Jump to content

Hej wszystkim!

Kamil1989

Recommended Posts

Cześć

Od zawsze interesowałem się okultyzmem - jako wiedzą tajemną - a od kilku lat jestem praktykiem świadomej pracy z energią tj. Reiki, Kundalini Reiki, Theta Healing, Bars czy Soul Body Fusion. Ciągle na ścieżce rozwoju, poszukujący wewnętrznej harmonii oraz wewnętrznej mocy i pogłębiania tego stanu. Interesują mnie meandry ludzkiej psychiki, ich powiązania ze światem energii oraz pogłębianie wiedzy dotyczącej zewnętrznych wpływów, oraz możliwości pracy nad nimi w celu pozyskania autonomii.

Teoretycznie każda z technik jakimi pracuję pozwala na osiągnięcie jakiś tam celów - moją intencją nie jest chłonąć z jednego źródła i ślepo z niego korzystać, a rozwijać wiedzę o podstawach i zależnościach. Wszystko się zmienia i chcę być czynnym uczestnikiem tych zmian. Stwórca/Wszechświat odpowiada na moje pytania i potrzeby, z jakiegoś powodu tutaj wróciłem - choć bardziej przyszedłem, bo pierwsze konto było tylko prośbą o interpretację snu. I tak... sny - chciałbym nauczyć się je czytać i poprawnie interpretować.

Nie mam oczekiwań ale... fajnie by było nawiązać ciekawe rozmowy, może nawet znajomości.

Tyle słowem wstępu.

Pozdrawiam Cię ;-)

• Like 2