Skocz do zawartości

Czy do końca wrzesnia się do mnie odezwie?


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Mowa o moim byłym..Relacja zakończona ok.miesiaca temu,w międzyczasie napisałam mu sms co z rzeczami, odpsiał, ze jak odzyska prawo jazdy,to po nie przyjedzie lub,ze mogę je wyrzucić.Odpisałam, ze rzeczy są w schowku u mnie.

 

Zadałam pytanie czy do końca wrzesnia się ze mną skontaktuje? Karty czytam po kolei jak historię.

 

10 buław Paź kielichów Król monet 9 mieczy Rycerz kielichów paz monet Król kielichów

 

Widać,ze mu ciężko jak diabli,jest mu głupio, ma dość, nie ma odwagi, ale wie,ze powinien. Myślę,ze będzie mu źle,będzie miał wyrzuty,ale się odezwie do mnie,przeprosi,pogada. Ma do mnie uczucia,co widać.. Może też mieć obawy,ze kogoś już mam i z tego powodu mieć obiekcje czy powinien się ze mną kontaktowac..

 

Czy M.mnie brakuje?

 

4 mieczy Świat Paź kielichów 2 mieczy 5 kielichów Diabeł

 

 

Ja uważam,ze w początkowej fazie on leczył się po tym zwiazku, odpoczywał, otwierał sie na innych ludzi, na świat, możliwe, ze nawet nie miał ochoty na kontakt,ale wydaje mi się,ze teraz już za chwilę włączy się u niego tęsknota za mną, karta 5 kielichów pokazuje mi często ciezkie emocje,w połaczeniu z Diabłem to nawet myslenie z zazdroscią.

 

 

 

Jakiego rodzaju relacji będzie chciał ze mną M?

 

2 kielichów Umiarkowanie 8 monet Kochankowie Rycerz buław

 

Uważam,ze będzie chciał się pogodzić,karta Umiarkowanie mówi często o powrocie, może zacznie się powoli na nowo angażowac,pracować nad sobą,nad relacją,w Rycerzu buław chodzi też o namiętnosc, ktora się nan nowo w nim obudzi.

 

 

Karty do zweryfikowania, dajcie mi więcej czasu niż do września,bo ja mam taką energetykę,że rozkłady dla mnie sprawdzają się po czasie..

Edytowane przez Inez2503
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Inez2503 napisał:

Zadałam pytanie czy do końca wrzesnia się ze mną skontaktuje? Karty czytam po kolei jak historię.

 

10 buław Paź kielichów Król monet 9 mieczy Rycerz kielichów 9 mieczy Król kielichów

Myślę,  że docelowo nie. 

Paź Pucharów mówi o tym, że chcieć by chciał się skontaktować, gdzieś tam w głowie myśli o flircie,  ale on ma w zasadzie dość tej relacji. 10 Buław to ogromne przytłoczenie, które wywołuje u niego wręcz załamanie nerwowe, jakieś lęki.. Dlatego zajmie się czymś innym, o czym mówi Król Denarów i postara się o tym nie myśleć.

Na zamknięciu Król Pucharów mówi o bezczynności, ten Król to takie lelum polelum. Pierwszym nic nie zrobi.

Dlatego wg mnie nie skontaktuje się do wrześniu.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
3 minuty temu, Ziomal597 napisał:

Myślę,  że docelowo nie. 

Paź Pucharów mówi o tym, że chcieć by chciał się skontaktować, gdzieś tam w głowie myśli o flircie,  ale on ma w zasadzie dość tej relacji. 10 Buław to ogromne przytłoczenie, które wywołuje u niego wręcz załamanie nerwowe, jakieś lęki.. Dlatego zajmie się czymś innym, o czym mówi Król Denarów i postara się o tym nie myśleć.

Na zamknięciu Król Pucharów mówi o bezczynności, ten Król to takie lelum polelum. Pierwszym nic nie zrobi.

Dlatego wg mnie nie skontaktuje się do wrześniu.

Zobaczymy, bo ja mam przeczucie, ze kontakt będzie:)

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Inez2503 napisał:

Czy M.mnie brakuje?

 

4 mieczy Świat Paź kielichów 2 mieczy 5 kielichów Diabeł

Już karta Świat mówi nam o tym, że jest gotowy na nowe znajomości, ponieważ wie, że z tego co jest już nic nie będzie. 2 Mieczy to karta blokady, człowiek na tej karcie ma zasłonięte szarfą oczy. Oznacz to, że ta osoba nie chce czego wiedzieć,  odżegnuje się od czegoś? A dlaczego? 5 Pucharów to karta bolesnej straty. To dla niego ciężki temat i chciałby już o tym nie myśleć. Diabeł na zamknięciu mówi, że gdzieś tam jeszcze emocjonalnie tkwi przy Tobie, ale w złym tego słowa znaczeniu, bo to karta toksyczności, a więc coś go przy tym trzyma,  mimo, że chciałby się już od tego uwolnić.

