Skocz do zawartości

Kamala Harris


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

5be157a4b3458b62gen.png

 

Amerykańska polityczka i prawniczka hinduskiego i jamajskiego pochodzenia, od 2017 senatorka reprezentująca Kalifornię, w latach 2011–2017 prokurator generalna Kalifornii, w latach 2004–2011 prokurator okręgowa San Francisco, w latach 1990–1998 zastępczyni prokuratora okręgowego hrabstwa Alameda.

11 sierpnia 2020 roku Joe Biden ogłosił Harris swoją kandydatką na urząd Wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych w wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych w 2020 roku

 

Wikipedia

 

Coś mi się wydaje, że ta Pani może trochę namieszać w amerykańskiej polityce. Popatrzmy na aspekty Saturna do osobówek, pracowita, solidna Kobieta. Ciekawie położony Jowisz w Byku, w domu XII. Wraz z Neptunem i Marsem tworzy figurę półkrzyża. Z Księżycem i Marsem w znakach ognistych to nie da sobie zapewne w kaszę dmuchać :P

 

"Słynie z ciętego języka i mocnych konfrontacji z Republikanami, kocha gotowanie i hip-hop lat 90. I ma powyżej uszu opowiadania, jak przez całe życie traktowali ją rasiści".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5cfb8dc185db3a45gen.png

 

Wygląda to ciekawie. Słońce na MC solariusza, czyżby wyższe stanowiska, np. wiceprezydenta USA? Jowisz natalny wypada w domu VI solara, też na duży plus oczywiście.

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lianna napisał:

5be157a4b3458b62gen.png

 

Amerykańska polityczka i prawniczka hinduskiego i jamajskiego pochodzenia, od 2017 senatorka reprezentująca Kalifornię, w latach 2011–2017 prokurator generalna Kalifornii, w latach 2004–2011 prokurator okręgowa San Francisco, w latach 1990–1998 zastępczyni prokuratora okręgowego hrabstwa Alameda.

11 sierpnia 2020 roku Joe Biden ogłosił Harris swoją kandydatką na urząd Wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych w wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych w 2020 roku

 

Wikipedia

 

Coś mi się wydaje, że ta Pani może trochę namieszać w amerykańskiej polityce. Popatrzmy na aspekty Saturna do osobówek, pracowita, solidna Kobieta. Ciekawie położony Jowisz w Byku, w domu XII. Wraz z Neptunem i Marsem tworzy figurę półkrzyża. Z Księżycem i Marsem w znakach ognistych to nie da sobie zapewne w kaszę dmuchać :P

 

"Słynie z ciętego języka i mocnych konfrontacji z Republikanami, kocha gotowanie i hip-hop lat 90. I ma powyżej uszu opowiadania, jak przez całe życie traktowali ją rasiści".

 

Ja z 2 osobówkami w ogniu daje sobie w kaszę dmuchać, jak zresztą wiesz :D Pracuje nad tym :) Ogien to nie tylko siła, ale też ekspresja, drama, ale w tym przypadku, może i  rzeczywiście, nie daje, jako że że tu też mamy opozycję Mars- Saturn, tu rzeczywiście, nie tylko nie pozwoli dmuchać, ale i z chęcią i z dość zimną głową Ci rękę odgryzie w imię polityki i systemu (Saturn jest silniejszy od Marsa po znaku). + Przez opozycję Lew-Wodnik akurat zaznaczają się sprzeciwienstwa między nią samą, jej ego, a społecznym systemem, które będą przy tym Słońce w Wadze chce sprawiedliwości, szczerego podejścia, tylko z jej opozycjami to poczucie sprawiedliwości jest nieco zakłócone, po pierwsze, jak już wspomniałam "ja - społeczeństwo", po drugie zaznacza się wewnętrzny konflikt damsko-męskich roli - opozycja Słońce-Ksiezyc, do tego w znaku Wenus (Waga) i Marsa (Baran), do tego w domu 11 - orientacja na struktury społeczne, i 5 - gdzie swoim Słoneczkiem może poblyszczec na scenie 5go domu. Słońce w opozycji z Księżycem jeszcze wskazuje na problem w akceptacji własnych emocji (+ za okrutne podejście), a do tego, mam wrażenie, że ta Pani właśnie na sprzeciwienstwie płci (opozycja Slonce-Ksiezyc) będzie grała własny spektakl (5 dom) dla wolności i równości innych (11 dom). Do problemów emocjonalnych dołączają się Uran i Pluton w 4 domu - możliwe, że coś niezwykłego w jej rodzinie mocno odmieniło, ukształtowało jej emocje, i teraz cały ten reaktor atomowy znajduje się w jej podświadomości. 

