Jump to content
Maxii

Uczucia w sierpniu

Recommended Posts

Maxii

Na sierpień wyciągnęłam zastanawiające karty, bo wszystkie AW. Bardzo długo jestem już sama, nie licząc luźnych relacji, nie umawiam się teraz z nikim. 

Świat, Cesarz, Wisielec

Świat jako pierwsza karta ładnie się prezentuje, pokazuje nowe mozliwości, otwarcie się, kontakty, podróż. Cesarz to już konkretna karta, można się spodziewac osoby dojrzałej, zdecydowanej, która wie, czego chce i nie w głowie jej przelotne romanse. Nikogo takiego nie znam póki co, więc może poznam kogoś przy okazji wyjazdu.

Ostatnia karta może wskazywać na totalne odwrócenie mojej obecnej sytuacji, a razem z nią stylu życia 

Ale to też pętla... Świat na początku, Wisielec na końcu - nic się nie zadzieje nowego, utknę z jakimiś wyobrażeniami o kimś, z kim nie będę?

Co myślicie?

Aleister

Może tak być , że spotkasz kogoś w związku, bo Cesarz i Wisielec, to takie silne przywiązanie do czegoś.

Nie chcę wyolbrzymiać, ale rzeczywiście Swiat i Cesarz to moze być jakiś doświadczony facet, ale przy tym Wisielcu, uwazalabym na niego.

• Super 1
  • Thanks! 1

mezza

Ja także miałam takie skojarzenie, bo Cesarz zazwyczaj w moich rozkładach to osoba w związku, z którego raczej się nie wychodzi. Ten mężczyzna może być poznany w necie lub nie mieszkać w twoim mieście. Możliwe, że będzie to obcokrajowiec, ale sama znajomość raczej się nie rozwinie. 

• Thanks! 1

Mala_83

Powinien pojawić się jakiś Pan poznamy przez internet lub na jakimś wyjeździe, ale też uważam że ta znajomość się nie rozwinie (wisielec). Może dlatego że Pan faktycznie będzie w związku (cesarz), cesarz to też trochę despota gdzie wszystko musi być tak jak on chce. Myślę że to utknie i z jakiś powodów się nie rozwinie 

• Thanks! 1

Piko

Może być tak, że w swoim otwarciu na świat, na nowe kontakty, spotkasz się z kimś lub czymś co reprezentuje energię stabilności i bezpieczeństwa, a co odmieni niektóre poglądy na temat świata...

Powodzenia i moneta na szczęście pentagrammoneta.png.5d6108a9af2579f91b34c407fdebdd13.png

• W punkt 1
  • Thanks! 1