Skocz do zawartości

Sierpień Piko ZWERYFIKOWANY


Piko

Rekomendowane odpowiedzi

 Jak będzie wyglądał sierpień 2020 ?

 

1) Aura - Rycerz Mieczy, Siła, Księżyc
2) Związki i przyjaźnie - Diabeł, 7 denarów, Świat
3) Coś nowego - 3 Denary , Giermek Denarów, 10 Pucharów
3) Coś miłego - Diabeł, 6 Denarów, Królowa Kielichów
4) Rada - As Kielichów, Wisielec, 9 denarów

 

ad 1) Ogólna aura dosyć nerwowa, bojowe nastroje...

ad 2) Diabeł może wskazywać współuzależnienia np: pożyczki pieniędzy na dłuższy okres,  ale też świat poznawanie nowych ludzi...

ad 3) Jakaś kunsztowna praca, poznawanie nowych rzeczy ( ale się zazębia...) i pełne zadowolenie...

ad 4) Nie wiem co miłego może być w Diable... , 6 denarów to możliwość dzielenia się, miłe może być też spotkanie jakiejś kobiety...

ad 5) rada aby nie kierować się uczuciami tylko postrzegać świat bardziej materialnie...

 

:thanks:

 

A jak Ty to widzisz ?

Edytowane przez Priestess
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Piko napisał:

1) Aura - Rycerz Mieczy, Siła, Księżyc

Sporo się może dziać. Rycerz Mieczy z Mocą mówi o silnej walce. Mieczowy jest bardzo zdeterminowy, w furii galopuje na koniu, po to, aby osiągnąć cel. Myślę,  że będziesz się w tym miesiącu o coś bardzo starał, ale finalnie efekty tych działań trafią w cień, pozostaną niewyjaśnione.

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Piko napisał:

2) Związki i przyjaźnie - Diabeł, 7 denarów, Świat
3) Coś nowego - 3 Denary , Giermek Denarów, 10 Pucharów

2) Związki

 

Widać,  że póki co czekasz na rozwój wydarzeń w tej sferze. Diabeł to jednak uwikłanie, czyli nie możesz narazie zmienić tego stanu rzeczy. Musisz czekać. Pod koniec miesiąca możesz poznać kogoś nowego. Świat to nowe kontakty, szerokie horyzonty.

 

3. Coś nowego

 

 

Może to być jakieś nowe zajęcie zawodowe, które da Ci poczucie szczęścia i satysfakcji.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Piko napisał:

 Jak będzie wyglądał sierpień 2020 ?

 

1) Aura - Rycerz Mieczy, Siła, Księżyc

Hm na początku mnóstwo energii i zapału potem trochę spowolnienia może jakieś lęki i obawy
2) Związki i przyjaźnie Diabeł, 7 denarów, Świat

Może jakieś spiecie i pożegnanie się z kimś albo urwanie kontaktu

3) Coś nowego - 3 Denary , Giermek Denarów, 10 Pucharów

Trooche za ogólne to pytanie, ale jakaś inwestycja w dom lub mieszkanie remont albo jakiś zakup czegoś do mieszkania 
3) Coś miłego - Diabeł, 6 Denarów, Królowa Kielichów

Tak samo coś dla siebie co sprawi Ci radość 
4) Rada - As Kielichów, Wisielec, 9 denarów

Zostawić wszystkie troski zrobić coś dla siebie miłego co sprawi radość. 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Piko napisał:

3) Coś miłego - Diabeł, 6 Denarów, Królowa Kielichów
4) Rada - As Kielichów, Wisielec, 9 denarów

Coś miłego

 

To może być odniesienie do podpunktu związkowego z kartą Świat na zamknięciu.

Widać tu jakąś kobietę zaangażowaną emocjonalnie i to bardziej od Ciebie (6 Den), z którą możesz się baardzo dobrze bawić (Diabeł). 

 

Rada

Spełniaj zachcianki,  nie zastanawiaj się długo nad niczym,  tylko czerp z życia jak najwięcej przyjemności.

