Jump to content

Zaprzysiężenie Duda 2020


Guest Lianna

Recommended Posts

Guest Lianna

Cóż tu widać. No ja widzę, że władca Ascendentu czyli Wenus ( reprezentuje Dudę) jest w negatywnym aspekcie ( kwadraturze) z władcą MC, czyli Księżycem. MC to jest to co, do czego ta prezydentura zmierza. Niezbyt dobrze wg reguły elekcji królewskich.

Bardzo ważne są tutaj "Światła" czyli Księżyc i Słońce. Zauważmy że Słońce jest w swoim domicylu, czyli znaku Lwa, w korzystnym dla siebie domu XI. Ciut gorzej patrząc na aspekty. Jest kwadratura z Uranem, z tą planetą może zdarzyć się wszystko. Nieprzewidywalność i zmienność to typowe dla tego malefika. Tym bardziej, że Uran jest w domu VIII.

Ciekawy jest dom VII, który pokazuje zarówno otwartych wrogów, jak i partnerów. Popatrzmy że jest w tym domu Chiron. No i malefik, jakim jest Mars. Także sądzę, że oponenci nie odpuszczą, a "partnerzy" też mogą przywalić.Dom  XII ( ukryci wrogowie) jest w znaku Panny, a Merkury w znaku Lwa odbiera aż trzy negatywne aspekty, w tym z Uranem.

Jak wspomniałam, Prezydent jest reprezentowany przez Wenus, która jest położona niekorzystnie, gdyż  w domu upadającym ( XI) w znaku Bliźniąt.

Przyjrzyjmy się IC, czyli jest to dom IV, który mówi o końcu prezydentury. Mamy to co prawda planetę beneficzną, czyli Jowisza, ale ta planeta jest słaba w znaku Koziorożca. Ponadto jest w koniunkcji z malefikami, czyli Saturnem i Plutonem. Jakby tego było mało Jowisz jest również w kwadraturze z innym malfikiem, Marsem.

Ważne jest też w takim horoskopie, to co "robi" władca MC, czyli w tym przypadku Księżyc. Widzimy że jest w domu VI, w którym jest osłabiony.

Edited by Lianna
Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Księżyc idzie do koniunkcji z Neptunem, a oboje są w kwadracie do Wenus. Jednocześnie Książyc zmierza do sekstylu z trzema planetami w Koziorożcu,  a Słońce tej prezydentury ( a wiec władza) jest na MC i to w trygonie z Marsem w Baranie. a to wszystko nie wróży niczego dobrego dla narodu, którego reprezentantem jest prezydent. Taki układ jednoznacznie kojarzy mi się z umacnianiem dyktatury (o tym już wspominaliśmy przy okazji tej koziorożcowej koniunkcji), niespełnionymi obiecankami, kłamstwami, mataczeniem, ukrywaniem prawdy  i pozorowanymi działaniami dla oka.  Jaką rolę w tym odegra covid to można się spodziewać, ale zarówno publiczna służba zdrowia, jak i w ogóle tzw. służba prezydencka dla narodu i samo życie tego narodu (poza elitami) zapowiada się pod zdechłym azorem. 

 

Ale z drugiej strony cóż - tak naprawdę to prezydent może o sobie powiedzieć:  I'm a Marionette, i to nie tylko ten jeden. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...