Skocz do zawartości

Zakończenie projektu do końca sierpnia


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytałam karty o projekt, który już długo się ciągnie czy uda się go zakończyć do końca sierpnia i wypadło 

słońce + 9 mieczy + as denarów

Trochę dziwne te karty, bo słońce to radość, sukces, ale 9 mieczy to niepowodzenia, jakieś stresy. Ale ostatecznie as denarów to jakaś niespodzianka czy przypływ gotówki. Uważam, że powinno się udać, ale jakoś nie przyniesie mi to zadowolenia i radości.

 

A jak Wy to widzicie? Uda się zakończyć? :)

Odnośnik do komentarza

Słońce w pytaniach "czy" zazwyczaj odpowiada: "tak", czyli powinno się udać zakończyć projekt.

9 Mieczy może pokazywać Twoje lęki, obawy. Często są to problemy w naszej głowie. Ta karta może podpowiadać, że wyolbrzymiamy swoje problemy w sytuacji, gdy nie mają one odzwierciedlenia w rzeczywistości. Przy Słońcu może pokazywać, że trzeba uważać, by nas ten problem, te wyobrażenia w naszej głowie nie "spaliły".

 As Denarów to szanse dane od losu, więc mogą się pojawić jakieś niespodziewane okoliczności, dzięki którym uda się osiągnąć cel :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Mala_83 napisał:

słońce + 9 mieczy + as denarów

Możesz mieć lęki i obawy lecz będą one bezzasadne bo Słońce mówi o dobrej współpracy, radości czy  beztrosce. Na ogół As Denarów pokazuję szansę na sukces,  jednak mając w rozkładzie bardzo pozytywną kartę Słońce, widać finał i to z niemałym powodzeniem. 

 

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
5 godzin temu, Mala_83 napisał:

słońce + 9 mieczy + as denarów

Ukończysz, mówi o tym i Słońce i As monet (okazja, ukończenie projektu rzutem na taśmę). Będzie stres, zmartwienia i nieprzespane noce (9 mieczy), ale się uda :)

 

powodzenia :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem tak. 9 mieczy to zdecydowanie cudze obawy czasem niepotrzebne. Masz słońce i asa a to są dobre karty. Jak mi takie wypadły a było słońce to zawsze się udało. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne za interpretacje mam nadzieję że faktycznie uda się wreszcie zakończyć ten projekt bo zdecydowanie za długo się on ciągnie. Będę dawać znać na bieżąco jak wszystko wygląda :)

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Projekt nie zakończył się jednak. Problemy zgłoszone zostały rozwiązane, ale protokół odbioru nie powstał po części trochę z racji tego, e nie walczyliśmy o to. Myślę, że jeśli bardzo by zależało to projekt by się zakończył, ale nie było takiego nacisku z góry

Odnośnik do komentarza

Jak najbardziej się uda a 9 mieczy to Twoje własne lęki i przeświadczenie, że coś może się nie powieść, jednak te negatywne myśli nie są poparte żadnymi realnymi niesprzyjającymi okolicznościami, to zwykle czarnowidztwo. Wszystko siedzi w głowie. Słońce wieszczy sukces a dodatkowy As to jeszcze jakaś niespodziewana szansa od losu, ze być może projekt uda się ukończyć mniejszym wysiłkiem niż zakładasz i z nadspodziewanie dobrym rezultatem końcowym 

Edytowane przez marchewka29
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...