Skocz do zawartości

Mój sierpień


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Aura Paź monet 4 mieczy As mieczy - jakaś szansa na zarobek, coś nowego do mnie idzie,jakaś lekcja karmiczna,poza tym widać leczenie złamanego serca, jakieś olsnienie,inicjatywa pod koniec miesiąca,dużo chłodu,zatem nie będę zbyt emocjonalna

 

Uczucia Siła 3 monet 8 kielichów - będę trzymała emocje na wodzy, widac kontakty, trzech panów kolo mnie,jakiś powrót lub czyjeś odejscie,na spodzie talii Rydwan - przyjazd?

 

Praca Król monet 5 kielichów As buław 9 kielichów - jakieś rozczarowanie, smutek, może szef nie pójdzie mi na rękę, ale i coś nowego przede mną

 

Relacja z M.Z. - moim ostatnim byłym(czy w ogóle jakaś będzie)  Słońce Król buław Siła - powinnam go zobaczyć,spotkać się,widać,ze się odezwie

Relacja z G (znajomy koleżanki,robi podchody do mnie)  Siła Królowa Mieczy Diabeł 9 kielichów - nadal luźne smsy, wiadomosci,on się leczy po rozstaniu (jak i ja), może się spotkamy

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Inez2503 napisał:

Aura Paź monet 4 mieczy As mieczy

To będzie spokojny czas,  widać odpoczynek, wyciszenie w 4 Mieczy. 

Może pojawić się w pracy okazja podjęcia się nowego zadania, bo Paź to nowe doświadczenia, co by też mogło się łączyć z intelektualnym Asem Mieczy.

Może też dojść do przecięcia jakiejś sytuacji. Może zmartwienia pójdą w niepamięć..?

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Inez2503 napisał:

Uczucia Siła 3 monet 8 kielichów - będę trzymała emocje na wodzy, widac kontakty, trzech panów kolo mnie,jakiś powrót lub czyjeś odejscie,na spodzie talii Rydwan - przyjazd?

 

Praca Król monet 5 kielichów As buław 9 kielichów

uczucia 

 

Tu kalkulacja się zaznacza - 3 Denarów. Generalnie możesz utrzymywać z kimś kontakt, bo Moc to w pewnym sensie poczucie atrakcyjności, czyli ktoś to musi doceniać, a zatem tu jakaś relacja mogła się zaznaczyć. Widać jednak rozstanie. 8 Pucharów to karta rezygnacji i zniechęcenia. 

 

 

Praca 

 

W pracy możesz przeżywać trudny emocjonalnie czas, spowodowany jakimś mężczyzną, zapewne szefem.

Na szczęście złapiesz wiatrów w żagle i smutek odejdzie. As Buław to nowe projekty,  wyzwania ale to też witalność i wzmożona aktywność,  która da Ci satysfakcję.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Inez2503 napisał:

Relacja z M.Z. - moim ostatnim byłym(czy w ogóle jakaś będzie)  Słońce Król buław Siła -

Bardzo pozytywne relacje tu widać.

Słońce to poczucie szczęścia.

Myślę,  że to Pan będzie bardziej zabiegał. Tak czy inaczej stosunki będą bardzo dobre.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Inez2503 napisał:

Relacja z G (znajomy koleżanki,robi podchody do mnie)  Siła Królowa Mieczy Diabeł 9 kielichów

Odnoszę wrażenie, że się wzbraniasz, a mówi o tym Moc + Królowa Mieczy.

Wychodzisz jako osoba chłodna,  niedostępna, o którą trzeba mocno zabiegać.

Mimo to może dojść do spotkania, bo 9 Pucharów to karta niezobowiązujących ale bardzo fajnych spotkań. Diabeł może sugerować, że pewne sprawy wymkną się z pod kontroli.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Inez2503 napisał:

Aura Paź monet 4 mieczy As mieczy - jakaś szansa na zarobek, coś nowego do mnie idzie,jakaś lekcja karmiczna,poza tym widać leczenie złamanego serca, jakieś olsnienie,inicjatywa pod koniec miesiąca,dużo chłodu,zatem nie będę zbyt emocjonalna

Tutaj widać jak byś potrzebowała odpoczynku od wielu spraw, nawet od zarabiania pieniędzy... To może pomóc przezwyciężyć napięcia i rozterki duchowe...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Inez2503 napisał:

 

Uczucia Siła 3 monet 8 kielichów - będę trzymała emocje na wodzy, widac kontakty, trzech panów kolo mnie,jakiś powrót lub czyjeś odejscie,na spodzie talii Rydwan - przyjazd?

Mimo całej energii którą wkładasz w upiększanie spotkań towarzyskich powinnaś odejść od tego aby odpocząć aby nabrać dystansu, i to szybko...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Inez2503 napisał:

Praca Król monet 5 kielichów As buław 9 kielichów - jakieś rozczarowanie, smutek, może szef nie pójdzie mi na rękę, ale i coś nowego przede mną

Tutaj w pracy może się okazać nieodzowna pomoc jakiegoś mężczyzny, który sprawi że będziesz mniej zmęczona i gotowa zarabiać pieniądze...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Inez2503 napisał:

Relacja z M.Z. - moim ostatnim byłym(czy w ogóle jakaś będzie)  Słońce Król buław Siła - powinnam go zobaczyć,spotkać się,widać,ze się odezwie

Karty pokazują że nie wszystkie uczucia jeszcze wygasły... Być może potrzebujesz czasu do nabrania dystansu i bycia gotową na coś nowego...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Inez2503 napisał:

Relacja z G (znajomy koleżanki,robi podchody do mnie)  Siła Królowa Mieczy Diabeł 9 kielichów - nadal luźne smsy, wiadomosci,on się leczy po rozstaniu (jak i ja), może się spotkamy

Podchodzisz do tego dość krytycznie a mogło by Tobie przynieść zadowolenie ( te relacje...) :pisklak:

Edytowane przez Piko
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Inez2503 napisał:

Aura Paź monet 4 mieczy As mieczy - wydaje mi się, że będziesz myślała o czymś nowym pid kątem pracy albo szkolenia. Niewykluczone, że i jakaś nowa opcja się pojawi, która możesz rozważać. 

 

Uczucia Siła 3 monet 8 kielichów - z początku będzie Ci dobrze samej. Potem mogą pojawić się wspomnienia. 

 

Praca Król monet 5 kielichów As buław 9 kielichów no jakiś facet da ci powody do smutku, ale... To nic dalej uważam, że pojawi się szansa na coś co cię usatysfakcjonuje. 

 

Relacja z M.Z. - moim ostatnim byłym(czy w ogóle jakaś będzie)  Słońce Król buław Siła - powinnam go zobaczyć,spotkać się,widać,ze się odezwie

Relacja z G (znajomy koleżanki,robi podchody do mnie)  Siła Królowa Mieczy Diabeł 9 kielichów - dobre może chcieć kontaktu, pojednania i widać, że to on będzie inicjowal kontakt. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...