Skocz do zawartości

Czy zostanie na stale?


Meganoss

Rekomendowane odpowiedzi

A. Przyjezdza do mnie w sierpniu. Zadalam pytanie jak zrealizuje sie moje oczekiwanie zeby A. Zostal na stale?

 

7 mieczy, smierc, 3 kielichow

 

7 mieczy to moze byc taka przeprowadzka na raty, nie wezmie ze soba wszystkich rzeczy itd, moze sie wahac czy wrocic czy zostac w nowym miejscu. Smierc to zmiana I transformacja w jego nastawieniu. Ostatecznie podejmie decyzje ze zostanie. 

Odnośnik do komentarza

Przykro mi to powiedzieć, ale on chyba planuje planuje po cichu wycofać się z tego planu. Nastąpiła w nim jakaś zmiana, on chyba prowadzi bardzo towarzyski styl życia w obecnym miejscu.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
10 godzin temu, Meganoss napisał:

7 mieczy, smierc, 3 kielichow

Nie zostanie. Znowu pojawia się 3 kielichów, tym razem w towarzystwie 7 mieczy, czyli karty oszustwa, kłamstwa, nieszczerości. Wydaje mi się, że on kogoś innego ma lub bierze pod uwagę związek z inną kobietą albo ma ochotę na niezobowiązujące relacje, flirty, zabawę, a nie na poważny związek. Śmierć pokazuje, że związek się zakończy i pan nie zostanie na stałe. Uważam, że pan nie jest z Tobą uczciwy. Będę też zaskoczona, jeśli ostatecznie przyjedzie, mimo tych zakupionych biletów uważam, że ostatecznie nie dotrze. 

Edytowane przez Priestess
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim to nie jest relacja partnerska,zwiazek itp. W tej 7 mieczy nie doszukiwalabym sie jakichs nieszczerosci czy dziwnych okolicznosci itp bo ta karta oznacza rowniez poprostu zmiane miejsca zamieszkania.  A. Na chwile obecna jest bardziej na nie jezeli chodzi o zostanie na stale, ale wydaje mi sie ze jak przyjedzie to zmieni zdanie (karta smierci). Natomiast 3 kielichow na koncu to poprostu pozytywne zakonczenie.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Meganoss napisał:

7 mieczy, smierc, 3 kielichow

7 Mieczy mówi o tym, że on może żyć na "dwa domy", raz tu, raz tam. Jest to zatem informacja, że na stałe niestety nie przyjedzie. Będzie się "urywał" za granicę. 3 Pucharów to karta imprez, zabawy, ale też braku konkretnych działań. Jemu taki tryb życia przypadnie po prostu do gustu.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
41 minut temu, Meganoss napisał:

Przede wszystkim to nie jest relacja partnerska,zwiazek itp. W tej 7 mieczy nie doszukiwalabym sie jakichs nieszczerosci czy dziwnych okolicznosci itp bo ta karta oznacza rowniez poprostu zmiane miejsca zamieszkania.  A. Na chwile obecna jest bardziej na nie jezeli chodzi o zostanie na stale, ale wydaje mi sie ze jak przyjedzie to zmieni zdanie (karta smierci). Natomiast 3 kielichow na koncu to poprostu pozytywne zakonczenie.

Każdy interpretuje karty po swojemu i w oparciu o własne doświadczenie i wiedzę. Jeśli interpretacja Ci się nie podoba, bo jest mało korzystna dla Ciebie, to nie oznacza, że należy podważać zdanie osób, które Ci pomogły. Miło by też było, gdybyś podziękowała za pomoc, np. w formie znaczna pod postem (taki jest na forum zwyczaj) bez względu na to, czy ta interpretacja Ci się podoba, czy nie, bo dziękuje się za pomoc i za poświęcony czas, a nie za pisanie tego, co chcesz usłyszeć.  

Edytowane przez Priestess
  • W punkt 3
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
23 minuty temu, Meganoss napisał:

Nie podwazam twojego zdania tylko wyjasnilam ze nie jest to relacja partnerska. Znaczek dalam ci juz wczesniej. 

Dla mnie 7 mieczy to karta nieszczerości, oszustwa, zatajania prawdy, a nie przeprowadzki. Nigdy nie spotkałam się z taką interpretacją karty 7 mieczy, więc jestem zaskoczona takim znaczeniem. 

Przeprowadzka wyszłaby prędzej w 6 mieczy, jako pozostawianie za sobą starego życia i podróż ku nowemu, przemyślana, zaplanowana. Przeprowadzka to może być też Świat, Rydwan, 4 buław, 10 kielichów wraz z kartą zmiany i ruchu obok, albo Głupiec lub 8 kielichów jako porzucenie za sobą starego i podróż w nieznane. 7 mieczy to może być co najwyżej spanie na walizkach, czyli jak powiedział Ziomal, bujanie się pomiędzy 2 opcjami bez ostatecznej decyzji, na zasadzie krętactwa i przebiegłości, w oparciu o własne korzyści, spoglądając za siebie. W tym układzie jednak, w połączeniu ze Śmiercią i 3 kielichów interpretuję ją jako oszustwo, zatajanie przed Tobą prawdy. 

 

W dzieleniu się interpretacjami na forum nie chodzi o to, aby pisać miłe rzeczy, ale aby wymieniać się wiedzą, doświadczeniem, zasięgnąć innej opinii w razie wątpliwości. Przykro mi, jeśli interpretacje innych są dla Ciebie niekorzystne, ale nikt nie pisze tego złośliwie. 

Edytowane przez Priestess
  • W punkt 3
Odnośnik do komentarza

7 Mieczy może mówić o "przeprowadzce" w znaczeniu takim, że ktoś  "pod osłoną nocy" ucieka, bo coś nawywijał. Ta karta na pewno nie mówi o przeprowadzce w pozytywnym znaczeniu. Nie ma tu pięknych uczuć pt.: przeprowadzam się w imię miłości itp. To jest ucieczka po prostu.

Ale wróćmy do pytania, które nie dotyczyło przeprowadzki (ruchu) tylko czy zostanie (stagnacja) --> a więc nie zostanie.

Jak się zrealizuje --> 7 Mieczy + Śmierć = nie zrealizuje się

 

Edit:

Czy na stałe? - brak kart stałości...

Edytowane przez Mesi
uzupełnienie
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

W tej 7 mieczy on może tobie jedno mówić, a kompletnie co innego mieć w głowie. Dla mnie on chce się bawić, korzystać z życia, ale nie powie Ci tego, a więc będzie po kryjomu, po cichu uciekał, wycofywał się z jakiś poważniejszych deklaracji. Trzeba zresztą spojrzeć na kartę 7 mieczy, która zazwyczaj pokazuje młodzieńca, oddalającego się niepostrzeżenie z jakiegoś miejsca ze skradzionymi mieczami. On pozostawia 2 miecze, a więc można zapytać, czy dlatego, aby jeszcze po coś wrócić, czy już zabrał to, co było mu najpotrzebniejsze lub korzystniejsze.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...