Skocz do zawartości

Relacje do końca października


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem sama od roku z nikim się nie spotykam, ale ostatnio zaczynam czuć ze już czasu na nowe. Tym bardziej ze wchodzę w 1 rok numerologiczny od września.
 

co mnie czeka w relacjach daniami męskich ?
 

Siła Mag 10 buław (Słońce) suma również Słońce 

 

Dużo namiętności, przyciągania, silnia chemia i kreatywność. Widać zauroczenie i czarowanie jak to na początku znajomosci. 10 buław mogą oznaczać jakieś ograniczenia, nadmiar obowiązków może spowalniać rozwój znajomosci lub chęć podjęcia zobowiązania wobec drugiej strony. Suma słońce mówi o radości. W ciąże nie zajdę wiec tak tego nie interpretuje.  

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, zakretka23 napisał:

co mnie czeka w relacjach daniami męskich ?
 

Siła Mag 10 buław (Słońce) suma również Słońce 

Siła namiętności i emocji których możesz nie udźwignąć ...choć życzę Tobie znalezienia trwałego związku... :ok:

 

i moneta na szczęście

pentagrammoneta.png.5d6108a9af2579f91b34c407fdebdd13.png

 

 

 

Edytowane przez Piko
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Piko napisał:

Siła namiętności i emocji których możesz nie udźwignąć ...choć życzę Tobie znalezienia trwałego związku... :ok:

 

i moneta na szczęście

pentagrammoneta.png.5d6108a9af2579f91b34c407fdebdd13.png

 

 

 

Dziękuje za monetę :_buzki:przyda się 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
Godzinę temu, zakretka23 napisał:

 

co mnie czeka w relacjach daniami męskich ?
 

Siła Mag 10 buław (Słońce) suma również Słońce

Możesz mieć aż za dużo adoratorow, będziesz w nich przebierać i możesz być tym trochę zmęczona ;) ogólnie fajnie będziesz kusić i to z wzajemnością ;)

Póki co jednak związku nie widzę 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Godzinę temu, zakretka23 napisał:

Jestem sama od roku z nikim się nie spotykam, ale ostatnio zaczynam czuć ze już czasu na nowe. Tym bardziej ze wchodzę w 1 rok numerologiczny od września.
 

co mnie czeka w relacjach daniami męskich ?
 

Siła Mag 10 buław (Słońce) suma również Słońce 

 

Dużo namiętności, przyciągania, silnia chemia i kreatywność. Widać zauroczenie i czarowanie jak to na początku znajomosci. 10 buław mogą oznaczać jakieś ograniczenia, nadmiar obowiązków może spowalniać rozwój znajomosci lub chęć podjęcia zobowiązania wobec drugiej strony. Suma słońce mówi o radości. W ciąże nie zajdę wiec tak tego nie interpretuje.  

Duzo flirtów, namiętnosci, mogą byc absztyfikanci, ktorzy nie będą Ci pasowac, jacyś natrętni..

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Inez2503 napisał:

Duzo flirtów, namiętnosci, mogą byc absztyfikanci, ktorzy nie będą Ci pasowac, jacyś natrętni..

Ich nigdy nie brakuje 

Edytowane przez zakretka23
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Teraz, zakretka23 napisał:

Zgadza się na razie jestem w trybie kuszenia, a taka szybka nie jestem by od razu wskakiwać w relacje. Najpierw musimy się poznać 

Relacja jest wtedy, jak dajesz szansę na poznanie się i np.piszecie. A Ty mialaś chyba na mysli związek.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Inez2503 napisał:

Duzo flirtów, namiętnosci, mogą byc absztyfikanci, ktorzy nie będą Ci pasowac, jacyś natrętni..

Na razie jestem w trybie kuszenia, do relacji nie wejdę szybko. Muszę człowieka dobrze poznać. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Inez2503 napisał:

Relacja jest wtedy, jak dajesz szansę na poznanie się i np.piszecie. A Ty mialaś chyba na mysli związek.

Nie używam słowa - związku - obowiązek zwiazania się - coś na sile. Mnie chodzi o coś opartego na głębszych uczuciach, porozumieniu intelektualnym oraz super seksie oczywiście. 

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Teraz, zakretka23 napisał:

Na razie jestem w trybie kuszenia, do relacji nie wejdę szybko. Muszę człowieka dobrze poznać. 

Nie zrozumiałaś mnie..Np.miedzy mną a Toba już jest jakaś relacja, bo się wymieniamy spostrzeżeniami, mimo, ze się nigdy nie spotkałyśmy. Mi nie chodzi o związki, czy romanse.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Inez2503 napisał:

Nie zrozumiałaś mnie..Np.miedzy mną a Toba już jest jakaś relacja, bo się wymieniamy spostrzeżeniami, mimo, ze się nigdy nie spotkałyśmy. Mi nie chodzi o związki, czy romanse.

Mnie chodzi o relacje partnerska :)

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Aleister napisał:

Może ty będziesz o czyjeś względy zabiegać. Jakiś czaruś zawróci ci w głowie, co cie może trochę przytłoczyć. 

Mało prawdopodobne nie odpuszczam do siebie mężczyzn typu lowelas, ale nigdy nic nie wiadomo. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.08.2020 o 09:36, zakretka23 napisał:

Jestem sama od roku z nikim się nie spotykam, ale ostatnio zaczynam czuć ze już czasu na nowe. Tym bardziej ze wchodzę w 1 rok numerologiczny od września.
 

co mnie czeka w relacjach daniami męskich ?
 

Siła Mag 10 buław (Słońce) suma również Słońce 

 

Dużo namiętności, przyciągania, silnia chemia i kreatywność. Widać zauroczenie i czarowanie jak to na początku znajomosci. 10 buław mogą oznaczać jakieś ograniczenia, nadmiar obowiązków może spowalniać rozwój znajomosci lub chęć podjęcia zobowiązania wobec drugiej strony. Suma słońce mówi o radości. W ciąże nie zajdę wiec tak tego nie interpretuje.  

No będziesz się czuła bardzo kobieco za sprawą jakiegoś przystojnego manipulanta, więc radziłabym uważać, raczej widzę tu zabawe nic trwalzgo

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...