Skocz do zawartości

Druga połowa sierpnia


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zawsze postawiłam karty na drugą połowę sierpnia tym razem :)

 

Aura
Umiarkowanie + Świat + Kapłan

Wyciszenie, równowaga we wszystkich dziedzinach, ale świat to też wypłynięcie na nowe wody, może kontakt z kimś z zagranicy z jakims mężczyzną. Może tutaj nauka czegoś nowego w tym kapłanie?

 

Praca
Księżyc + sprawiedliwość + Koło fortuny

Tutaj widze jakies plotki, ale zostaną wyjaśnione i zakończone za sprawą jakiegoś wydarzenia na które nie będę miała wpływu.

 

Uczucia
Gwiazda + 9 buław + 4 buławy

Życie nadzieją, że uda się kogoś poznać z kim stworzę rodzinę. 9 buław to dochodzenie do siebie po jakiś ciężkich przezyciacj więc raczej nic się tutaj nie ruszy.

 

Najważniejsze wydarzenie
Gwiazda + 7 pucharów + śmierć

Jakieś moje marzenia/plany nie wypalą (może coś wydarzy się u Pana X i strace nadzieję na to, że nasze drogi kiedyś się zejdą)

 

Rada
5 buław + wieża + cesarzowa

Przestać walczyć z sobą, zamknąć pewien etap i zadbać o siebie.

 

Czy do końca sierpnia uda mi się sprzedać mój samochód
9 buław + słońce + 4 puchary

Uda się, ale chyba poniżej ceny jaką chcę za niego, bo 4 puchary na końcu, które mówią o niezadowoleniu, znudzeniu. Chyba, że będę miała już dość, bo za długo to trwa i to pokazuje 4 puchary

 

A jak Wy widzicie te karty? Będę bardzo wdzięczna za Wasze interpretacje :)

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Mala_83 napisał:

Aura
Umiarkowanie + Świat + Kapłan

Mogą się przed Tobą otworzyć nowe możliwości, które dotąd były dla Ciebie niedostępne  - Papież .

Tak poza tym będzie to spokojny czas, bez żadnych szaleństw i nerwów.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Mala_83 napisał:

Praca
Księżyc + sprawiedliwość + Koło fortuny

Tutaj widze jakies plotki, ale zostaną wyjaśnione i zakończone za sprawą jakiegoś wydarzenia na które nie będę miała wpływu.

 

Uczucia
Gwiazda + 9 buław + 4 buławy

PRACA

 

Tu nastąpi wyjaśnienie dotąd niejasnych i zagadkowych spraw. Jest to nieuniknionie, o czym mówi Koło Fortuny.

 

 

Uczucia 

 

Tu niestety wciąż stagnacja. Właściwie Tobie to raczej nie będzie jakoś  specjalnie doskwierać,  bo 9 Buław to zobojętnienie, bierność, postawa obronna. Wpłynie na to złudna nadzieja, która nic w zasadzie do życia nie wnosi, tylko człowieka deprymuje.

Owszem, widać tu szansę na jakąś imprezkę,  bo jednak masz na końcu 4 Buław, ale nie przyniesie to żadnych zmian, ale będzie to bardzo przyjemne.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mala_83 napisał:

Rada
5 buław + wieża + cesarzowa

Zakończ niepotrzebne swary, bo to wyniszcza psychikę. Cesarzowa to kobieta konsumująca życia. Nerwy znacznie obniżają jakość życia,  zatem uspokój się, wycisz.. ciesz się życiem i swoją pięknością.

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki @Ziomal597 za interpretację. Co do pracy to może sprawa z tym, że dostałam samochód wyjdzie na jaw bo niewiele osób wiedziało a te które dowiedziały się jak to określę strzeliły focha i obrabiały mi dupę.

A co do samochodu to słońce nie daje pozytywnej odpowiedzi? No fakt faktem jest 4 puchary to to nie karta radości.

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Mala_83 napisał:

A co do samochodu to słońce nie daje pozytywnej odpowiedzi? No fakt faktem jest 4 puchary to to nie karta radości.

Jasne, że słońce daje pozytywną odpowiedź. Jednak przy tych kartach pozytywny wydźwięk Słońca został przytłumiony. Karty generalnie pokazują, że możesz sprzedać to auto ale licz się z tym, że poniżej wartości.

9 Buław to karta pasywności, a więc jest taka możliwość pod warunkiem przystania przy niezbyt zadowalającej cenie. Człowiek w 9 Buław godzi się na wszystko, po to by mieć "święty spokój", dlatego w konsekwencji masz na zamknięciu 4 Pucharów. To karta rozczarowania, rozdrażnienia,  nie dostrzegania czegoś...

Przy okazji to rada, aby nie patrzeć na "pierwszą lepszą" ofertę,  tylko siegnąć wzrokiem gdzieś indziej i nie śpieszyć się.

