Skocz do zawartości

Spotkanie


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Poznałam kogoś trzy tygodnie temu.Przez internet.Rozmawiamy codziennie,bardzo długo, jesteśmy sobie coraz bliżsi..On mieszka za granicą,ma przyjechać na dwa dni na początku sierpnia, wtedy się poznamy osobiście.Zrobiłam rozkład na to spotkanie..

 

Aura początkowa (x1) Rycerz kielichów - będzie czułość, przytulenie, miłe słowa

Jak mi się wydaje, że będzie/nadzieje,obawy etc (x1) 9 monet 2 monet 5 buław może obawiam się jakichś wahań,zastanawiania, spięć

Jak będzie dla mnie naprawdę (x1) 6 buław 9 kielichów 10 kielichów bardzo radosnie,uczuciowo, poczuję spełnienie

Niespodziewane (x1) Król kielichów Gwiazda Rycerz monet  - jakieś wyznania..

Wynik (x3) Pustelnik 4 monet Mag Słońce - mogę poczuć się samotna po dwóch intensywnych dniach,ale potem widac pozytywne kontakty z nim

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
41 minut temu, Inez2503 napisał:

Aura początkowa (x1) Rycerz kielichów

Zauroczenie, podekscytowanie, motyle w brzuchu. 

42 minuty temu, Inez2503 napisał:

ak mi się wydaje, że będzie/nadzieje,obawy etc (x1) 9 monet 2 monet 5 buław

Boisz się, że będzie nudno, nie będzie tematów do rozmów, że mogą być niefajne spięcia lub napięta atmosfera. 

42 minuty temu, Inez2503 napisał:

Jak będzie dla mnie naprawdę (x1) 6 buław 9 kielichów 10 kielichów

Super, będzie udany seks, dużo ciepłych uczuć, czułości, swobody. Będziecie się czuć jak stare, dobre małżeństwo, bez barier, naturalnie. 

43 minuty temu, Inez2503 napisał:

Niespodziewane (x1) Król kielichów Gwiazda Rycerz monet

Pan może wyskoczyć z jakimiś deklaracjami, wyznaniami, obietnicami. 

44 minuty temu, Inez2503 napisał:

Wynik (x3) Pustelnik 4 monet Mag Słońce

Pustelnik i 4 monet pokazuje powściągliwość i samotność, może trzeba będzie zwolnić tempo po bardzo emocjonującym weekendzie. Na pewno będzie dalszy kontakt i inicjatywa po stronie pana (Mag i Słońce). 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Inez2503 napisał:

Poznałam kogoś trzy tygodnie temu.Przez internet.Rozmawiamy codziennie,bardzo długo, jesteśmy sobie coraz bliżsi..On mieszka za granicą,ma przyjechać na dwa dni na początku sierpnia, wtedy się poznamy osobiście.Zrobiłam rozkład na to spotkanie..

 

Aura początkowa (x1) Rycerz kielichów - będzie czułość, przytulenie, miłe słowa

Jak mi się wydaje, że będzie/nadzieje,obawy etc (x1) 9 monet 2 monet 5 buław może obawiam się jakichś wahań,zastanawiania, spięć

Jak będzie dla mnie naprawdę (x1) 6 buław 9 kielichów 10 kielichów bardzo radosnie,uczuciowo, poczuję spełnienie

Niespodziewane (x1) Król kielichów Gwiazda Rycerz monet  - jakieś wyznania..

Wynik (x3) Pustelnik 4 monet Mag Słońce - mogę poczuć się samotna po dwóch intensywnych dniach,ale potem widac pozytywne kontakty z nim


super karty, trzymam kciuki :D

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Maestro
W dniu 19.07.2020 o 17:22, Inez2503 napisał:

Poznałam kogoś trzy tygodnie temu.Przez internet.Rozmawiamy codziennie,bardzo długo, jesteśmy sobie coraz bliżsi..On mieszka za granicą,ma przyjechać na dwa dni na początku sierpnia, wtedy się poznamy osobiście.Zrobiłam rozkład na to spotkanie..

 

Aura początkowa (x1) Rycerz kielichów - będzie czułość, przytulenie, miłe słowa

Jak mi się wydaje, że będzie/nadzieje,obawy etc (x1) 9 monet 2 monet 5 buław może obawiam się jakichś wahań,zastanawiania, spięć

Jak będzie dla mnie naprawdę (x1) 6 buław 9 kielichów 10 kielichów bardzo radosnie,uczuciowo, poczuję spełnienie

Niespodziewane (x1) Król kielichów Gwiazda Rycerz monet  - jakieś wyznania..

Wynik (x3) Pustelnik 4 monet Mag Słońce - mogę poczuć się samotna po dwóch intensywnych dniach,ale potem widac pozytywne kontakty z nim

Weryfikacja

 

Więc pan był miły,serdeczny, widać,ze mógłby dla mnie zrobić wszystko,zauroczony,o czym zresztą wiedziałam wczesniej. Miałam nadzieję na jakaś niespodziankę,bo mi obiecywał,ze coś mi przywiezie - 9 monet ,na spędzenie 2 dni (2 monet),no i na seks (5 buław).

Tymczasem siedzielismy,rozmawialismy,piliśmy po drinku i niestety,ale byłam nim rozczarowana. Chemia z mojej strony zniknęła, pan okazał się niższy wzrostem ode mnie (wiedziałam,ze jest niski,ale wg deklaracji  miał być 1 cm wyższy), ja sama za wysoka nie jestem i niestety, ale dla mnie to jest nie do przejscia.. Nie wiem co pozycja Niespodziewane chciała mi powiedzieć,może to, ze ja sobie robiłam nadzieję na fajnego faceta,a objawił mi się Rycerz monet,czyli po raz kolejny karta pokazała, ze pan nie jest dla mnie, ze do siebie nie pasujemy.Pomijam fakt, ze jest bardzo zazdrosny i denerwowały go powiadomienia przychodzace na mój telefon, mimo iż był w torebce. Nie wyłaczyłam go, ze względu na syna, który został sam w domu.  Wynik mówi o moim odsunięciu, wręcz ucieczce od niego dzieki pomocy (fortelowi) mojej serdecznej przyjaciółki, ktora zadzwoniła do mnie po wysłąniu przeze mnie dyskretnie smsa.

 

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Ten rycerz monet jako niespodziewanie to właśnie może być pomoc przyjaciółki, czyli osoby lokalnej, która Cię wyciągnęła z opresji. Ewentualnie fakt, że pan jednak zostanie w roli kolegi, przyjaciela, znajomego.

Edytowane przez Priestess
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...