Skocz do zawartości

Pierwsza połowa sierpnia


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle położyłam karty na pierwszą połowę sierpnia. 

 

Aura
księżyc + 3 denary + 8 pucharów

Oj nie będzie za ciekawie, będzie sporo rozmyślań, złudnych nadziei, jakieś złe przeczucia, ale mogą pojawić się jakieś korzyści finansowe (może uda się sprzedać samochód), albo porzucenie czegoś co mi nie służy i ruszenie dalej.

 

Praca
rycerz buław + kapłanka + 2 puchary

Tutaj sporo będzie się działa i widać dobrą współpracę z kobietą.

 

Uczucia
rycerz denarów + 10 denarów + wisielec

Tutaj widać jakiegoś mężczyznę, ale to bardziej na stopie koleżeńskiej, będzie radośnie rodzinnie, ale jakiś większych zmian tutaj nie widzę (wisielec wszystko blokuje)

 

Najważniejsze wydarzenie
2 miecze + 8 mieczy + paź mieczy

Rozmyślanie nad jakimś wyborem, ale coś będzie mnie blokować co zakończy się kłótnią.

 

Rada
kapłan + 2 buławy + 5 denarów

Skupić się na sobie, na rozwoju duchowym, ale też ruszyć do przodu działać, aby pozbyć się rozterek i niepokoi

 

Znajomość z X (obecnie z Panem nie mam kontaktu)
król buław + głupiec + 9 denarów

Czyżby Pan się odezwał i chciał zacząc wszystko od nowa, bo głupiec to nowy początek ale też dziecinne, beztroskie podejście do wszystkiego. 9 denarów to osoba samotna, ale szczęsliwa więc większych zmian tutaj nie widzę pomimo, że Pan może się odezwać.

 

Jakoś widać, że ta pierwsza połowa sierpnia nie będzie za ciekawa sporo tutaj jakiś lęków, niepokoi i kłótni. Prawie większość czasu to będzie mój urlop, ale błogiego lenistwa tutaj nie widzę :) Może ktoś zerknie i doda swoją interpretację? :) 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Mala_83 napisał:

Aura
księżyc + 3 denary + 8 pucharów

Aura dość ponura,  tajemnicza. Myślę,  że chodzi tu o pracę,  a konkretnie o współpracę z kolektywem firmowym. Będzie tu wiele niejasności, niedomówień, przez co będziesz miała tego wszystkiego dość i najchętniej jakbyś mogła, to byś to rzuciła.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Mala_83 napisał:

Praca
rycerz buław + kapłanka + 2 puchary

Tutaj sporo będzie się działa i widać dobrą współpracę z kobietą.

 

Uczucia
rycerz denarów + 10 denarów + wisielec

Praca

 

W pracy aktywnie,  dużo pracy i zwrotów akcji. R Buław to także wieczna gonitwa za terminami lub zadaniami. Współpraca z kobietą może Ci jednak ulżyć.

 

 

Uczucia

W uczuciach poza koleżeństwem czy przyjaźnią nie widać nic więcej.

Jest tu jednak zaznaczony oddany Ci mężczyzna,  który bardzo Cię lubi. Możesz liczyć na jego wsparcie.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
2 miecze + 8 mieczy + paź mieczy

Rozmyślanie nad jakimś wyborem, ale coś będzie mnie blokować co zakończy się kłótnią.

 

Rada
kapłan + 2 buławy + 5 denarów

Najważniejsze 

 

Widać blokady, z których wyplączesz się dzięki analizie i zdobytym informacjom. Musisz więc być wnikliwa.

 

Rada

 

Obserwuj i analizuj. Działaj w spółce,  o czym mówi jednocześnie 2 Buław i Papież. Kapłan to wsparcie mentora, więc nie bój się pytać,  nie bój się prosić o pomoc. 5 Den to karta deficytowa, a więc, żeby uzupełnić jakieś braki potrzeba dobrej duszy, która pomoże.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Mala_83 napisał:

Znajomość z X (obecnie z Panem nie mam kontaktu)
król buław + głupiec + 9 denarów

Ta relacja się nie rozwinie.

9 Den to samotność z wygody. Poza tym Król Buław to facet zadufany w sobie, który uważa, że to o niego będą zabiegać kobiety,  a nie on o nie...

On nie zrobi nic w tej kwestii,  niestety.

Jego ta sytuacja może nawet bawić i śmieszyć...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Ziomal597 ta aura to chyba pokazuje mój smutek i rozczarowanie, bo po tej sytuacji z pracą jak dostałam samochód zrodziła się zazdrość osób z pracy a szczególnie jednej z koleżanek. Zaczęła ona gra nie fer w stosunku do mnie pisząc różne rzeczy do szefowej, które nie do końca są prawdą. Bardzo mnie to rozczarowało niestety, bo to nie była moja decyzja odnośnie samochodu ani też nikomu go nie zabrałam.

Karty co do pracy pokazały chyba, że ta współpraca ma się poprawić i oby tak było :)

Co do uczuć to pokazało chyba Pana z którym zawsze mogę pogadać o wszystkim ale nic poza tym :)

Te blokady to chyba związane z Panem X, bo zaczynam dostrzegać, że ta znajomość nawet gdyby się odrodziła to nie jest tym czego szukam i coraz bardziej to widzę i najważniejsze dociera to do mnie :) wiec może to o to chodzi. Chyba, że pokazała się tutaj praca. 

