Skocz do zawartości

Sierpień Iwka ZWERYFIKOWANY


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Karty wheel of the year

 

Dom- świat+ kapłan - zakończenie jakiegoś etapu, pozytywne zmiany


Praca na etacie- słońce + 10 pucharów- początek miesiąca dobry, aktywny, a koniec miesiąca nastawienie "mam dość" mnie dopadnie


Moja firma - księżniczka buław+ cesarzowa - rozpocznę jakieś działania


Efekt diety i ćwiczeń- 5 mieczy, 4 pucharów, cesarz - powinnam schudnąć, zejdzie też trochę wody, i pojawią się jakieś mięśnie, a raczej ich zarys


Czego miłego się nie spodziewam - umiarkowanie, 2 buław, 10 buław - złapię jakąś równowagę i będę pełna energii

Edytowane przez Priestess
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Iwka78 napisał:

Karty wheel of the year

 

Dom- świat+ kapłan - zakończenie jakiegoś etapu, pozytywne zmiany


Praca na etacie- słońce + 10  początek miesiąca dobry, aktywny, a koniec miesiąca nastawienie "mam dość" mnie dopadnie

Dom - 

 

Widać stabilizacje, ciepło domowe. Papież to karta zaufania, wsparcia, więc myślę,  że to będzie dobry czas na dojrzałe rozmowy rodzinne. 

 

 

Praca

 

10 jakiego żywiołu? Po opisie wnoszę,  że to może być 10 Buław  ;)

Generalnie w pracy będzie się bardzo dobrze układało,  aczkolwiek może się pojawić zmęczenie - jeśli to 10 Buław.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ziomal597 napisał:

Dom - 

 

Widać stabilizacje, ciepło domowe. Papież to karta zaufania, wsparcia, więc myślę,  że to będzie dobry czas na dojrzałe rozmowy rodzinne. 

 

 

Praca

 

10 jakiego żywiołu? Po opisie wnoszę,  że to może być 10 Buław  ;)

Generalnie w pracy będzie się bardzo dobrze układało,  aczkolwiek może się pojawić zmęczenie - jeśli to 10 Buław.

10 pucharów 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Iwka78 napisał:

Moja firma - księżniczka buław+ cesarzowa - rozpocznę jakieś działania


Efekt diety i ćwiczeń- 5 mieczy, 4 pucharów, cesarz

Firma

 

Nowe wyzwania, projekty. Widać działanie pełną parą. Cesarzowa to aktywna kobieta.

 

Ćwiczenia 

 

Tu właśnie nie będzie efektów. 5 Mieczy to karta porażki,  niedotrzymania diety... a 4 Pucharów to zniechęcenie, chyba będziesz miała dość tego rygoru, bo po karcie niezadowolenia, rozdrażnienia jest właśnie sumienny Cesarz. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Iwka78 napisał:

Karty wheel of the year

 

Dom- świat+ kapłan - otwarcie się w relacji na coś nowego, etap gdzie dojrzałość i poczucie wsparcia będzie dominować oraz będziecie podtrzymywać rodzinne tradycje 


Praca na etacie- słońce + 10 pucharów- bardzo dobry miesiąc w pracy, dużo dobrego nastroju i samozadowolenia, dobre relacji ze współpracownikami 


Moja firma - księżniczka buław+ cesarzowa - tutaj widać, ze to sprawia Ci przyjemności i spełniasz się w tym co robisz 


Efekt diety i ćwiczeń- 5 mieczy, 4 pucharów, cesarz - będziesz czuła ze nie takiego efektu się spodziewałaś, pojawi się zniechęcenie, ale mino tego będziesz konsekwentna w działaniu o czym mówi cesarz 


Czego miłego się nie spodziewam - umiarkowanie, 2 buław, 10 buław - Harmonia wewnętrzna nawet w momentach gdy będziesz miała wszystkiego dosyć  

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
2 godziny temu, Iwka78 napisał:

Dom- świat+ kapłan

W domu spełnienie, osiągnięcie równowagi, kierowanie się zasadami moralnymi

3 godziny temu, Iwka78 napisał:

Praca na etacie- słońce + 10 pucharów-

Fajnie, będziesz mieć powera do pracy, zapanuje dobra rodzinna atmosfera 

3 godziny temu, Iwka78 napisał:

Moja firma - księżniczka buław+ cesarzowa

Podejmiesz jakieś formalne kroki lub dostaniesz jakieś rozwojowe zlecenie, które pozwoli Ci uniezależnić się finansowo

3 godziny temu, Iwka78 napisał:

Efekt diety i ćwiczeń- 5 mieczy, 4 pucharów, cesarz

No tu nie widzę postępów raczej efekt jojo i zatrzymanie wody w organizmie, które wywoła zniechęcenie i odechce Ci się wszystkiego tzn. i ćwiczeń, i diety

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.08.2020 o 18:31, Iwka78 napisał:

 

Dom- świat+ kapłan - coś dla domu może nowe zasady albo np wyzbycie się starych mebli a zakup nowych 


Praca na etacie- słońce + 10 pucharów- bardzo dobrze. Miło, bez spiec. Może praca zdalna z domu. 


