Skocz do zawartości

czy zakocha się we mnie?


philogelos11

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem Philo, kiedyś miałem tutaj swój watek i wróżyłem nawet interpretowałem z celnymi uwagami.

od jakiegoś czasu powróciłem do kart i badam swoją intuicje względem kart.. wszelkie uwagi zastrzeżenia proszę chętnie się ze mną dzielić

dziś sięgnąłem po karty, spadły mi i je podniosłem.. nie zauważyłem, ze część odwróciła się (zawsze wróżę z pozycji prostej)

i tak oto zadałem pytanie czy X zakocha się we mnie i wyszło:

MAG - WISIELEC - odwrócony DIABEŁ

 

Moim zdaniem tak. Oczarowałem ją, Teraz swoja uwagę skupiam bardziej na sobie i nie oczekuje od niej niczego ale karta podsumowująca Diabeł

odwrócony mówi, że jednak są szanse..dlaczego? wyczytałem właśnie, że Karta Diabeł jest pierwszą kartą Arkanów Większych, która w pozycji negatywnej ma pozytywne, a nie negatywne znaczenie.

Co o tym myślicie forumowicze?

 

Edytowane przez philogelos11
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, philogelos11 napisał:

wyczytałem właśnie, że Karta Diabeł jest pierwszą kartą Arkanów Większych, która w pozycji negatywnej ma pozytywne, a nie negatywne znaczenie.

Nie zawsze tak jest... Chyba że u Beaty Matuszewskiej...

14 godzin temu, philogelos11 napisał:

MAG - WISIELEC - odwrócony DIABEŁ

Mag to również kuglarz, tak więc być może nie tyle ją oczarowałeś, co zaintrygowałeś swoim zachowaniem. To zachowanie mogło dać jej trochę do myślenia ( Wisielec) co do twoich intencji i obawy przed byciem wykorzystaną lub oszukaną ((o) Diabeł ) ...

Tak w skrócie to widzę... :thanks:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

W poprzednim poście czytałem karty całościowo, czyli 3 karty jak jedną kartę.

Lecz gdyby czytać linearnie czyli karta po karcie to;

15 godzin temu, philogelos11 napisał:

MAG - WISIELEC - odwrócony DIABEŁ

(Mag), Tak zauroczyłeś ją , co przewróciło wiele jej wyobrażeń, odczuć do góry nogami (Wisielec) i dało do myślenia...

A Diabeł jak to diabeł odwrócony spowodował niepewność co do rozwoju sytuacji i jej odczuć do Ciebie...

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia miłosnego. :tak:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

cóż.. @Piko niepewność jej uczuć albo jej obawy przed moim wykorzystaniem jej świadczą tylko o tym, że moje ,powodzenie miłosne" już jest na przegranej pozycji :/ 

Dziękuje za pomoc w odczytaniu kart.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Nie zakocha się, nie ma tu ani jednej karty mówiącej o miłości... Mag to kwestia bycia ciekawym dla kogoś, oczarowania ale to nie jest zakochanie, to nie są uczucia. To bardziej granie na emocjach, Wisielec również nie jest kartą uczuć, tylko kartą dziwaka, zatem zaintrygowałeś ją bo jest niestandardowy, a Diabeł to kwestia chemii między ludźmi, odwrócony to chyba tej chemii brak z jej strony

  • W punkt 1
  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Nie. Myślę podobnie jak Arbo. Brak tu kart miłości. Mało tego ten wisielec hamuje jakiekolwiek działania i uczucia. Być może ona wyczuwa w Tobie Twoje zainteresowanie w tym diable, lecz z jej strony to ja nie widzę uczuc. 

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
W dniu 17.07.2020 o 15:09, philogelos11 napisał:

MAG - WISIELEC - odwrócony DIABEŁ

Nie ma tu miłości, ale widać, że ty masz na jej punkcie coś w rodzaju obsesji, bardzo silnie się nią interesujesz. Ona to wie lub nawet może wykorzystywać dla własnych korzyści, podbudowania ego. 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Niestety też uważam, że nie. W kartach widać flirt, wasze rozmowy ( Mag), takim bajerowaniu. Wisielec może oznaczać, że ta relacja potrwa, albo że myśli o Tobie. Diabła czytam jako przywiązanie, ale raczej niezdrowe. No jakoś nie czytam odwróconego Diabła pozytywnie...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...