 

Edytowane przez Ziomal597
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie dzisiaj dostałam dwie oferty niższe o 4 tys od ceny wyjściowej co mnie przeraziło, bo uważam, że cena nie jest wygórowana. Trochę mnie to martwi, ale z drugiej strony nie muszę sprzedać mogę trochę poczekać. Zobaczymy jak to wyjdzie :) Dzięki serdeczne @Ziomal597 :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Mala_83 napisał:

Aura

Umiarkowanie + Świat + Kapłan

To będzie dobry i spokojny miesiąc. Uda ci się zakończyć pewne sprawy. 

 

Praca
Księżyc + sprawiedliwość + Koło fortuny

Jakieś niejasności co do wykonania pracy, które cię zaskoczą i należy to jak najszybciej wyjaśnić. 

 

Uczucia
Gwiazda + 9 buław + 4 buławy

No niestety tutaj nic się nie wydarzy. Jeśli jesteś sama, to będziesz miała nadzieję na coś, ale brakuje tu konkretnych kroków. 

 

Najważniejsze wydarzenie
Gwiazda + 7 pucharów + śmierć

Zakończy się coś co się już trochę ciągnie 

 

Rada
5 buław + wieża + cesarzowa

Potrzebne są mocne, radykalne zmiany. Szybkie i wymagające twojej silnej ręki. 

 

Czy do końca sierpnia uda mi się sprzedać mój samochód
9 buław + słońce + 4 puchary

Hmm karty są mieszane, ale powiem tak. Jest słońce, więc moim zdaniem jeśli będziesz tego chciała to tak. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.08.2020 o 19:30, Mala_83 napisał:

Aura
Umiarkowanie + Świat + Kapłan

 

Praca
Księżyc + sprawiedliwość + Koło fortuny

Aura → Uspokojenie, szerszy horyzont i zagłębienie się w sprawy duchowe..

Praca → Niejasności co do pracy, które będą się utrzymywać mimo wyjaśnienia,...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.08.2020 o 19:30, Mala_83 napisał:

Uczucia
Gwiazda + 9 buław + 4 buławy

 

Najważniejsze wydarzenie
Gwiazda + 7 pucharów + śmierć

Uczucia → Sny , marzenia nie dają Ci spokoju , ale wszystko zmierza ku dobremu...

Najważniejsze wydarzenie → Aby mogły się spełnić tęsknoty, potrzebne są gruntowne zmiany w życiu...

Edytowane przez Piko
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.08.2020 o 19:30, Mala_83 napisał:

Rada
5 buław + wieża + cesarzowa

 

Czy do końca sierpnia uda mi się sprzedać mój samochód
9 buław + słońce + 4 puchar

Rada → Przerobić coś w sobie (traumę ?) , wtedy spokój i zadowolenie ...

Czy do końca sierpnia uda mi się sprzedać mój samochód → słońce wskazuje na ciepłe dni, miesiące , wtedy tak... Jednak nie gwarantuje zadowolenia z ceny...

Edytowane przez Piko
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Piko za interpretację. Chyba karty pokazują żeby definitywnie zakończyć rozmyślanie o pewnym Pani z przeszłości które jeszcze czasami się zdarza i to trochę utrudnia poszukiwania kogoś nowego. Pracuje nad tym i mam nadzieję że uda się definitywnie od tego odciąć :) a samochód mam nadzieję że uda się sprzedać bo chcę już mieć to z głowy i nie słuchać że za dużo chce za samochód który jest jeszcze na gwarancji, która dodatkowo dokupiłam. Ale ludzie by chcieli nówkę z salonu ale połowę ceny salonowej ehhh

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 3.08.2020 o 19:30, Mala_83 napisał:

Aura
Umiarkowanie + Świat + Kapłan

Spokojny czas, uczenie się nowych rzeczy. Poszerzanie wiedzy i horyzontów 

W dniu 3.08.2020 o 19:30, Mala_83 napisał:

Praca
Księżyc + sprawiedliwość + Koło fortuny

Plotki od których sie odetniesz albo ten kto je rozsiewał sam stanie się obiektem plotek

W dniu 3.08.2020 o 19:30, Mala_83 napisał:

Uczucia
Gwiazda + 9 buław + 4 buławy

Tu jakbyś miała nadzieję na kogoś, przez co Twoje serce jest zamknięte na innych. Chciałabys stworzyć zwiazek z kims z kim jest to nierealne 

W dniu 3.08.2020 o 19:30, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
Gwiazda + 7 pucharów + śmierć

Zostaniesz odarta ze złudzeń 

W dniu 3.08.2020 o 19:30, Mala_83 napisał:

