Skocz do zawartości

Czy A. Przyjedzie w sierpniu


Meganoss

Rekomendowane odpowiedzi

Zadalam pytanie czy A. przyjedzie do mnie w sierpniu? (Ja mieszkam za granica ale chcialabym zeby przyjechal i wogole zostal na stale). 

 

3 kielichow, Cesarz, 8 kielichow 

 

Wydaje mi sie ze jest szansa zeby przyjechal w sierpniu 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Moim zdaniem... będzie ciężko, bo może nie wyrażać zgody jakiś mężczyzna (ojciec chłopca?) Jeśli przyjedzie do Ciebie to na krótko i na pewno wróci z powrotem do Polski :_yyyy: przynajmniej tak to widzę

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Też myślę, że może przyjechać na krótko (będzie to miło spędzony czas), ale jakiś mężczyzna utrudni pozostanie na stałe. Też mi tutaj wygląda na ojca (kogoś dla niego ważnego)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzieki za odpowiedzi:). A po ktorej karcie uwazacie ze wroci spowrotem lub przyjedzie ale na krotko? Mi sie wydaje ze ostatnia karta 8 kielichow mowi wlasnie o przeprowadzce, powrot do domu itd..

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Meganoss napisał:

Zadalam pytanie czy A. przyjedzie do mnie w sierpniu? (Ja mieszkam za granica ale chcialabym zeby przyjechal i wogole zostal na stale). 

 

3 kielichow, Cesarz, 8 kielichow 

Według mnie nie przyjedzie. 8 Pucharów to karta rezygnacji. Co więcej Cesarz to sprawy, obowiązki, które będą go tam trzymały i w efekcie będzie musiał przełożyć wizytę.

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Gość Sajya

Na pewno przyjedzie i będzie miło, nie zostanie jednak na stałe mimo tęsknoty. Przyjedzie i odjedzie , przywiązanie do korzeni jest silniejsze.

Edytowane przez Sajya
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Moim zdaniem nie przyjedzie. 

8 kielichów to karta odejścia, w tym przypadku porzucenia tego pomysłu. Cesarz to jego stanowcza decyzja odmowna. 3 kielichów może pokazywać, że inne sprawy będą przyciągać jego uwagę, bo to karta trójkątów, więc albo jest zainteresowany kimś innym, albo czymś innym, bardziej atrakcyjnym niż wyjazd.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Meganoss, chciałabym się dowiedzieć, czemu panna.marta otrzymała od Ciebie negatywną ocenę oraz przypominam Ci, że taka ocena służy jedynie do reagowania na posty niezgodne z regulaminem Forum. Proszę abyś ją usunęła, ponieważ ta odpowiedź w żaden sposób nie łamie regulaminu. 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Meganoss napisał:

Zadalam pytanie czy A. przyjedzie do mnie w sierpniu? (Ja mieszkam za granica ale chcialabym zeby przyjechal i wogole zostal na stale). 

 

3 kielichow, Cesarz, 8 kielichow 

 

Wydaje mi sie ze jest szansa zeby przyjechal w sierpniu 

Ja bym powiedziała, że nie przyjedzie, bo Cesarz rozdaje karty, a w 3 kielichach jest mu dobrze na ten moment. 8 kielichów mówi o odejściu od pomysłu. 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Meganoss napisał:

Zadalam pytanie czy A. przyjedzie do mnie w sierpniu? (Ja mieszkam za granica ale chcialabym zeby przyjechal i wogole zostal na stale). 

 

3 kielichow, Cesarz, 8 kielichow 

 

Wydaje mi sie ze jest szansa zeby przyjechal w sierpniu 

Czytając linearnie to; Może przyjechać i będzie powód ro radości (3 kielichy), ale to on będzie niezależnie decydować czy przyjechać czy zostać (Cesarz) natomiast karta 8 kielichów jako karta odejścia , czyli pozostawienia za sobą wszelkich trosk jak i radości może wskazywać że będzie się wahać które miejsce zostawić. Osiem kielichów to karta brama i pozostawia ona wolność decyzji skąd odejść i dokąd powrócić... ŧak że decyzje dopiero zapadną( lub zostały przez niego podjęte), a jakie zobaczymy...

  • Medal 1
Odnośnik do komentarza

Piko- dziekuje za odpowiedz. Faktycznie jakby mial zostac u mnie na stale to musialby zostawic wszystko co bylo do tej pory, I jakby zaczac w nowym miejscu. Zobaczymy jak bedzie, mam nadzieje ze podejmie wlasciwa decyzje.  

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.07.2020 o 21:20, Meganoss napisał:

pytanie czy A. przyjedzie do mnie w sierpniu? (Ja mieszkam za granica ale chcialabym zeby przyjechal i wogole zostal na stale). 

 

3 kielichow, Cesarz, 8 kielichow 

Jeśli przyjedzie to na dużo krócej niż byś chciała. Może się okazać, że w ostatniej chwili pomimo przygotowań jego przyjazd może nie dojść do skutku. :mysli:

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.07.2020 o 21:20, Meganoss napisał:

Zadalam pytanie czy A. przyjedzie do mnie w sierpniu? (Ja mieszkam za granica ale chcialabym zeby przyjechal i wogole zostal na stale). 

 

3 kielichow, Cesarz, 8 kielichow 

 

Wydaje mi sie ze jest szansa zeby przyjechal w sierpniu 

Przyjedzie do ciebie, ale podejmie decyzję, że nie chce zostać na stałe. 8 kielichow wskazuje u Ciebie niepokój i poczucie, że musisz coś porzucisz. Być może myśl o tym, że A. będzie chciał zostać. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.07.2020 o 21:20, Meganoss napisał:

Zadalam pytanie czy A. przyjedzie do mnie w sierpniu? (Ja mieszkam za granica ale chcialabym zeby przyjechal i wogole zostal na stale). 

 

3 kielichow, Cesarz, 8 kielichow 

Myślę, że powinien przyjechać. Cesarz nie jest kartą ruchu, on siedzi na tej swojej d... na tych swoich 4 literach.... ale 3 Kielichów często podpowiada radość, świętowanie, jakieś uroczystości lub po prostu imprezowe / radosne / wakacyjne spędzanie czasu, a 8 Kielichów w pewien sposób jest kartą ruchu - jeśli ktoś jest przy nas - może podpowiadać, że ten ktoś pójdzie dalej, zostawiając za sobą te uporządkowane puchary, czyli emocje ale jeśli ktoś jest daleko od nas może podpowiadać powrót do miejsca, które się za sobą zostawiło albo w których się było. Jednak w rozkładach to WA wiodą prym, więc może przyjechać ale "na chwilę".

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...