Wenus komentować nie będę, bo ona ma prawo na prywatność. 

Jowisz w 12 domu w Byku to z jednej strony ukrywane zasoby finansowe, z drogiej strony organizacji funduszy, wspierających osób odrzuconych przez społeczeństwo. Z 3 strony, czytałam, że Jowisz w 12 domu to anioł-stroz, który ratuje osobę przed zniszczeniem.

To była kostka wisienki, a jej warstwa górna to fajny, towarzyski i dowcipny Bliźniak (+ Słońce w Wadze), inteligentny (+ Stellum w Pannie), ale czasami ostry, cięty, wyśmiewający i mściwy, celujący w same serce (Merkury w Skorpionie, uszkodzony), do tego jak będzie nadzwyczaj wściekła/zapalczywa (Księżyc w Baranie) i poniosą ją emocję, może w ogóle przestać panować nad tym, co mówi, i jak... Władcą asc i Słońce są w 5 domu - jej uwaga i życie się toczą wokół sztuki, zabaw, dzieci, gier milosnych, ona zawsze jest jakby na scenie. Moim zdaniem bardziej by jej pasowała sztuka (MC w Rybach, Słońce i władcą asc w 5 domu, Słońce w Wadze, Jowisz (sława) w Byku, Wenus w sekstylu z Neptunem, Mars we Lwie też lubi pracować w czymś twórczym), niż w polityce, ale to moje zdanie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięta i pyskata jest na bank, mówi o tym wywiadach choćby sam Joe Biden.

Co do sztuki- z tego czytałam, to w liceum stworzyła jakąś grupę taneczną, także jakiś potencjał artystyczny ma :). W sumie większość domu V w znaku Wagi.

Temperamentu to jej nie brakuje, Księżyc w ognistym Baranie w trygonie z Marsem we Lwie. Wydaje mi się też, że ona jest odważna i potrafi iść pod prąd.

Dzieciństwa łatwego nie miała, ze względu na kolor skóry i rasizm.

"Od 2004 do 2010 była prokuratorem okręgowym San Francisco i pierwszą w historii Afroamerykanką pełniącą ten urząd".

  Wikipedia

Jowisz w domu XII- sporo działa charytatywnie.

Taka ciekawostka- wyszła za mąż w wieku 50 lat. Mój szacun :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Lianna napisał:

Cięta i pyskata jest na bank, mówi o tym wywiadach choćby sam Joe Biden.

Co do sztuki- z tego czytałam, to w liceum stworzyła jakąś grupę taneczną, także jakiś potencjał artystyczny ma :). W sumie większość domu V w znaku Wagi.

Temperamentu to jej nie brakuje, Księżyc w ognistym Baranie w trygonie z Marsem we Lwie. Wydaje mi się też, że ona jest odważna i potrafi iść pod prąd.

Dzieciństwa łatwego nie miała, ze względu na kolor skóry i rasizm.

"Od 2004 do 2010 była prokuratorem okręgowym San Francisco i pierwszą w historii Afroamerykanką pełniącą ten urząd".

  Wikipedia

Jowisz w domu XII- sporo działa charytatywnie.

Taka ciekawostka- wyszła za mąż w wieku 50 lat. Mój szacun :)

O, mój szacun też!

Bardzo zaciekawiło mnie to, jak wygląda, lubię patrzeć na ludzi zmieszanego pochodzenia - jest bardzo ładna! :)

Wszystko by ok, tylko żeby polityka nie była dla niej narzędziem vendetty prywatnej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...