Rada
5 buław + wieża + cesarzowa

Przestać bić się z myślami, zakończyć ten etap "kopania się z koniem", w którym chcesz wszystkim dogodzić, a zaczac skupiać się na sobie i swoich potrzebach 

W dniu 3.08.2020 o 19:30, Mala_83 napisał:

Czy do końca sierpnia uda mi się sprzedać mój samochód
9 buław + słońce + 4 puchary

Myślę, że nie.. Powinnaś się wstrzymać (9 Buław) dostaniesz oferty od jakichs handlarzykow (Słońce) poniżej Twoich oczekiwań (4 Kielichów)

Tak bez kart, to lepiej jest sprzedawać samochód poza okresem wakacyjnym, najlepszy moment jest albo wiosną albo jesienią. Jak ludzie juz są przed wakacjami albo po nich ;) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Lunaria za interpretację. Już właśnie któraś osoba mówi mi że lepiej sprzedawać jak zacznie się szkoła. Obecnie ludzie by chcieli kupić samochód 3 letni gdzie jest ponad rok jeszcze gwarancja producenta za niewiele ponad połowę ceny jaka zapłacilam kupując go w salonie. Na to niestety się nie godze tym bardziej, że samochód ma bardzo mały przebieg i nie był stuknięty. Faktycznie obecnie odezwało się parę cwaniaków jak to określę i osoby, które liczą że zejdę im z ceny 4 tys. Zobaczymy może faktycznie lepiej poczekać niż sprzedać za grosze :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Aura
Umiarkowanie + Świat + Kapłan

Raczej pozytywna, wydaje mi się, że to będzie dobry miesiąc, może bez uniesień, ale na każdej płaszczyźnie (zdrowie, praca, dom, relacje) powinno być ok.

 

Praca
Księżyc + sprawiedliwość + Koło fortuny

Niedomówienie, zamotanie, coś trzeba będzie wyjaśniać. Skojarzyła mi się zmiana przepisów i związana z tym reorganizacja pracy, zamieszanie.

 

Uczucia
Gwiazda + 9 buław + 4 buławy

Pełne zadowolenie, sporo czułości, udane randki :)

 

Najważniejsze wydarzenie
Gwiazda + 7 pucharów + śmierć

Pogodzenie się z czymś, zamknięcie rozdziału. Dwie pierwsze karty czytam tu jako coś, co zajmuje Ci myśli, jest ważne, ale co powinno odejść (Śmierć).

 

Rada
5 buław + wieża + cesarzowa

Odrzuć relacje, które Cię denerwują i wszystkie rzeczy, które źle na Ciebie wpływają. Znajdź więcej czasu dla siebie.

 

Czy do końca sierpnia uda mi się sprzedać mój samochód
9 buław + słońce + 4 puchary

Chyba nie.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Maxii za interpretacje. Mam nadzieję że faktycznie to będzie miły i udany miesiąc, bo ostatnio jakoś pod górkę o sporo nerwów więc potrzebuje wytchnienia :) co do samochodu to faktycznie może być ciężko, bo zero zainteresowania. Chyba nie jest teraz dobry czas na sprzedaż. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 3.08.2020 o 19:30, Mala_83 napisał:

WERYFIKACJA!!!

 

Aura
Umiarkowanie + Świat + Kapłan

To był faktycznie okres wyciszenia, zgłębienia się wewnątrz siebie. Taki błogi spokój :)

 

Praca
Księżyc + sprawiedliwość + Koło fortuny

Tutaj faktycznie wyjaśniły się jakieś niedomówienia i plotki odnośnie samochodu. Zostało wyjaśnione i jest ok

 

Uczucia
Gwiazda + 9 buław + 4 buławy

Tutaj chyba najbardziej pasuje to co napisała @Lunaria

Tu jakbyś miała nadzieję na kogoś, przez co Twoje serce jest zamknięte na innych. Chciałabys stworzyć zwiazek z kims z kim jest to nierealne 

Nie było randek, ani spotkań żadnych

 

Najważniejsze wydarzenie
Gwiazda + 7 pucharów + śmierć

Pan, który chodzi mi po głowie wszedł chyba na wyższy poziom znajomości co powoduje, że wzdychanie do niego nie ma sensu i zostałam odarta ze złudzeń, że jeszcze się zejdziemy.

 

Rada
5 buław + wieża + cesarzowa

Czas skupić się na sobie i zadbać o siebie, bo ostatnio bardziej żyłam problemami innych

 

Czy do końca sierpnia uda mi się sprzedać mój samochód
9 buław + słońce + 4 puchary

Wczoraj samochód został zarezerwowany i wpłacona zaliczka. W środę mam oddać samochód mam nadzieję, że wszystko pójdzie ok. Jednak słońce to zawsze pozytywne zakończenie :)

Dziękuję wszystkim za interpretacje :)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...