, były z tym trudności i chociaż ankiety nie ruszałam, to mogła zniknąć podczas tej akcji, tym bardziej, że link do Twojego tematu "Tarot Priestess" też nie działa, więc musisz wbić go na nowo.  Jeśli by było jak przypuszczam, to coś ze skryptem wtedy nawaliło, to był dzień awaryjny :( 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • Administrator
W dniu 16.07.2020 o 06:47, Priestess napisał:

:beczy: o nieeee co za pech

Priestess, nie rozpaczaj, to nie koniec świata  :pocieszacz:

Możesz dodać tam nową ankietę :) 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
2 godziny temu, Ismer napisał:

Priestess, nie rozpaczaj, to nie koniec świata  :pocieszacz:

Możesz dodać tam nową ankietę :) 

wiem wiem, luzik. Już nie będę dodawać nowej. Ankietka miała mi służyć za feedback, abym wiedziała, jak u mnie ze sprawdzalnością. Dowiedziałam się na podstawie poprzednich wróżb, bo każdą osobę poprosiłam na pw o określenie się w ankiecie. Na tej podstawie mam informację zwrotną, o którą mi chodziło i wydaje mi się, że jest wystarczająca na ten moment. :ok:

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.07.2020 o 06:47, Priestess napisał:

:beczy: o nieeee co za pech

Spokojnie Priestess ja pamietam o Twojej wrozbie caly czas, takze feedback bedzie, nawet bez ankiety :) Mysle, ze wiele osob tez wroci z wiadomoscia zwrotna ;p 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...