Skocz do zawartości

Czy On sie odezwie, czy bedzie kontynuacja relacji?


runoutofbreath

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

jestem świeżo po spotkaniu z nowym mezczyzna, ciekawi mnie czy sie odezwie, jak na razie cisza...(minal 1 dzien). 

 

Czy Pan (nazwijmy go Z sie odezwie)?

 

V bulaw+III buławy+Cesarzowa+X pucharów

 

No sama nie wiem...na poczatku V Bulaw..moga byc jakies przeszkody, konflikt? III moze mowic o moim oczekiwaniu na wiadomosc? Nie wiem jak np Cesarzowa rozpatrywac w tym kontekscie, natomiast X pucharow na koncu moze mowic jednak o pozytywnym zakonczeniu sprawy. 

 

 

Jesli tak to czy bedziemy sie spotykac, czy bedzie kontynuacja znajomosci?

 

Siła+VIII bułąw+VI buław+IX Monet

 

Wnioskuje, ze raczej tak, ale ciezko mi oceniac karty, ktore dotycza mnie..moge byc nieobiektywna, wiec jak zwykle poprosze o Wasza, szczera opinie...

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
2 minuty temu, runoutofbreath napisał:

Czy Pan (nazwijmy go Z sie odezwie)?

 

V bulaw+III buławy+Cesarzowa+X pucharów

Bije się z myślami 5 Buław, może też ma inną opcję (kobietę do wyboru) 3 Buław  albo czeka jednak na Twój ruch Cesarzowa i 10 Kielichów. 

4 minuty temu, runoutofbreath napisał:

Jesli tak to czy bedziemy sie spotykac, czy bedzie kontynuacja znajomosci?

 

Siła+VIII bułąw+VI buław+IX Monet

Tak, ale nie zwiazkowo. Wygląda jakbyś to Ty miala nadawać ton tej relacji. charakter raczej kosumpcyjno-degustacyjny, dla zabawy, podboju, zaspokojenia pptrzeb

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dobrze, powiem Wam tak szczerze, pewnie mnie ochrzanicie, ale wczesniej zadalam to pytanie jednej wrozce i powiedziala, ze moze napisac pod wplywem alkocholu (bo wyszlo jej cos z trzema kielichami), ale ogolnie nic z tego nie bedzie..i tak wiem, powinnam na tym zakonczyc, ale czulam ze ta odpowiedz jest troche jakby to ujac, podszyta jej nastawieniem do mezczyzn, takie odnioslam wrazenie..dlatego postanowilam sama spytac, ale zdaje sobie sprawe, ze kart nie nalezy klasc dwa razy na ta sama sytuacje..

Odnośnik do komentarza

W trakcie tasowania pokazal mi sie jeszcze krol mieczy i to pewnie ukazalo jego osobe...nieco surowa, niezwykle inteligentna, taka troche chlodna..malo dynamiczna..wydawal mi sie bardzo inteligetna osoba, niemal przeswietlajaca ludzi, z duza wiedza psychologiczna..oczywiscie jest starszy

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, runoutofbreath napisał:

Jest juz jakis czas po rozwodzie i nie kryl sie z tym, czy ma dzieci tego nie wiem Kochana :( 

Ściemnia. Z kart wynika, że jest w stałym związku.. no i bez kart wiem, ze faceci puszczają takie teksty.."Po rozwodzie jestem, żona mnie nie rozumie " etc

 

Edit. Są  różne podejście co do ponownego  stawiania kart na konkretną sytuację.. Ja akurat stawiam

Edytowane przez Arcan
  • hmmm 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Arcan napisał:

Ściemnia. Z kart wynika, że jest w stałym związku.. no i bez kart wiem, ze faceci puszczają takie teksty.."Po rozwodzie jestem, żona mnie nie rozumie " etc

To juz sama nie wiem, moze mi te karty jakies dziwne wyszly pod wplywem emocji..po prostu jestem zniecierpliwiona, bo wolalabym wiedziec na czym stoje. Wczoraj wieczorem sie spotkalismy i zapadla cisza, chyba nic z tego nie bedzie...ta wrozka moze miala racje, zaraz zobacze dokladnie jakie karty jej wyszly i Wam napisze, byly 3

Odnośnik do komentarza

Okej u niej na pytanie czy sie odezwie wyszly nastepujace karty:

 

swiat, chyba giermek monet i 3 kielichy :)

 

 

Powiedziala, ze moze sie odezwac jak bedzie drinkniety, ale nic z tego nie wyjdzie..

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, runoutofbreath napisał:

Czy Pan (nazwijmy go Z sie odezwie)?

 

V bulaw+III buławy+Cesarzowa+X pucharów

Odezwie się ale nie teraz. 3 Buław wszystko to, o co pytamy kart opoźnia. Tak samo jest w tym przypadku.

5 Buław to może być konflikt zarówno zewnętrzny jak i wewnętrzny. Z tego powodu na ruch z jego strony będzie trzeba trochę poczekać, choć on może już kogoś mieć. Koło Cesarzowej jest związkowa 10 Pucharów, zatem sprawy się komplikują.

Uważam,  że póki co się nie odezwie.

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, runoutofbreath napisał:

Jesli tak to czy bedziemy sie spotykac, czy bedzie kontynuacja znajomosci?

