Skocz do zawartości

Uczucia i relacja we wrześniu


Maxii

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja: singiel.

 

Uczucia we wrześniu: 

Księżyc, Król kielichów, 6 buław

Powinnam napisać, że w końcu odbędę poważną rozmowę, która rzuci prawdziwe światło na relację, na której mi zależy. I powinnam być zadowolona z obrotu spraw.

Ale... nigdy nie lubiłam karty 6 buław i się zastanawiam, czy karty mogły pokazać, że na jaw wyjdzie skrywana dotąd kobieta albo pojawi się kobieta i stanie bok mężczyzny, o którym tak ciepło myślę w królu kielichów?

 

Relacja we wrześniu z mężczyzną, na którym mi zależy: (z innego miasta)

6 kielichów, rycerz mieczy, Cesarz

Mowa o tym samym panu, co wyżej... niby powinno być okej, 6 kielichów jako tęsknota, bo się raczej nie zobaczymy, kontakt powinien być przyjacielski, głównie internetowy, pewnie pojawią się słowne utarczki, bo jedno albo drugie coś rzuci mniej lub bardziej przemyślanego. Może coś sobie w końcu wyjaśnimy raz na zawsze w tym Cesarzu... 

 

Spotkanie: 4 kielichów, Sprawiedliwość, 7 buław

Może być tak, że nieoczekiwanie uda się umówić, to będzie raczej krótkie spotkanie, jeden dzień niż cały weekend. 

 

Będę bardzo wdzięczna za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Maxii napisał:

Uczucia we wrześniu: 

Księżyc, Król kielichów, 6 buław

 

Tu widać niepewność,  niejasność,  a także dwulicowość, o czym mówi Księżyc. 

Pan może coś ukrywać, ale jednocześnie będzie wykazywał inicjatywę, bo on jako król tu się zaznacza. 

Docelowo widać, że pewne sprawy ujrzą światło dzienne. 6 Buław to karta satysfakcji, zwycięstwa ale też przelotnego romansu. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Maxii napisał:

Relacja we wrześniu z mężczyzną, na którym mi zależy: (z innego miasta)

6 kielichów, rycerz mieczy, Cesarz

Kontakt będzie o czym mówi Rycerz Mieczy. Cesarz to facet, który trzyma wszystko w garści, osiąga to, czego chce i kiedy chce, zatem relacja będzie przez niego napędzana, ale poza kontakt wirtualny to we wrześniu nie wykroczy.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Maxii napisał:

Spotkanie: 4 kielichów, Sprawiedliwość, 7 buław

Niestety tu nie widać spotkania. Pojawią się trudności, przeszkody - 7 Buław. Przyczyna mogą być sprawy służbowe lub urzędowe. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Maxii napisał:

Sytuacja: singiel.

 

Uczucia we wrześniu: 

Księżyc, Król kielichów, 6 buław

Chyba za kimś tęsknisz, bo księżyc może oznacza tęsknotę, a tym bardziej przy emocjonalnym kielichowym. Ewentualnie, musisz popracować trochę nad sobą, aby rozwiać lęki, niepokoje i wyciszyć emocje, a wtedy będziesz mógł z podniesioną głową, pewniejszy siebie rozpocząć nową relację.

2 godziny temu, Maxii napisał:

 

Relacja we wrześniu z mężczyzną, na którym mi zależy: (z innego miasta)

6 kielichów, rycerz mieczy, Cesarz

Widać bardzo duży sentyment, ciepłe myśli o tej osobie. Z pewnością będziecie mieli kontakt, ale Pan chyba wprowadza sporo niepokoju i nerwów w twoje życie. On jako Cesarz może być stroną dominującą i ustalać rozwój relacji i częstotliwość spotkań.

2 godziny temu, Maxii napisał:

 

Spotkanie: 4 kielichów, Sprawiedliwość, 7 buław

Może być tak, że nieoczekiwanie uda się umówić, to będzie raczej krótkie spotkanie, jeden dzień niż cały weekend. 

 

Będę bardzo wdzięczna za pomoc :)

Nie widzę tutaj spotkania. Widać oczekiwanie, znudzenie tym stanem, ale do samego spotkania nie dojdzie, bo jedna ze stron chce się odciąć na obecną chwilę. Możliwe, że w grę wchodzą jakieś sprawy urzędowe, z prawem lub uczelnią. Ewentualnie ktoś zrobi zimną kalkulację i dojdzie do wniosku, że nie ma sensu się spotkać.

 

Pozdrawiam

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Uczucia: Księżyc może zaznaczać lęki, niejasności, związane z Królem Kielichów (a jako że to jest kielichowy, to z jego uczuciami), również Twoje podświadome marzenia i tęsknotę. Myślę, że w 6 buław sytuacja się przejaśni - ku Twojej radości i tryumfu :)

 

Relacja: na tych zasadach, co wcześniej (6 Kielichów), owszem miło, prosto i serdecznie (6 Kielichów), ale cały czas przez internet (Rycerz Mieczy + karty z następnego pytania), on będzie dyktował warunki dalszego rozwoju (Cesarz).

