Jump to content

Zakończenie projektu do końca sierpnia


Mala_83

Recommended Posts

Zapytałam karty o projekt, który już długo się ciągnie czy uda się go zakończyć do końca sierpnia i wypadło 

słońce + 9 mieczy + as denarów

Trochę dziwne te karty, bo słońce to radość, sukces, ale 9 mieczy to niepowodzenia, jakieś stresy. Ale ostatecznie as denarów to jakaś niespodzianka czy przypływ gotówki. Uważam, że powinno się udać, ale jakoś nie przyniesie mi to zadowolenia i radości.

 

A jak Wy to widzicie? Uda się zakończyć? :)

Link to comment

Słońce w pytaniach "czy" zazwyczaj odpowiada: "tak", czyli powinno się udać zakończyć projekt.

9 Mieczy może pokazywać Twoje lęki, obawy. Często są to problemy w naszej głowie. Ta karta może podpowiadać, że wyolbrzymiamy swoje problemy w sytuacji, gdy nie mają one odzwierciedlenia w rzeczywistości. Przy Słońcu może pokazywać, że trzeba uważać, by nas ten problem, te wyobrażenia w naszej głowie nie "spaliły".

 As Denarów to szanse dane od losu, więc mogą się pojawić jakieś niespodziewane okoliczności, dzięki którym uda się osiągnąć cel :)

  • Thanks! 1
Link to comment
6 godzin temu, Mala_83 napisał:

słońce + 9 mieczy + as denarów

Możesz mieć lęki i obawy lecz będą one bezzasadne bo Słońce mówi o dobrej współpracy, radości czy  beztrosce. Na ogół As Denarów pokazuję szansę na sukces,  jednak mając w rozkładzie bardzo pozytywną kartę Słońce, widać finał i to z niemałym powodzeniem. 

 

Edited by Ziomal597
  • Thanks! 1
Link to comment
  • Maestro
5 godzin temu, Mala_83 napisał:

słońce + 9 mieczy + as denarów

Ukończysz, mówi o tym i Słońce i As monet (okazja, ukończenie projektu rzutem na taśmę). Będzie stres, zmartwienia i nieprzespane noce (9 mieczy), ale się uda :)

 

powodzenia :)

  • Thanks! 1
Link to comment

Moim zdaniem tak. 9 mieczy to zdecydowanie cudze obawy czasem niepotrzebne. Masz słońce i asa a to są dobre karty. Jak mi takie wypadły a było słońce to zawsze się udało. 

  • Thanks! 1
Link to comment

Dzięki serdeczne za interpretacje mam nadzieję że faktycznie uda się wreszcie zakończyć ten projekt bo zdecydowanie za długo się on ciągnie. Będę dawać znać na bieżąco jak wszystko wygląda :)

Link to comment
  • 5 weeks later...

Projekt nie zakończył się jednak. Problemy zgłoszone zostały rozwiązane, ale protokół odbioru nie powstał po części trochę z racji tego, e nie walczyliśmy o to. Myślę, że jeśli bardzo by zależało to projekt by się zakończył, ale nie było takiego nacisku z góry

Link to comment

Jak najbardziej się uda a 9 mieczy to Twoje własne lęki i przeświadczenie, że coś może się nie powieść, jednak te negatywne myśli nie są poparte żadnymi realnymi niesprzyjającymi okolicznościami, to zwykle czarnowidztwo. Wszystko siedzi w głowie. Słońce wieszczy sukces a dodatkowy As to jeszcze jakaś niespodziewana szansa od losu, ze być może projekt uda się ukończyć mniejszym wysiłkiem niż zakładasz i z nadspodziewanie dobrym rezultatem końcowym 

Edited by marchewka29
  • Like 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...