Skocz do zawartości

Rozkład partnerski - interpretacja


Lidiaa

Rekomendowane odpowiedzi

Partnerski z osobą, z którą się, można powiedzieć, spotykam. 

 

Ja/co myślę śmierć

Ja/co czuję paź buław 

Ja/co zamierzam wieża

On/co myśli gwiazda

On/co czuje cesarz

On/co zamierza 6 mieczy

Przeszkody - 6 monet

 

Moja interpretacja - nie do końca wiem, jak czytać śmierć w myślach, może zmiana podejścia? Pokrywa się to bardzo z wieżą w zamiarach, tzn. chęć przełamania swoich blokad i odważenia się na otwarcie emocjonalne. W uczuciach paź buław - może zarodki nowego uczucia, którego wcześniej nie było? Lub inna osoba. Ze strony drugiej osoby - gwiazda w myślach to na pewno zauroczenie, taki podziw moją osobą w jakiś sposób, w uczuciach cesarz może wskazywać na stabilność uczuć i taki rozsądek, brak porywów; w zamiarach przy innych, bardziej negatywnych kartach czytałabym to jako chęć odcięcia się ode mnie, ale w przypadku gwiazdy i cesarza przyszło mi do głowy, że to może być chęć zaczęcia na nowo, ale ze mną. Zostawienia za sobą jakichś starych spraw. 

Przeszkody - dysproporcja w dawaniu i braniu, być może jedno czuje, że otrzymuje mniej niż daje lub obydwoje boimy się dać coś od siebie, zaangazować. 

 

Ciekawa jestem Waszych odczuć na temat rozkładu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zamknął ten temat
  • Ismer odblokował ten temat
  • Maestro
3 godziny temu, Lidiaa napisał:

Ja/co myślę śmierć

Ja/co czuję paź buław 

Ja/co zamierzam wieża

Moim zdaniem u Ciebie widać silne zauroczenie, co pokazuje paź. Paź jest napalony, podekscytowany, podniecony, rwie się do działania, ale to ogień, który szybko się wypala. Po Śmierci w pierwszej pozycji powiedziałabym, że masz ochotę na zmianę dotychczasowych schematów, może na jakąś chwilową przygodę? Gorący romans, żar, iskry i  pioruny. Co potwierdzałaby Wieża.

3 godziny temu, Lidiaa napisał:

On/co myśli gwiazda

On/co czuje cesarz

On/co zamierza 6 mieczy

On jest bardzo niezależnym, dominującym typem, lubiącym kontrolować sytuację, nie ma zbyt wielu uczuć póki co, poza tym, że mu się podobasz (Gwiazda). Cesarz to jednak nie jest karta uczuć, raczej osiągania celu. A co zamierza? Wydaje mi się, że dąży do zakończenia znajomości i już podjął decyzję. 

3 godziny temu, Lidiaa napisał:

Przeszkody - 6 monet

Przeszkodą jest komunikacja między Wami, brakuje wymiany. Nie ma też pełnej równowagi w dawaniu/braniu, któraś ze stron jest bardziej aktywna (po tym Paziu przypuszczam, że Ty częściej wychodzisz z inicjatywą). 

Edytowane przez Priestess
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziękuję @Priestess za odpowiedź! 

Chociaż prawdę mówiąc zastanawiam się, czy w przypadku tego rozkładu nie odwróciły się energie, bo jest, na moje oko, odwrotnie niż to, co napisałaś. Przynajmniej z mojej strony :D Na pewno zgadza się wewnętrzna chęć przełamania schematów, ale wielkiego szału uczuć z mojej strony nie ma i zdecydowanie rzadziej wychodzę z inicjatywą, bo gryzie mnie inna sprawa i nie pozwala się "zaangażować" w pełni, bo cały czas nie jestem przekonana do tej relacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeszkodzie 6 monet pokazuje zaburzony schemat dawania i brania. Brak tu jest równowagi, równorzędnego partnerstwa.

Karty po Twojej stronie mogły pokazać bojkotowanie swoich uczuć / instynktów. Tak jakbyś niby chciała wejść w jakąś relację ale jest to niedojrzałe i raczej na zasadzie chwilowych przebłysków. A z drugiej strony w myślach i zamierzeniach Śmierć i Wieża - mocne karty AW, które pokazują, że nie jest Ci dobrze tak jak jest, coś nie zdaje egzaminu, nie tak to ma wyglądać.

A on to widzi... podobasz mu się (Gwiazda) ale jest Cesarzem - a więc nie pozwoli sobie na huśtawki i przypływy i odpływy. Cesarz jest panem sytuacji, chce, aby było tak jak on zadecyduje. Cesarz tez jest dobrym obserwatorem i wyciąga logiczne wnioski z tych obserwacji. A to co widzi, prowadzi go do 6 Mieczy - czyli "pakuję manatki i spadam".

  • Lubię to! 3
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mesi napisał:

A to co widzi, prowadzi go do 6 Mieczy - czyli "pakuję manatki i spadam".

Niekoniecznie. Może inicjować kontakt np. internetowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mesi napisał:

Zdanie wyrwane z kontekstu :jezyk:

Pewnie, że może :oczko:

Całą Twoją interpretację oceniłam jako bardzo dobrą. Nie czepiaj się jednego zdania, bo to komiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Elie-1 napisał:

Całą Twoją interpretację oceniłam jako bardzo dobrą. Nie czepiaj się jednego zdania, bo to komiczne.

 

 :oklasky:

Czy widzisz emotikonki na końcach zdań w mojej wypowiedzi? - to chyba świadczy o tym, że podeszłam do tego na luzie - a jeśli już mam się czepić - to Ty cytujesz jedno moje zdanie z całej wypowiedzi, która stanowiła integralną całość :oczko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Lidiaa napisał:

a/co myślę śmierć

Ja/co czuję paź buław 

Ja/co zamierzam wieża

Wygląda na to , jak byś chciała z hukiem zmienić swoją sytuację życiową tzn. bardziej zbliżyć się do niego...

22 godziny temu, Lidiaa napisał:

On/co myśli gwiazda

On/co czuje cesarz

On/co zamierza 6 mieczy

Jest optymistycznie nastawiony do życia i lubi mieć wszystko pod kontrolą, czuć się pewnie i samemu rozrządzić z kim chce być , nie ulegając pokusom. Bardzo ostrożnie podchodzi do związku.

22 godziny temu, Lidiaa napisał:

Przeszkody - 6 monet

To on będzie chciał dominować i rozsądzać co jest białe, a co czarne, dobre lub złe...

 

Pozdrawiam i życzę spełnienia w miłości... :tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Piko napisał:

Wygląda na to , jak byś chciała z hukiem zmienić swoją sytuację życiową tzn. bardziej zbliżyć się do niego...

Jest optymistycznie nastawiony do życia i lubi mieć wszystko pod kontrolą, czuć się pewnie i samemu rozrządzić z kim chce być , nie ulegając pokusom. Bardzo ostrożnie podchodzi do związku.

To on będzie chciał dominować i rozsądzać co jest białe, a co czarne, dobre lub złe...

 

Pozdrawiam i życzę spełnienia w miłości... :tak:

Myślę że on już podjął decyzje o odejściu z tej relacji, co do gwiazdy...nie była to czasami relacja karmiczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, by chciał odchodzić z relacji, nawet w weekend inicjował spotkania. Jakby coraz bardziej się jednak zbliżał.

Ciężko określić, czy to relacja karmiczna, nic mi póki co na to nie wskazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...