Spotkanie: w tym miesiącu się nie uda (4 kielichów, 7 buław) , z powodów szczerych i poważnych (Sprawiedliwość), możliwe, że przez to, że on ciężko walczy (7 buław) z jakimś sprawami urzędowymi...

 

Mimo tego, życzę żeby się udało ;) Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Będziesz marzyć o facecie, przy tym będzie dużo obaw, niepewności. Możesz równie dobrze też za nim tęsknić, a nawet śnić. Mnie 6 Buław dobrze się kojarzy, także przy tym wszystkim będzie też radość i fajne chwile :)

6 Kielichów to wspomnienia, wracanie do przeszłości, to też takie rozmarzenie. W Rycerzu Mieczy może być jakaś słowna sprzeczka, albo nieporozumienie. W Cesarzu też uważam, że on będzie dzierżył ster.

Nie widzę również spotkania w tych kartach niestety. Trochę widać, jakby walczył sam ze sobą ( 7 Buław).

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.08.2020 o 12:21, Maxii napisał:

Sytuacja: singiel.

 

Uczucia we wrześniu: 

Księżyc, Król kielichów, 6 buław

Tęsknota, jakieś niejasności, coś Pan ukrywa. Ostatecznie powinno się wszystko wyjaśnić i zapanować harmonia

 

Relacja we wrześniu z mężczyzną, na którym mi zależy: (z innego miasta)

6 kielichów, rycerz mieczy, Cesarz

Powrót do tego co było i na Pana zasadach, co będzie powodować kłótnie i nieporozumienia

 

Spotkanie: 4 kielichów, Sprawiedliwość, 7 buław

Niestety ja spotkania tutaj nie widzę. Tutaj bardziej walka z samym sobą i sporo emocji niż spotkanie

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 17.08.2020 o 12:21, Maxii napisał:

Sytuacja: singiel.

 

Uczucia we wrześniu: 

Księżyc, Król kielichów, 6 bulaw 

Hmm ten księżyc trochę komplikuje sytuacje. Może być dużo poczucie samotności, braku drugiej osoby lub szukanie ideału, którego nie ma. 

 

Relacja we wrześniu z mężczyzną, na którym mi zależy: (z innego miasta)

6 kielichów, rycerz mieczy, Cesarz

Hmm tęsknota za kimś, za stabilizacja być może ten facet bardzo Ci się podoba trochę jak facet z wyższej półki, ale ja tu związku nie ma widzę przy takich kartach :(

 

Spotkanie: 4 kielichów, Sprawiedliwość, 7 buław

Ja też spotkania tu nie widzę ewentualnie może być na czyjeś wyraźne prośby lub próby umówienia tego spotkania. 

Pozdrawiam i powodzenia! 

 

Będę bardzo wdzięczna za pomoc :)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dużo niepewności i lęku w tych kartach. Początek miesiąca uczuciowo będzie dla Ciebie trudny, w księżycu może być nawet trochę depresyjnie za sprawą pana. Później Twój nastrój się poprawi.

Ciężko nazwać to relacją, widać tęsknotę i słowne docinki. Poza tym mam wątpliwości, czy facet jest zainteresowany tak na poważnie. Spotkanie raczej nie widać.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mogę już zweryfikować karty i bardzo wam podziękować za pomoc. Wasze interpretacje były trafne.

 

Uczucia we wrześniu: 

Księżyc, Król kielichów, 6 buław

 

Sporo niepokoju i nerwów wprowadzał mi pan z drugiego pytania, więc mocno zaczęłam się zastanawiać nad sensem tkwienia w takiej relacji. Niespodziewanie udało mi się poznać kogoś interesującego, o którym dużo teraz myślę i mam nadzieję, że coś z tego będzie. Dzięki niemu udało mi się zdystansować i spojrzeć krytycznie na pierwszą relację. W 6 buław widać więc moje zadowolenie i przezwyciężenie tego, co wprowadzało zamęt.

 

Relacja we wrześniu z mężczyzną, na którym mi zależy: (z innego miasta)

6 kielichów, rycerz mieczy, Cesarz

Tak jak pisaliście - on dyktował warunki, a relacja nie wyszła poza internet. Były miłe momenty, ale też uszczypliwe. 

 

Spotkanie: 4 kielichów, Sprawiedliwość, 7 buław

Nie spotkaliśmy się przez jego pracę, po prostu nie miał wolnego weekendu, by do mnie przyjechać. Pod koniec września rozmawialiśmy o październiku.

 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...