Skocz do zawartości

Rozkład na dzisiaj - poniedziałek


Kostroma

Rekomendowane odpowiedzi

Aura dzisiejszego dnia

9 Denarów. 

Karta mówi mi, że dzisiejszy dzień będzie krążył wokół wartości duchowych, spychając na drugi plan wartości materialne. 

 

Czy coś się dzisiaj wydarzy? 

Paź Kielichów. 

Karta sugeruje, że mogę się dzisiaj spodziewać jakiegoś miłego spotkania, miłej wiadomości albo kontaktu z osobą która darzę uczuciem. 

 

Nauka płynąca z dzisiejszego dnia

Koło Fotuny

Jednoznacznie karta pokazuje, żeby mieć świadomość tego że życie codzienne to ciągle zmiany, że w każdej chwili może wydarzyć się coś niespodziewanego. 

 

Dodatkowa karta która wypadła podczas rozkładu 

As Kielichów 

I to jest bardzo ciekawe. Mam wrażenie, że ta karta ściśle nawiązuje do Pazia Kielichów. Czyżby pojawienie się nowego uczucia? 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Kostroma napisał:

Aura dzisiejszego dnia

9 Denarów

Dzień przejdzie bez jakichkolwiek zmian...

1 godzinę temu, Kostroma napisał:

Czy coś się dzisiaj wydarzy? 

Paź Kielichów. 

Być może spotkasz kogoś życzliwego...

1 godzinę temu, Kostroma napisał:

Nauka płynąca z dzisiejszego dnia

Koło Fotuny

Życie pokaże że nie jedno ma imię...

1 godzinę temu, Kostroma napisał:

Dodatkowa karta która wypadła podczas rozkładu 

As Kielichów 

As Kielichów uduchawia , niesie ze sobą nieuchwytne uczucie radości i wewnętrznej harmonii ...

 

 

Powodzenia i moneta na szczęście pentagrammoneta.png.5d6108a9af2579f91b34c407fdebdd13.png

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kostroma napisał:

Aura dzisiejszego dnia

9 Denarów. 

Karta mówi mi, że dzisiejszy dzień będzie krążył wokół wartości duchowych, spychając na drugi plan wartości materialne. 

 

Czy coś się dzisiaj wydarzy? 

Paź Kielichów. 

Karta sugeruje, że mogę się dzisiaj spodziewać jakiegoś miłego spotkania, miłej wiadomości albo kontaktu z osobą która darzę uczuciem. 

 

Nauka płynąca z dzisiejszego dnia

Koło Fotuny

Jednoznacznie karta pokazuje, żeby mieć świadomość tego że życie codzienne to ciągle zmiany, że w każdej chwili może wydarzyć się coś niespodziewanego. 

 

Dodatkowa karta która wypadła podczas rozkładu 

As Kielichów 

I to jest bardzo ciekawe. Mam wrażenie, że ta karta ściśle nawiązuje do Pazia Kielichów. Czyżby pojawienie się nowego uczucia? 

 

Dzień będzie taki nijaki. 

9 Den mówi o tym, że będziesz skupiony/a  na sobie, na swoich sprawach. 

Raczej nic się konkretnego nie wydarzy,  ewentualnie jakaś miła wiadomości,  aczkolwiek Paź Pucharów to karta emocjonalna, więc wiele spraw może się toczyć w sercu lub w głowie.

Koło pokazuje,  że na wiele spraw nie masz jednak wpływu i należy pogodzisz się z tym co się dzieje.

As Pucharów to po prostu Twoje chęci i nadzieje. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Weryfikacja. 

Rzeczywiście odbyło się bardzo miłe spotkanie. 

Wieczorny spacer z sąsiadką, która ma psa, którego jako jedynego toleruje mój pies. Więc stworzenia się wymęczyły w swoim towarzystwie ku naszemu zadowoleniu :wink:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...