Skocz do zawartości

Czy zaprosić Pana M na wesele


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

we wrześniu mam wesele w bliskiej rodzinie i nie wypada mi na nie się nie wybrać z racji, że sporo osób odmówiło Państwu młodym przybycia. Z racji tego na tą chwilę chcę pójść na to wesele, ale zastanawiam się czy zaprosić kolegę czy wybrać się sama. Wesele jest w moich rodzinnych stronach i tą osobę bym musiała ciągnąć a dodatkowo kolega o którym myślę nie wiadomo czy nie straci prawo jazdy więc musiałby pojechać ze mną już w piątek. Stąd mój dylemat :)

Postawiłam karty jak będę się bawić na weselu jeśli 

Zaproszę Pana M

moc+królowa denarów+śmierć

Widać tutaj, że będzie dużo się działo, będę czuła się jako osoba lubiana, wzbudzająca sympatię. Tylko jak tutaj ugryźć śmierć. Czy ta nasza znajomość po tym weselu zakończy się?

 

Jeśli nie zaproszę Pana M

as mieczy + 3 buławy+4 buławy

Na początku widać nastawienie jakieś bojowe, ale później widać, że powinnam się dobrze bawić i fajnie czuć się z rodziną.

Chyba lepsze karty na to, abym nie zapraszała Pana M i poszła sama. A Wy jak twierdzicie? Która opcja lepsza według kart? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Mala_83 napisał:

Zaproszę Pana M

moc+królowa denarów+śmierć

Widać, że będziesz bardzo adorowana przez Pana M. Śmierć pokazuje zmianę, może Wasza relacja się bardziej zacieśni, a może rozpadnie...

Polecam do kart typu Śmierć, K Fortuny, Sąd Ostateczny, As Mieczy dokładać kartę,  bo bez tego nieznany jest kierunek zmian.

Generalnie powinno być ok. Jego obecność Cię dowartościuje, będziesz przy nim lśniła.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Mala_83 napisał:

Jeśli nie zaproszę Pana M

as mieczy + 3 buławy+4 buławy

jeśli nie zaprosisz, to docelowo nic wielkiego się nie stanie, bo rozkład wieńczy radosna 4 Buław. To karta fajnej atmosfery, udanej zabawy. 

As Mieczy wskazuje, że z początku nie będziesz miała z kim rozmawiać, bo to właśnie karta komunikacji.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne @Ziomal597 za interpretację. Właśnie sama już nie wiem co zrobić, ale może faktycznie zaproszę Pana. Jeszcze zobaczę co z tym jego prawkiem i w następnym tygodniu podejmę ostatecznie decyzję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta śmierć może mówić o tym, że z jakiejś przyczyny on zrezygnuje z tego wesela. Nie będzie mógł pójść może się rozchoruje albo coś wypadnie. 

 

Jeśli nie zaprosisz to nic wielkiego się nie stanie. Czy z kimś czy sama będziesz się dobrze bawić. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mogę już zweryfikować. Z racji, że tam gdzie miało być wesele była cała czas czerwona strefa i bardzo dużo przypadków koronawirusa strona rodziny z której jesteśmy zaproszenie zrezygnowała z przyjazdu. W takim wypadku i my podjęliśmy decyzję o tym aby na to wesele nie iść więc nikogo nie zaprosiłam. A dodatkowo Pan M po tym jak wcześniej się odzywał i mieliśmy się niby spotkać na kawę zamilkł jakieś 3 tyg temu i na kawę nie wybraliśmy się więc nie było też okazji zaproszenia go na wesele :)

Dziękuję wszystkim za interpretację :) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...