 

 

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
11 godzin temu, Piko napisał:

1) Aura - Rycerz Mieczy, Siła, Księżyc

Tutaj możliwe, że będzie dużo zamieszania, potyczek słownych i utarczek. Mogą pojawić się jakieś niedomówienia na skutek plotek. Problemy z autem (środkiem lokomocji) również mogą się zdarzyć 

11 godzin temu, Piko napisał:

2) Związki i przyjaźnie - Diabeł, 7 denarów, Świat

 Toksyczna znajomość zostanie pozostawiona sama sobie i odetniesz się od wpływów tej osoby

11 godzin temu, Piko napisał:

3) Coś nowego - 3 Denary , Giermek Denarów, 10 Pucharów

Pojawi się oferta pracy i możliwość dorobienia sobie. Ewentualnie zdobedziesz bliską osobę nowego znajomego/ przyjaciela

11 godzin temu, Piko napisał:

Coś miłego - Diabeł, 6 Denarów, Królowa Kielichów

Przepraszam, że jestem bardzo dosłowna, ale myślę że będziesz miał bardzo fajny seks z jakąś Kielichową :cwaniak::wink:

11 godzin temu, Piko napisał:

Rada - As Kielichów, Wisielec, 9 denarów

Skupić się na swoich przyjemnościach zamiast dogadzać innym. Przemyśleć swoje uczucia by uzyskać harmonię :wink:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Piko napisał:

 Jak będzie wyglądał sierpień 2020 ?

 

1) Aura - Rycerz Mieczy, Siła, Księżyc
2) Związki i przyjaźnie - Diabeł, 7 denarów, Świat
3) Coś nowego - 3 Denary , Giermek Denarów, 10 Pucharów
3) Coś miłego - Diabeł, 6 Denarów, Królowa Kielichów
4) Rada - As Kielichów, Wisielec, 9 denarów

 

ad 1) Jakoś kojarzy mi się z wyładowaniem napięcia poprzez sport, ale tak jak powiedziałeś miesiąc może być nerwowy, a nawet przepełniony jakąś energią, która będzie w tobie generowała niepokój, lęki.

ad 2) Chyba sporo myślisz o seksie ;). Czekasz na jakiś nowy początek w życiu pod kątem relacji, ale może mówić także o czekaniu na jakiś wyjazd.

ad 3) Nie wiem, czy pracujesz, czy studiujesz, ale pokazuje mi jakiś rozwój, dobrą współpracę nad jakimś projektem. Ogólnie bardzo dobry okres, jeśli chodzi o pracę.

ad 4) Jakieś dzielenie się energią z bardzo uczciwą i uczuciową kobietą. Dla mnie Diabeł to intensywne myślenie o seksie w tym rozkładzie, co już wcześniej się powtórzyło.

ad 5) Otwórz się na nowe emocje, bo za bardzo jesteś skupiony na sobie.

 

:thanks:

 

A jak Ty to widzisz ?

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.08.2020 o 06:13, Piko napisał:

Aura - Rycerz Mieczy, Siła, Księżyc
2) Związki i przyjaźnie - Diabeł, 7 denarów, Świat
3) Coś nowego - 3 Denary , Giermek Denarów, 10 Pucharów
3) Coś miłego - Diabeł, 6 Denarów, Królowa Kielichów
4) Rada - As Kielichów, Wisielec, 9 denarów

 

1. Aura. Skojarzyło mi się, że będziesz się zmagać, czy coś wyznać, rozwiązać, z czymś walczyć... 

2. Związki i przyjaźnie. Jakaś znajomość przestanie być dla ciebie wygodna, być może ktoś cię wykorzystuje i teraz to dosadnie zobaczysz... 

3. Nauczysz się bądź zaczniesz pracować nad czymś, co da ci dużo radości. 

4. Wyraźnie skojarzyło mi się, że będzie jakiś kontakt fizyczny z kobietą. Dacie sobie coś wzajemnie.

5. Pozwól sobie na to, by świat stanął na głowie i czerp z tego przyjemność. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.08.2020 o 06:13, Piko napisał:

 Jak będzie wyglądał sierpień 2020 ?

 

1) Aura - Rycerz Mieczy, Siła, Księżyc - może być jakieś poddenerwowanie na początku miesiąca, ale później poradzisz  sobie z negatywnymi emocjami


2) Związki i przyjaźnie - Diabeł, 7 denarów, Świat - chyba zakończysz jakąś długotrwałą relację, która nie była szczera


3) Coś nowego - 3 Denary , Giermek Denarów, 10 Pucharów - może jakieś szkolenie albo nauka czegoś nowego


3) Coś miłego - Diabeł, 6 Denarów, Królowa Kielichów- tu karty na seks fajne:)


4) Rada - As Kielichów, Wisielec, 9 denarów - popłyń uczuciowo, nie blokuj się

 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

 Jak będzie wyglądał sierpień 2020 ?

