Skocz do zawartości

Problem z logowaniem


OwocLesny

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z logowaniem bo za każdym razem muszę resetować hasło mimo, że za każdym razem wpisuje to samo. 

Drugi problem to moje wiadomości na forum są nie widoczne i stale czekają na akceptację. Czy coś robię nie tak? 

Bardzo proszę o pomoc bo mam wrażenie że jestem tu niewidzialna:(((

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
W dniu 19.07.2020 o 13:38, OwocLesny napisał:

Mam problem z logowaniem bo za każdym razem muszę resetować hasło mimo, że za każdym razem wpisuje to samo. 

Czy problem trwa dalej? jeśli tak to spróbuj skorzystać z innej przeglądarki. Może być też tak, że przeglądarka podpowiada pierwsze hasło i wtedy siłą rzeczy każde następne nie wejdzie. Ten problem z resetem czasami niestety występuje i w takim wypadku bywa, że pomaga jedynie reset przez panel admina. 

 

W dniu 19.07.2020 o 13:38, OwocLesny napisał:

Drugi problem to moje wiadomości na forum są nie widoczne i stale czekają na akceptację. Czy coś robię nie tak? 

Twoje wiadomości nie czekają stale, już możesz pisać -  mamy ustawione do akceptacji pierwsze posty nowych osób. 

Odnośnik do komentarza

Mogę zalogować się tylko gdy wpisuje nick natomiast przez mojego maila już nie. Co do postów myślałam, że jak mam problem z logowaniem to ma to jakiś związek z dodawanymi postami ale teraz już wiem, że trzeba poczekać. 

Dziękuję za pomoc. 

Owocowa :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Administrator
12 godzin temu, OwocLesny napisał:

Mogę zalogować się tylko gdy wpisuje nick natomiast przez mojego maila już nie.

oj, szkoda że od razu nie napisałaś w jaki sposób się logujesz - tak jest, że logujemy się na nick - i w tym wypadku szybko otrzymałabyś wyjaśnienie :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...