 

Siła+VIII bułąw+VI buław+IX Monet

nie będzie spotkań niestety.

8 Buław to owszem jest kontakt,  jednak na ogół zdalny i pisemny. 

Znajomość będzie kontynuowana, ale docelowo w dalszej perspektywie to się urwie. 9 Denarów to karta singielstwa, ale takiego z wygody niż z przymusu. Uznacie, że lepiej jednak tą relację zakończyć albo przynajmniej mocno zdystansować.

 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, runoutofbreath napisał:

swiat, chyba giermek monet i 3 kielichy :)

 

Według tych kart się nie odezwie. Paź Denarów może mówić o tym, że jest czymś zajęty (praca/nauka) i z tego powodu zapanuje pomiędzy Wami dystans, co pokazuje karta Świat. 

3 Pucharów to lenistwo, zabawa, czas wolny, zatem to może być czas wolny od Ciebie i dlatego pozostanie pasywny. Ewentualnie może iść na jakieś spotkania i po prostu o tym zapomni.

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza

No skoro tak to trudno, rozpaczać nie będę, ale nie ukrywam, ze jestem troche zdziwiona. Postawie chyba jeszcze karty na przyczynę braku kontaktu, bo nie ukrywam, ze jestem ciekawa

Odnośnik do komentarza

Jeśli jest po rozwodzie (i może ma dzieci), to karty w pierwszym rozkładzie pokazały, że masz rywalkę w postaci kobiety, z którą tworzy / tworzył rodzinę.

Co nie zmienia faktu, że nadal podtrzymuję swoją wersję ;) że ogień jest i że kontakt będzie (przy tych kartach z pierwszego posta).

Jeden dzień ciszy, w sytuacji, gdy facet ma zobowiązania (np. dzieci), to naprawdę normalna rzecz i nie musi oznaczać, że coś złego się dzieje. Tym bardziej, jeśli facet wychodzi w Królu Mieczy (czyli ten z tasowania) albo Monet. Oni nie są w gorącej wodzie kąpani, tak jak Buławiani ani też nie mają tendencji do okazywania wylewnie uczuć, tak jak Kielichowi.

10 godzin temu, runoutofbreath napisał:

Okej u niej na pytanie czy sie odezwie wyszly nastepujace karty:

 

swiat, chyba giermek monet i 3 kielichy :)

 

 

Powiedziala, ze moze sie odezwac jak bedzie drinkniety, ale nic z tego nie wyjdzie..

Każda wróżka ma swój schemat czytania kart, na bazie wiedzy, doświadczenia i intuicji. Z mojej wiedzy karta świat w pytaniach "czy..." - odpowiada "tak".

 

Oczywiście, że oficjalnie nie pyta się kart 2 razy o to samo - ale myślę, że dużo osób to robi :jezyk: niektórzy starają się "ominąć" tą zasadę i za drugim razem po prostu biorą inną talię - i nawet na wizji w pewnej TV to widziałam :wink:

Mi się też zdarza i powiem Ci, że jak jest do de... to ile razy bym nie pytała, to karty mówią, że jest do de... :wink:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Mesi napisał:

Jeśli jest po rozwodzie (i może ma dzieci), to karty w pierwszym rozkładzie pokazały, że masz rywalkę w postaci kobiety, z którą tworzy / tworzył rodzinę.

Co nie zmienia faktu, że nadal podtrzymuję swoją wersję ;) że ogień jest i że kontakt będzie (przy tych kartach z pierwszego posta).

Jeden dzień ciszy, w sytuacji, gdy facet ma zobowiązania (np. dzieci), to naprawdę normalna rzecz i nie musi oznaczać, że coś złego się dzieje. Tym bardziej, jeśli facet wychodzi w Królu Mieczy (czyli ten z tasowania) albo Monet. Oni nie są w gorącej wodzie kąpani, tak jak Buławiani ani też nie mają tendencji do okazywania wylewnie uczuć, tak jak Kielichowi.

Każda wróżka ma swój schemat czytania kart, na bazie wiedzy, doświadczenia i intuicji. Z mojej wiedzy karta świat w pytaniach "czy..." - odpowiada "tak".

 

Oczywiście, że oficjalnie nie pyta się kart 2 razy o to samo - ale myślę, że dużo osób to robi :jezyk: niektórzy starają się "ominąć" tą zasadę i za drugim razem po prostu biorą inną talię - i nawet na wizji w pewnej TV to widziałam :wink:

Mi się też zdarza i powiem Ci, że jak jest do de... to ile razy bym nie pytała, to karty mówią, że jest do de... :wink:

 

Dziwne, myslalam, ze rozstali się już definitywnie (ponoc minął ponad rok od rozwodu, prawie dwa). No, ale nie wiadomo jakie maja układy..może ma dzieci i wciąż ja odwiedza a uczucia odżywają. Co do królów mieczy i monetowych to wiem, wiem :p Znam przypadki, bo zazwyczaj na takich trafiam :) 
 

A co do tych kart to ciekawe, ja staram się nie pytać, bo wychodze z tego zalozenia, ze karty tez maja swoją cierpliwosc, później mogą się „zbuntować” i mogą zacząć wychodzic głupoty. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...