Skocz do zawartości

Szanse na związek - co on myśli o związku - pomóżcie proszę...


iwona.mag

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę pomóżcie mi w interpretacji tych kart: 

1. 4 buław

2. wieża

3. rycerz denarów

Chodzi o relację, ktora byla a teraz jest jakby wznowiona, ale nie nazwana, takie niedopowiedzenia i dwuznaczności wiele...

4 buław raczej pozytywna karta, czyli mysli o zwiazku, a potem wieża... moze musi cos sie oczyścić? i rycerz denarów ...

Nie wiem jak to zlozyc...

Edytowane przez iwona.mag
dopisanie istotnych informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Myśli lub myślał o związku na poważnie, ma potrzebę osadzenia się w życiu i związania się na stałe i na dłużej (4 buław), ale w Wieży widać, że sytuacja się zmieni/zmieniła i pan może teraz zaoferować jedynie lojalną przyjaźń i wsparcie na stopie koleżeńskiej (rycerz denarów), ewentualnie jakieś wspólne sprawy zawodowe (o ile to osoba z Twojego środowiska pracy). Tak czy inaczej rycerz denarów to raczej kolega, przyjaciel niż partner. 

Edytowane przez Priestess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Szanse na związek - co on myśli o związku - pomóżcie proszę...
  • Ismer zamknął ten temat
  • Priestess odblokował ten temat
W dniu 17.08.2020 o 22:03, iwona.mag napisał:

Proszę pomóżcie mi w interpretacji tych kart: 

1. 4 buław

2. wieża

3. rycerz denarów

Chodzi o relację, ktora byla a teraz jest jakby wznowiona, ale nie nazwana, takie niedopowiedzenia i dwuznaczności wiele...

4 buław raczej pozytywna karta, czyli mysli o zwiazku, a potem wieża... moze musi cos sie oczyścić? i rycerz denarów ...

Nie wiem jak to zlozyc...

Myślę że wieża jest ostrzeżeniem aby drugi raz nie wchodzić w ten związek.  Rycerz denarów z kolei może sugerować, iż trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i naprawić te niedomówienia o których piszesz, ustalić konkretnie Wasze relacje. A 4 buław, że znajomość jak najbardziej może być przyjemna dla Was. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

Jak i piszesz, 4 buław - to taka lekka, namiętną, ale nie nazwana relacja. Gorące nastawienie, nawet zakochanie, ale... Szczególnie, że potem jest Wieża - znajdzie coś nagłego, co zniszczy niestety fundamenty, o ile są, o której ta relacja się opiera... Moim zdaniem wszystko przekształci się na końcu w przyjaźń (Rycerz Monet)

 

Trzymam jednak kciuki, żeby było po Twojemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...