Zobaczymy :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
5 godzin temu, Mala_83 napisał:

Aura
księżyc + 3 denary + 8 pucharów

Dużo rozmyślania, niepewności nad którą będziesz próbowała pracować, ale nagle się poddasz. Może w pracy pojawią się jakieś plotki, z którymi będziesz chciała walczyć 

5 godzin temu, Mala_83 napisał:

Praca
rycerz buław + kapłanka + 2 puchary

Dużo zamieszania, ale ze wszystkim sobie poradzisz, jakas kobieta Ci pomoze

5 godzin temu, Mala_83 napisał:

Uczucia
rycerz denarów + 10 denarów + wisielec

Nic się nie zmieni, może jakieś propozycje wyjścia z przyjacielem. Pragmatyczne podejscie do uczuc 

5 godzin temu, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
2 miecze + 8 mieczy + paź mieczy

Będziesz czuć się zapedzona w kozi róg co będzie skutkowało Twoją frustracja i złością

5 godzin temu, Mala_83 napisał:

Rada
kapłan + 2 buławy + 5 denarów

Skupic się na tym co jest dla Ciebie wazne, zastanowić się czego naprawdę Ci brakuje i co sprawia, ze nie mozesz ruszyc z miejsca

5 godzin temu, Mala_83 napisał:

Znajomość z X (obecnie z Panem nie mam kontaktu)
król buław + głupiec + 9 denarów

Moze sie dowiesz, ze wiedzie zycie szczesliwego singla. Nie widze, zeby mial sie odezwac

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Lunaria pomimo urlopu na początku sierpnia będzie to czas rozmyślań, własnie też pomyślałam o plotkach w pracy które mnie zdołują :( w uczuciach nic się za bardzo nie zmieni może dlatego, że się ostatnio poddałam. Co do Pana X to faktycznie król się nie odezwie bardziej chyba jakby był rycerz buław. W głupcu nowy początek więc może faktycznie pokazuje tutaj na rozstanie z obecną Panią i życie singla. Zobaczymy :) Wrócę z weryfikacją :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Mala_83 napisał:

Dzięki serdeczne @Ziomal597 ta aura to chyba pokazuje mój smutek i rozczarowanie, bo po tej sytuacji z pracą jak dostałam samochód zrodziła się zazdrość osób z pracy a szczególnie jednej z koleżanek. Zaczęła ona gra nie fer w stosunku do mnie pisząc różne rzeczy do szefowej, które nie do końca są prawdą. Bardzo mnie to rozczarowało niestety, bo to nie była moja decyzja odnośnie samochodu ani też nikomu go nie zabrałam.

Karty co do pracy pokazały chyba, że ta współpraca ma się poprawić i oby tak było :)

Co do uczuć to pokazało chyba Pana z którym zawsze mogę pogadać o wszystkim ale nic poza tym :)

Te blokady to chyba związane z Panem X, bo zaczynam dostrzegać, że ta znajomość nawet gdyby się odrodziła to nie jest tym czego szukam i coraz bardziej to widzę i najważniejsze dociera to do mnie :) wiec może to o to chodzi. Chyba, że pokazała się tutaj praca. 

Zobaczymy :)

Niestety w pracy tak jest, że jak Ci dobrze idzie albo coś Ci dadzą w nagrodę za ciężka pracę, to albo twierdzą, że ci się nie należy albo po znajomości albo że lecisz na kasę. Nigdy się nie zadowoli. Jutro Ci się wpisze do całości. 

Edytowane przez panna.marta
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, panna.marta napisał:

Niestety w pracy tak jest, że jak Ci dobrze idzie albo coś Ci dadzą w nagrodę za ciężka pracę, to albo twierdzą, że ci się nie należy albo po znajomości albo że lecisz na kasę. Nigdy się nie zadowoli. Jutro Ci się wpisze do całości. 

Ostatnio właśnie doświadczam ogromnej zazdrości począwszy w pracy jak i normalnym życiu. Samochodu nikomu nie zabrałam, żeby czuć się winna, że go dostałam. Strasznie się własnie zawiodłam ostatnio na ludziach :(

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 20.07.2020 o 11:53, Mala_83 napisał:

WERYFIKACJA!!!

 

Aura
księżyc + 3 denary + 8 pucharów

Było dużo rozmyślań, miałam jakieś złe przeczucia że coś się stanie ciągle. Zaczęłam się martwić o rodziców, bo niestety widać, że z racji wieku już z pewnymi rzeczami sobie nie radzą i trzeba im pomóc. Taki czas rozmyślań był i różnych nastrojów z tym związanych 

 

Praca
rycerz buław + kapłanka + 2 puchary

Fajna współpraca z kobietami, bo projekt który ciągnie sie od iluś ruszył z miejsca dzięki pojawieniu się nowej Pani oraz poprawa relacji z szefową. Dobra i miła współpraca :)

 

Uczucia
rycerz denarów + 10 denarów + wisielec

Tutaj pojawił się Pan którego już jakiś czas temu poznałam, ale nasze drogo się rozeszły. Sporo rozmawialiśmy a ostatnio znajomość jakoś przystopowała

 

Najważniejsze wydarzenie
2 miecze + 8 mieczy + paź mieczy

Walka ze swoimi wewnętrznymi blokadami i praca nad sobą. Odcięcie się też trochę od tego co mnie blokowało

 

Rada
kapłan + 2 buławy + 5 denarów

Skupiłam się na sobie, przemyślałam wiele rzeczy i zastanwiałam sie czegp mi brakuje i jak mogę to rozwiązać

 

Znajomość z X (obecnie z Panem nie mam kontaktu)
król buław + głupiec + 9 denarów

Tutaj były urodziny Pana napisałam mu życzenia podziękował, ale nie było jakiejś rozmowy. Pan dalej się spotyka z Panią z moich okolic choć jakoś dziwnie to wygląda bo czasem nie ma go tydzień z pożniej jest 2 razy w tyg więc nie wiem o co tam chodzi.

Dzięki serdeczne za Wasze interpretacje :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...