Skocz do zawartości

Żywiołowe niedobory


shamansblues

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wytłumaczyć to, że znajomy jest bardzo temperamentną, aktywną, taneczną i w ogóle ognistą osobą (przynajmniej z pozoru/w moim odczuciu), a jednocześnie w swoim horoskopie w ogóle nie ma ognia? Ambitny, asertywny, robi karierę. O co cho :D

 

Nie chcę tutaj oczywiście udostępniać jego kosmogramu bez jego zgody i wiedzy, ale dopiero uczę się małymi kroczkami interpretacji i zastanawiam się, czy dobrze główkuję.

Znajomy ma wszystkie planety poza Jowiszem ponad osią AC/DC (Jezus Maria, dopiero teraz zauważyłam, że to jak nazwa zespołu xd) słońce, wenus (11 dom) i ksiezyc, marsa (10 dom) w Wodniku. To by chyba tłumaczyło ekstrawersję i pęd do kariery? 

 

Zastanawiam się ogólnie, co tu sprawdzić jeszcze, na co się patrzy w przypadku braku jakiegoś żywiołu, gdy jednak osoba wydaje się być pełna tego żywiołu.

 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, shamansblues napisał:

na co się patrzy w przypadku braku jakiegoś żywiołu, gdy jednak osoba wydaje się być pełna tego żywiołu

Na aspekty :) Twój znajomy może mieć aspekty Słońca i Księżyca z Marsem,ewentualnie Jowiszem - ale Jowisz jest znacznie lagodniejszy. Bardziej daje powodzenie i szerokie poglądy. Mars silny, wyeksponowany po domu, lub znaku, z mnóstwem aspektów do innych planet. Lub Słońce bardzo i pozytywnie aspektowane :) Ambitny - spojrzeć na planety w Koziorożcu, pozycje i aspekty Saturna. A jaki znak ma na asc? Byka czy Barana? Spojrzeć też na akcentacje 1 lub 5 go (ewentualnie 9go) domów. Planety na górze też dolączyć  :)

Zawsze są wyjątki z jakiejś reguły ;) 

 

PS: o, Mars w 10 domu też jest silny, jak jest w koniukcji z MC i Księżycem to sporo bym tlumaczyło :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ascendent w byku :3 

Księżyc w koniunkcji z Marsem w Wodniku. Mars ma jeszcze jeden aspekt, kwadratura do Jowisza, która jest w 6. domu w Skorpionie.

MC jest jeszcze w koziorożcu, w koniunkcji z Neptunem i Uranem. 

Słońce poza koniunkcją z Wenus ma 3 kwadratury.

 

Kurczę, nie wiem, co to akcentacja. Dom 1. i 5. są puste, jeśli to o to chodzi :3

 

Dziękuję bardzo!

Obstawiam w takim razie, że to musi być ten Mars i MC w pracowitym koziorożcu głównie, a taneczność i temperament to wynik obsady ziemi i wody. Bardzo to ciekawe :3

 

 

 

Edytowane przez shamansblues
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, shamansblues napisał:

Ascendent w byku :3 

Księżyc w koniunkcji z Marsem w Wodniku. Mars ma jeszcze jeden aspekt, kwadratura do Jowisza, która jest w 6. domu w Skorpionie.

MC jest jeszcze w koziorożcu, w koniunkcji z Neptunem i Uranem. 

Słońce poza koniunkcją z Wenus ma 3 kwadratury.

 

Kurczę, nie wiem, co to akcentacja. Dom 1. i 5. są puste, jeśli to o to chodzi :3

 

Dziękuję bardzo!

Obstawiam w takim razie, że to musi być ten Mars i MC w pracowitym koziorożcu głównie, a taneczność i temperament to wynik obsady ziemi i wody. Bardzo to ciekawe :3

 

 

 

Temperament to nie ziemią i woda, a koniukcja Księżyc-Mars, gdzie Mars jest silny po znaku :) Mars daje i ruch, i energię i wybuchowość Księżycu, czyli emocjom :)O tym pisałam powyżej :)

Aspekty są super, warto brać ich pod uwagę, chociaż i działają bardziej indywidualnie, niż znaki i domy, ale pokazują sporo różnych rzeczy: od pewnych dodatkowych informacji co do charakteru, energii osoby i zainteresowań, do zdarzeń, talentów, powodzen, przeszkód - i wskazówek o tym, jak lepiej realizować swój potencjał :)

To tak z grubsza :)

Czyli koniukcja Księżyc-Mars :)

Pozdrawiam ciepło :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

No zgadzam się z Roseanną :D ja po sobie też Ci mogę powiedzieć, że temperament to ja mam, że hoho, a w ogniu nie mam nic z osobówek, mam za to sekstyl Księżyc- Mars, gdzie Mars jest w I domu.

Trzeba by luknąć na aspekty Marsa, ale jeśli jest w domu X, to faktycznie b.silny. W ogóle z moich osobistych spostrzeżeń- osoby z Marsem we Wodniku mają całkiem spory temperament :p ale wiadomo, że trzeba na cały kosmo luknąć ;)

Wodnik ogólnie lubi ruch- moja bratanica Wodnik z Asc we Wodniku - pływanie, konie, taniec itd ( Księżyc w Baranie i Mars w X domu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...