Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w interpretacji rozkładu partnerskiego


BojeSieBuki

Rekomendowane odpowiedzi

Co ja mam w głowie PAŹ DENARÓW

Co ja mam w sercu PAŹ KIELICHÓW

Moje zamiary WISIELEC

 

Co on ma w głowie ŚWIAT

Co on ma w sercu CESARZOWA

Jego zamiary UMIARKOWANIE 

 

Przeszkoda 10 monet

 

Jeśli chodzi o to co ja mam w głowie to ciężko mi zinterpretować kartę Pazia monet jedyne co mi przychodzi do głowy to ocenianie osoby przez pryzmat pieniędzy i tego co może mi zaoferować ale nie bardzo mi to do mnie pasuje. Może bardziej myślenie że to ja nie mam mu nic do zaoferowania 

Co mam w sercu moim zdaniem to nie jest jeszcze miłość a raczej zauroczenie takie trochę naiwne, dziecinne w każdym razie nic poważnego

Wisielec w moich zamiarach oznacza że nic nie robię tylko czekam aż druga osoba wykona jakiś ruch 

 

Jego kary moim zdaniem (mogę się mylić) oznaczają że on ma swój świat być może taki który tworzy już z jakąś kobietą (karta cesarzowej) jest szczęsliwy i nie zamierza niczego zmieniać (karta umiarkowania) dlatego w karcie przeszkody jest pokazana karta rodziny (10 monet) 

 

Dopiero zaczynam swoją przygodę z tarotem dlatego jestem ciekawa jakie wy macie odczucia co do tego rozkładu

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, BojeSieBuki napisał:

Co ja mam w głowie PAŹ DENARÓW

Co ja mam w sercu PAŹ KIELICHÓW

Moje zamiary WISIELEC

 

Co on ma w głowie ŚWIAT

Co on ma w sercu CESARZOWA

Jego zamiary UMIARKOWANIE 

 

Przeszkoda 10 monet

 

Jeśli chodzi o to co ja mam w głowie to ciężko mi zinterpretować kartę Pazia monet jedyne co mi przychodzi do głowy to ocenianie osoby przez pryzmat pieniędzy i tego co może mi zaoferować ale nie bardzo mi to do mnie pasuje. Może bardziej myślenie że to ja nie mam mu nic do zaoferowania 

Co mam w sercu moim zdaniem to nie jest jeszcze miłość a raczej zauroczenie takie trochę naiwne, dziecinne w każdym razie nic poważnego

Wisielec w moich zamiarach oznacza że nic nie robię tylko czekam aż druga osoba wykona jakiś ruch 

 

Jego kary moim zdaniem (mogę się mylić) oznaczają że on ma swój świat być może taki który tworzy już z jakąś kobietą (karta cesarzowej) jest szczęsliwy i nie zamierza niczego zmieniać (karta umiarkowania) dlatego w karcie przeszkody jest pokazana karta rodziny (10 monet) 

 

Dopiero zaczynam swoją przygodę z tarotem dlatego jestem ciekawa jakie wy macie odczucia co do tego rozkładu

 

Co Ty masz w głowie 

Moim zdaniem jesteś osobą ciekawą świata, i nowych doświadczeń, ciągle poznajesz coś nowego i chcesz się rozwijać. 

 

Co masz w sercu

Jesteś bardzo wrażliwa i nieśmiała, nieco niedoświadczona. 

 

Twoje zamiary

Nie jesteś gotowa chyba jeszcze na poważny związek, blokada w dalszym rozwoju relacji, zastanawiasz się czy aby to jest napewno to. 

 

Co on ma w głowie 

Poczucie bezpieczeństwa, czuje że rozumiecie się bez słów, jest szczęśliwy. 

 

Co on ma w sercu

Bardzo wrażliwy człowiek, opiekuńczy,  lubiący sprawiać sobie i innym przyjemność. 

 

Jego zamiary

Chce być z Tobą partnerem, na tym samym poziomie, traktuje Cię poważnie i dąży do harmonii. Ma nadzieję na coś poważnego. Chciałby związek opierać na wzajemnym wsparciu i szacunku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, BojeSieBuki napisał:

Co ja mam w głowie PAŹ DENARÓW

Co ja mam w sercu PAŹ KIELICHÓW

Moje zamiary WISIELEC

 

Co on ma w głowie ŚWIAT

Co on ma w sercu CESARZOWA

Jego zamiary UMIARKOWANIE 

 

Przeszkoda 10 monet

Ty w głowie: Na razie koleżeństwo i poznawanie siebie, uczenie się. Bardziej przyziemnie patrzysz na tę relację, ostrożnie, ale z entuzjazmem.
Ty serce: W sercu odwrotnie, tli się delikatne świeże uczucie, mało znaczące, ale miłe.
Twoje zamiary: Poczekać, zobaczyć co się stanie.

On głowa: Nowe możliwości, świat otworem.
On serce: Stawiam na żonę. 
Jego zamiary: Miarkuje i obserwuje, nie spieszy się.

Przeszkoda: Myślę, że jeśli w sercu żona to przeszkoda wypadła na rodzinę.

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 9.08.2020 o 22:04, BojeSieBuki napisał:

Co ja mam w głowie PAŹ DENARÓW

Co ja mam w sercu PAŹ KIELICHÓW

Moje zamiary WISIELEC

 

Co on ma w głowie ŚWIAT

Co on ma w sercu CESARZOWA

Jego zamiary UMIARKOWANIE 

 

Przeszkoda 10 monet

Myślę, że nic z tego nie będzie ponieważ Pan z kimś tworzy związek. w jego zamiarach względem Ciebie jest pokazane, że będzie chłodził Twoje podejście, a i Ty się wycofasz (Wisielec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...