Może więc o Tb myśleć,  ale on chciałby już mieć to za sobą, co by mogła tu mówić karta Świat, czyli nowe relacje, kontakty itd..

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
1 minutę temu, Ziomal597 napisał:

Już karta Świat mówi nam o tym, że jest gotowy na nowe znajomości, ponieważ wie, że z tego co jest już nic nie będzie. 2 Mieczy to karta blokady, człowiek na tej karcie ma zasłonięte szarfą oczy. Oznacz to, że ta osoba nie chce czego wiedzieć,  odżegnuje się od czegoś? A dlaczego? 5 Pucharów to karta bolesnej straty. To dla niego ciężki temat i chciałby już o tym nie myśleć. Diabeł na zamknięciu mówi, że gdzieś tam jeszcze emocjonalnie tkwi przy Tobie, ale w złym tego słowa znaczeniu, bo to karta toksyczności, a więc coś go przy tym trzyma,  mimo, że chciałby się już od tego uwolnić.

Może więc o Tb myśleć,  ale on chciałby już mieć to za sobą, co by mogła tu mówić karta Świat, czyli nowe relacje, kontakty itd..

 

 

Powiem tak, ze on nie chciał tego konczyc,on chciał mieć ze mną kontakt, ale nie był gotowy na związek, chciał byc sam.Ja nie przyjęłam przyjazni..

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Według mnie się odezwie, wyszło dość dużo Kielichów, także ma uczucia. W Paziu Monet powinien jak najbardziej. Aczkolwiek ma jakieś obawy w 9 Mieczy, może niestety źle sypia :P

Tak, brakuje mu Ciebie, początkowo chciał się wyciszyć, tak jak zresztą piszesz. No ale 5 Kielichów to jest ewidentnie karta smutku. W połączeniu z Diabłem- zazdrość. Poza tym pewnie o seksie też ma myśli, jak każdy samiec ( prawie) :P

Mnie się wydaje, że on chciałby spokojnej relacji, dalej 8 Monet- praca nad związkiem,. Rycerz Buław kojarzy mi się z taką spontaniczną energią :D

 

 

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Inez2503 napisał:

Jakiego rodzaju relacji będzie chciał ze mną M?

 

2 kielichów Umiarkowanie 8 monet Kochankowie Rycerz buław

Po pojednaniu będzie chciał się kolegować. Umiarkowanie to typowo karta koleżeństwa, przyjaźni. 

Dalej 8 Den + Kochankowie to odbudowywanie relacji ale z dozą dużej niepewności, samych wątpliwości.

Jeśli będzie zainteresowany to raczej na luźnych zasadach, o czym mówi R Buław - karta miłosnych przygód,  romansu ale niczego trwałego...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Inez2503 napisał:

Powiem tak, ze on nie chciał tego konczyc,on chciał mieć ze mną kontakt, ale nie był gotowy na związek, chciał byc sam.Ja nie przyjęłam przyjazni..

To ten brak gotowości może pokazywać 4 Mieczy,  bo to karta wyłączenia, izolacji, odpoczynku w samotności..

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Inez2503 napisał:

Zadałam pytanie czy do końca wrzesnia się ze mną skontaktuje? Karty czytam po kolei jak historię.

 

10 buław Paź kielichów Król monet 9 mieczy Rycerz kielichów paz monet Król kielichów

 

Widać,ze mu ciężko jak diabli,jest mu głupio, ma dość, nie ma odwagi, ale wie,ze powinien. Myślę,ze będzie mu źle,będzie miał wyrzuty,ale się odezwie do mnie,przeprosi,pogada. Ma do mnie uczucia,co widać.. Może też mieć obawy,ze kogoś już mam i z tego powodu mieć obiekcje czy powinien się ze mną kontaktowac.

Z pewnością myśli o skontaktowaniu się, nie daje mu to spać...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Inez2503 napisał:

Czy M.mnie brakuje?