Moja firma - księżniczka buław+ cesarzowa - dobry czas na podjęcie działań i ogólnie będzie się dobrze wiodło. 


Efekt diety i ćwiczeń- 5 mieczy, 4 pucharów, cesarz - oj te 5 mieczy coś może cię zaskoczyć i rozczarować. Może nie do końca będzie Ci się chciało? 


Czego miłego się nie spodziewam - umiarkowanie, 2 buław, 10 buław - może ktoś cię odciąży od nadmiaru obowiązkow. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.08.2020 o 18:31, Iwka78 napisał:

Dom- świat+ kapłan

Dom → Ciepło domowe i tradycje rodzinne, kierowanie się zasadami moralnymi...

W dniu 2.08.2020 o 18:31, Iwka78 napisał:

Praca na etacie- słońce + 10 pucharów

Praca na etacie → Radosna i korzystna dla Twojej rodziny...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.08.2020 o 18:31, Iwka78 napisał:

Moja firma - księżniczka buław+ cesarzowa

Moja firma → rozpocznie się jakiś ruch, buławy to działanie, a i Cesarzowa to podkreśla...

W dniu 2.08.2020 o 18:31, Iwka78 napisał:

Efekt diety i ćwiczeń- 5 mieczy, 4 pucharów, cesarz

Efekt diety i ćwiczeń → nie zawsze przestrzegana dieta i mniejsza ilość ćwiczeń doprowadzą Cię do większej mobilizacji...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.08.2020 o 18:31, Iwka78 napisał:

Czego miłego się nie spodziewam - umiarkowanie, 2 buław, 10 buław

Czego miłego się nie spodziewam → Pewne introspekcje doprowadzą do wzmożonego wysiłku...

 

 

I moneta na szczęście pentagrammoneta.png.5d6108a9af2579f91b34c407fdebdd13.png:tak:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Dom- świat+ kapłan -  Coś Wam się uda zrealizować do końca :) W Kapłanie widzę jakieś ważne i mądre rozmowy.


Praca na etacie- słońce + 10 pucharów-  Może jakiś sukces będzie, albo coś Ci się uda. Mnie tam 10 Kielichów pokazuje zadowolenie, czego też Ci życzę :)


Moja firma - księżniczka buław+ cesarzowa -  Bardzo ładne katy, coś wymyślisz, na coś fajnego wpadniesz, może jakaś okazja się pojawi. Tak czy siak, w Cesarzowej będziesz zadowolona :)


Efekt diety i ćwiczeń- 5 mieczy, 4 pucharów, cesarz -  Chyba będziesz zawiedziona brakiem postępów, tak mi się niestety te karty kojarzą.


Czego miłego się nie spodziewam - umiarkowanie, 2 buław, 10 buław - Wycisz się, wejdziesz w rolę obserwatora, dasz radę mimo że wiele czasem wiele będzie na Twojej głowie ;).

 

Dobrego sierpnia, Kochana :1s_n:

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 2.08.2020 o 18:31, Iwka78 napisał:

WERYFIKACJA

 

Karty wheel of the year

 

Dom- świat+ kapłan - zakończenie jakiegoś etapu, pozytywne zmiany - pokłóciłam suę z mężem, za to syn dostał się do tej szkoły, do której chciał:)


Praca na etacie- słońce + 10 pucharów- początek miesiąca dobry, aktywny, a koniec miesiąca nastawienie "mam dość" mnie dopadnie - dokładnie tak jak napisałam... wczoraj miałam ochotę położyć papier i wyjść


Moja firma - księżniczka buław+ cesarzowa - rozpocznę jakieś działania - udało mi się zakupić oprogramowanie 


Efekt diety i ćwiczeń- 5 mieczy, 4 pucharów, cesarz - powinnam schudnąć, zejdzie też trochę wody, i pojawią się jakieś mięśnie, a raczej ich zarys - jestem bardzo zadowolona, są efekty, chudnę powoli w swoim tempie. Łącznie schudłam 4kg jedząc to, co lubię:)


Czego miłego się nie spodziewam - umiarkowanie, 2 buław, 10 buław - złapię jakąś równowagę i będę pełna energii - miałam dużo energii, a przeciążenie dopadło mnie na koniec miesiąca

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...