 

1) Aura - Rycerz Mieczy, Siła, Księżyc
2) Związki i przyjaźnie - Diabeł, 7 denarów, Świat
3) Coś nowego - 3 Denary , Giermek Denarów, 10 Pucharów
3) Coś miłego - Diabeł, 6 Denarów, Królowa Kielichów
4) Rada - As Kielichów, Wisielec, 9 denarów

 

Aura wyjaśnianie jakiejś niejasnej sprawy, może przyjdzie zawyżony rachunek. Patrząc na inne karty obstawiam jednak jakieś tajemnicze spotkanie o podłożu seksualnym. Nie wiem czy pani będzie miała partnera i trzeba będzie uważać by nie było z tego jakiejś afery. 
 

Związki i coś miłego odczytałabym podobnie seks na który czekałeś. Oj uwierz w diable potrafi być dużo miłego. Być może masz jakaś kobietę na oko i oczekiwałeś wzajemności w relacji i teraz ona odwzajemni zainteresowanie dość aktywnie.

 

Nabedzisz jakieś nowe umiejętności i poczujesz się emocjonalnie spełniony. 
 

Rada nie patrz wyrachowanie na relacje bo przejdzie ci koło nosa uczucie -  as pucharów 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

1) Aura - Rycerz Mieczy, Siła, Księżyc

Patrząc na pozostałe karty, wydaje mi się, że aura będzie podszyta erotyzmem. Mówi o tym Siła, karta kobiety, która będzie zajmowała myśli i jest bardzo dla Ciebie atrakcyjna. W połączeniu z Księżycem czytałabym jako fantazje, zastanawianie się, co się wydarzy. 


2) Związki i przyjaźnie - Diabeł, 7 denarów, Świat

Chyba coś niezobowiązującego, możliwe, że z kimś z daleka. Może wiadomości podszyte flirtem niż spotkanie.


3) Coś nowego - 3 Denary , Giermek Denarów, 10 Pucharów - kojarzy mi się z pracą, bo aż dwie karty denarowe, obstawiałabym szkolenie, może spotkanie z ludźmi z pracy, jakieś warsztaty, zdobywanie nowych umiejętności i okazja do poznania nowych osób, może delegacja


3) Coś miłego - Diabeł, 6 Denarów, Królowa Kielichów

Odezwie się była dziewczyna, ktoś, kto był ważny kiedyś.


4) Rada - As Kielichów, Wisielec, 9 denarów - korzystaj z wszystkich dobrodziejstw, jakie się nadarzą

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.08.2020 o 06:13, Piko napisał:

 Jak będzie wyglądał sierpień 2020 ?

 

1) Aura - Rycerz Mieczy, Siła, Księżyc
2) Związki i przyjaźnie - Diabeł, 7 denarów, Świat
3) Coś nowego - 3 Denary , Giermek Denarów, 10 Pucharów
3) Coś miłego - Diabeł, 6 Denarów, Królowa Kielichów
4) Rada - As Kielichów, Wisielec, 9 denarów

 

ad 1) Ogólna aura dosyć nerwowa, bojowe nastroje...

ad 2) Diabeł może wskazywać współuzależnienia np: pożyczki pieniędzy na dłuższy okres,  ale też świat poznawanie nowych ludzi...

ad 3) Jakaś kunsztowna praca, poznawanie nowych rzeczy ( ale się zazębia...) i pełne zadowolenie...

ad 4) Nie wiem co miłego może być w Diable... , 6 denarów to możliwość dzielenia się, miłe może być też spotkanie jakiejś kobiety...

ad 5) rada aby nie kierować się uczuciami tylko postrzegać świat bardziej materialnie...

ad 1) Ogólnie czułem się dość poddenerwowany...

ad 2)

W dniu 2.08.2020 o 18:01, Lunaria napisał:

Toksyczna znajomość zostanie pozostawiona sama sobie i odetniesz się od wpływów tej osoby

Jeszcze nie wiem, były jakiś przemieszania towarzyskie, ale wynik raczej we wrześniu...

ad 3)

W dniu 4.08.2020 o 10:43, Aleister napisał:

3. Nauczysz się bądź zaczniesz pracować nad czymś, co da ci dużo radości. 

Na razie pracuje z Tarotem smile.png.2208879f82e1e9803319013d9f7b8341.png

 

ad 4)

W dniu 6.08.2020 o 21:26, Maxii napisał:


 Coś miłego - Diabeł, 6 Denarów, Królowa Kielichów

Odezwie się była dziewczyna, ktoś, kto był ważny kiedyś.

Była się nie odezwała, ale inne tak , na stopie koleżeńskiej... Nic mnie nie kusiło...

 

ad 5)

W dniu 6.08.2020 o 10:58, zakretka23 napisał:

Rada nie patrz wyrachowanie na relacje bo przejdzie ci koło nosa uczucie -  as pucharów 

Ogólnie uważam że związki z rozsądku są najtrwalsze, ale może trzeba było ponieść się uczuciom

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...