Jump to content

ankietka

Priestess

Recommended Posts

• Administrator

Sprawdzałam gdzie mogłam - nie wiadomo co się z nią stało - nie ma jej nigdzie, a więc i przywrócić się nie da.

Przypuszczam jednak, że mogło to się stać wtedy, gdy przenosiłam post Alicji do Twojego wątku, były z tym trudności i chociaż ankiety nie ruszałam, to mogła zniknąć podczas tej akcji, tym bardziej, że link do Twojego tematu "Tarot Priestess" też nie działa, więc musisz wbić go na nowo.  Jeśli by było jak przypuszczam, to coś ze skryptem wtedy nawaliło, to był dzień awaryjny :( 

• Sad 1
  • Administrator
W dniu 16.07.2020 o 06:47, Priestess napisał:

:beczy: o nieeee co za pech

Priestess, nie rozpaczaj, to nie koniec świata  :pocieszacz:

Możesz dodać tam nową ankietę :) 

• Like 2
  • Maestro
2 godziny temu, Ismer napisał:

Priestess, nie rozpaczaj, to nie koniec świata  :pocieszacz:

Możesz dodać tam nową ankietę :) 

wiem wiem, luzik. Już nie będę dodawać nowej. Ankietka miała mi służyć za feedback, abym wiedziała, jak u mnie ze sprawdzalnością. Dowiedziałam się na podstawie poprzednich wróżb, bo każdą osobę poprosiłam na pw o określenie się w ankiecie. Na tej podstawie mam informację zwrotną, o którą mi chodziło i wydaje mi się, że jest wystarczająca na ten moment. :ok:

• Like 2
W dniu 16.07.2020 o 06:47, Priestess napisał:

:beczy: o nieeee co za pech

Spokojnie Priestess ja pamietam o Twojej wrozbie caly czas, takze feedback bedzie, nawet bez ankiety :) Mysle, ze wiele osob tez wroci z wiadomoscia zwrotna ;p 

• Thanks! 1