 

4 mieczy Świat Paź kielichów 2 mieczy 5 kielichów Diabeł

 

 

Ja uważam,ze w początkowej fazie on leczył się po tym zwiazku, odpoczywał, otwierał sie na innych ludzi, na świat, możliwe, ze nawet nie miał ochoty na kontakt,ale wydaje mi się,ze teraz już za chwilę włączy się u niego tęsknota za mną, karta 5 kielichów pokazuje mi często ciezkie emocje,w połaczeniu z Diabłem to nawet myslenie z zazdroscią.

Brakuje, ale jest przekonany że to naprawdę koniec...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Inez2503 napisał:

Jakiego rodzaju relacji będzie chciał ze mną M?

 

2 kielichów Umiarkowanie 8 monet Kochankowie Rycerz buław

 

Uważam,ze będzie chciał się pogodzić,karta Umiarkowanie mówi często o powrocie, może zacznie się powoli na nowo angażowac,pracować nad sobą,nad relacją,w Rycerzu buław chodzi też o namiętnosc, ktora się nan nowo w nim obudzi.

Chciałby relacji partnerskich , nie nacechowanych dominacją żadnej ze stron...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Inez2503 napisał:

 

Zadałam pytanie czy do końca wrzesnia się ze mną skontaktuje? Karty czytam po kolei jak historię.

 

10 buław Paź kielichów Król monet 9 mieczy Rycerz kielichów paz monet Król kielichów

 

Oj widać, że bardzo bije się z myślami. Bardzo dużo kielichow, więc i emocji. Moim zdaniem skontaktuje się. 

 

Czy M.mnie brakuje?

 

4 mieczy Świat Paź kielichów 2 mieczy 5 kielichów Diabeł

 

Na razie próbuje o tym zapomnieć, ale jakby coś mu nie dawało zapomnieć może ma wyrzuty sumienia. 

 

Jakiego rodzaju relacji będzie chciał ze mną M?

 

2 kielichów Umiarkowanie 8 monet Kochankowie Rycerz buław

 

Hmm na pewno coś luzneho, romans, czasem pogadać i poflirtowac. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

 

22 godziny temu, Inez2503 napisał:

Zadałam pytanie czy do końca wrzesnia się ze mną skontaktuje? Karty czytam po kolei jak historię.

 

10 buław Paź kielichów Król monet 9 mieczy Rycerz kielichów paz monet Król kielichów

 

Myślę, że się finalnie nie skontaktuje - Król kielichów nie ma mocy sprawczej, to takie ciepłe kluski, choć widać, że mu ciężko.

 

Czy M.mnie brakuje?

 

4 mieczy Świat Paź kielichów 2 mieczy 5 kielichów Diabeł

 

Oj nie wie, czy dobrze zrobił.

 

Jakiego rodzaju relacji będzie chciał ze mną M?

 

2 kielichów Umiarkowanie 8 monet Kochankowie Rycerz buław

 

Nie będzie chciał żadnej, on teraz wycofa się i skupi na pracy, nie jest pewien swoich decyzji, ale spalił mosty.


Pardon za prywatę, ale czuję zniesmaczenie czytając, że świetne kobiety tak tęsknią za takimi głupkami. Kojarzę posty na temat tego mężczyzny i od zawsze wychodziło, że jest nie do końca zaangażowany. Szkoda zdrowia na palanta, bo facet zrobił sobie świetne koło ratunkowe z niezdecydowania i imo traktuje Cię jako jedną z opcji. Straciłam wiele lat na właśnie takich pajaców, którzy wracali jak mieli sobie ochotę, albo aktualna harpia była w odstawce. Szkoda życia girl, trzymam mocno kciuki.

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Godzinę temu, Sunrise009 napisał:

 

Pardon za prywatę, ale czuję zniesmaczenie czytając, że świetne kobiety tak tęsknią za takimi głupkami. Kojarzę posty na temat tego mężczyzny i od zawsze wychodziło, że jest nie do końca zaangażowany. Szkoda zdrowia na palanta, bo facet zrobił sobie świetne koło ratunkowe z niezdecydowania i imo traktuje Cię jako jedną z opcji. Straciłam wiele lat na właśnie takich pajaców, którzy wracali jak mieli sobie ochotę, albo aktualna harpia była w odstawce. Szkoda życia girl, trzymam mocno kciuki.

Dzięki za te słowa, czegoś takiego mi potrzeba :) Masz rację :1s_c: Dodam, ze  to nie facet, który ma kilka opcji, raczej typ popaprańca emocjonalnego, który sam nie wie czego chce. Jak go znam, to siedzi i cierpi, zamartwia się, że tak mnie potraktował. Dupek z nieprzepracowanymi traumami z dzieciństwa.

Edytowane przez Inez2503
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...