Skocz do zawartości

test na COVID19


philogelos11

Rekomendowane odpowiedzi

Wspollokator robil wczoraj test, wyszedl pozytywny.

dziś ja robiłem i właśnie... Nie mam objawów, ale przepisy.. musze zrobić, bo wspolokator ma..
pociagnalem przed chwilą kartę, na pytanie jaki będzie wynik testu? MAG

wg mnie karta zdrowia, czyli jestem zdrowy, wynik będzie negatywny..

 

Jakie macie doświadczenia z kartą mag jeśli chodzi o kwestie zdrowotne?

 

Odnośnik do komentarza

Maga można różnie interpretować w odpowiedzi na takie pytanie, także radziła bym wyciągnąć jeszcze jedną kartę, bo Mag sam z siebie może znaczyć:

1. Lekarza-specjaliste, do którego pójdziesz, bo test bedzie pozytywny;

2. Na to, że wszystko pójdzie zgodnie z Twoim planem, bedziesz panował nad sytuacją i wynik będzie negatywny;

3. Że wynik może być jakikolwiek, ale dzięki Twojemu sprytowi i tak będzie po Twojemu: "zgubisz wyniki", poprosisz kogoś zdrowego zrobić za Ciebie ten test i tak dalej...

Lepiej wyciągnąć jeszcze jedną kartę :)

Dużo zdrowia :)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
1 godzinę temu, philogelos11 napisał:

na pytanie jaki będzie wynik testu? MAG

Wynik będzie korzystny dla Ciebie (ewentualnie tak zachachmęcisz, że dopniesz swego i oszukasz test, aby ominąć kwarantannę). Tak czy inaczej, to nie jest karta choroby ani straty. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, philogelos11 napisał:

@Roseanna Xavier Test to był wymaz, już oddany.

Super, ale czemu tylko mi odpowiadasz? Jak widzisz, to nie tylko moje zdanie - Priestess też napisała o oszukaniu testu, ponieważ Mag może zadziałać i tak.

Chodziło mi o to, że każda karta ma wiele znaczeń w odpowiedzi na Twoje pytanie mogła znaczyć i udany wynik, i kłamstwo, i specjalistę. Nie jest to karta jakaś konkretna niestety, może wykazać swoje ciemne strony - dlatego mówiłam o wyciągnięciu jeszcze jednej, ale trzymam kciuki, żeby sytuacja wyszła na Twoje - czyli z tej strony pozytywnej.

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza

Moja odpowiedź jest w pełni zgodna z odpowiedzią @Roseanna Xavier, zgrabniej bym sam tego nie ujął ...

Bez względu na wynik jaki otrzymasz, jeśli twój współmieszkaniec ma wynik pozytywny, Ty również powinienes być w kwarantannie zgodnie z prawem epidemiologicznym... :mysli:

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, philogelos11 napisał:

Wynik testu: negatywny

Dziękuję za weryfikację,,,

ale nasuwa się pytanie czy nadal zamierzasz mieszkać ze współlokatorem, który ma wynik pozytywny ?

Odnośnik do komentarza

Miałem robione testy na antygeny itp.. mam mocne.. jelitówką, ospy itp mi nie straszne..

generalnie większość testów są na postawie kodu genetycznego więcej ludzi ma podobne, Dlatego i wynik jest pozytywny. Radzę poczytać o tych testach. Są tez mało wiarygodne.. 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Piko napisał:

Dziękuję za weryfikację,,,

ale nasuwa się pytanie czy nadal zamierzasz mieszkać ze współlokatorem, który ma wynik pozytywny ?

wspollokator dzisiaj otrzymał wynik, roznież negatywny... wniosek nasuwa sie jeden.. propaganda strachu i tyle w temacie. pozdrawiam

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...