Skocz do zawartości

Wrześniowo


Ziomal597

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Powoli odkrywamy karty na wrzesień  ;)

 

1. Najważniejsze wydarzenia września?

 

Świat - 2 Denarów - 9 Pucharów 

 

Tu widać jakąś alternatywę, a to na skutek jakiś nowych możliwości. Teraz na to się w ogóle nie zanosi.

Mam trudny czas.

Nieustannie szukam pracy,  także w innej branży, więc może oto właśnie chodzi.

Nie lubię 9 Pucharów, bo to karta lenistwa.

Obawiam się, że mogę te dwie okazje odrzucić i znów popadnę w bezczynność ( tylko staż )...

 

2. Finanse we wrześniu 

 

4 Buław - 5 Mieczy  - 6 Buław

 

Tu nadwyraz nieźle. Obecnie przechodzę kryzys finansowy ( mam tylko staż). Z kart wynika, że sytuacja może się poprawić, choć 5 Mieczy mówi o tym, że na potencjalny sukces musiałbym coś zainwestować,  albo ta lepsza sytuacja będzie spowodowana "podbieraniem" z oszczędności. 

 

3. Czy do końca września  zapoznam jakąś dziewczynę?

 

2 Buław  - 2 Pucharów  - Król Pucharów 

 

Jestem singlem obecnie, nie mam narazie nikogo na oku...

Z kart wynika, że jednak jest potencjał, choć bez moich wahań się nie obędzie  (2 Buław + Król Pucharów).

 

A Wy co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ziomal597 napisał:

Hej

Powoli odkrywamy karty na wrzesień  ;)

 

1. Najważniejsze wydarzenia września?

 

Świat - 2 Denarów - 9 Pucharów 

 

A czy ty przypadkiem nie planujesz jakiegoś urlopu? Jeśli nie, to wrzesień może przynieść brak stabilności finansowej lub emocjonalnej. Możliwe także, że oferty będą się pojawiać, ale nie będą spełniać twoich oczekiwań, co będzie skutkowało ciągłym lawirowaniem. Na końcu masz kartę 9 pucharów, więc w sumie najgorzej nie powinno być, ale może właśnie świadczyć o jakimś oczekiwaniu, że "samo przyjdzie". 

 

2. Finanse we wrześniu 

 

4 Buław - 5 Mieczy  - 6 Buław

 

A ja myślę, że ktoś z rodziny będzie musiał Ci pomóc, bo 5 mieczy to kiepska karta na finanse, co zresztą sam potwierdziłeś. Jednak wyjdziesz z tych kłopotów, o ile pozwolisz sobie pomóc i nie będziesz unosił się dumą.

 

3. Czy do końca września  zapoznam jakąś dziewczynę?

 

2 Buław  - 2 Pucharów  - Król Pucharów 

 

Zdecydowanie jest duże prawdopodobieństwo, że kogoś poznasz. Relacja ciepła i szczera, ale musisz nie musisz trochę zadziałać, bo na obecną chwilę to chyba bardziej się zastanawiasz niż dopomagasz szczęściu.

 

A Wy co o tym myślicie?

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Ziomal597 napisał:

 

1. Najważniejsze wydarzenia września?

 

Świat - 2 Denarów - 9 Pucharów 

Ten świat skojarzył mi się z jakimś wyjazdem urlopem zagranicznym. Nie planujesz niczego? Jeśli nie to pokazuje nowe możliwości, oferty pracy, ale jakbyś je analizował i ostatecznie został przy tym co obecnie, bo one nie wniosą większych zmian stąd brak chęci zmiany.

 

2. Finanse we wrześniu 

 

4 Buław - 5 Mieczy  - 6 Buław

 

Może być jakieś załamanie, spore wydatki, ale ktoś z bliskich/rodziny powinien pomóc i ostatecznie powinno się dobrze skończyć.

 

3. Czy do końca września  zapoznam jakąś dziewczynę?

 

2 Buław  - 2 Pucharów  - Król Pucharów 

 

Tak zapoznasz, ale będą jakieś wahania czy angażować się w tą znajomość, czy warto itp. Ten król pucharów to trochę leniwy więc może na tych rozważaniach i miło spędzonym czasie nic dalej za bardzo nie ruszy?

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
13 godzin temu, Ziomal597 napisał:

 

1. Najważniejsze wydarzenia września?

 

Świat - 2 Denarów - 9 Pucharów

Będziesz szukał pracy gdzies dalej i tam znajdziesz coś co Cię usatysfakcjonuje.

Ewentualnie czeka Cię jakaś podróż służbowa 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
13 godzin temu, Ziomal597 napisał:

2. Finanse we wrześniu 

 

4 Buław - 5 Mieczy  - 6 Buław

Na początku nieźle, w miarę stabilnie, ale później coś rypnie i będziesz musiał prosić kogoś o pomoc albo nawet iść po pożyczkę 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
13 godzin temu, Ziomal597 napisał:

3. Czy do końca września  zapoznam jakąś dziewczynę?

 

2 Buław  - 2 Pucharów  - Król Pucharów 

Poznasz na pewno, bo jest 2 Buław, ale nie wiem czy na samym przygladaniu się nie skończy :wink:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Najważniejsze wydarzenia września? - Świat - 2 Denarów - 9 Pucharów 

Wydaje mi się, że to będzie coś związanego z pracą i finansami, tak jakbyś miał znaleźć coś fajnego, nową albo drugą ofertę pracy i dzięki temu poczuł się spokojniejszy.

 

Finanse we wrześniu - 4 Buław - 5 Mieczy  - 6 Buław

Kiepska jestem w interpretacji finansowej, ale to tak wygląda, jakbyś miał trochę wydatków, ale nie odczujesz, że jesteś na minusie :)

 

Czy do końca września  zapoznam jakąś dziewczynę? - 2 Buław  - 2 Pucharów  - Król Pucharów 

Zdecydowanie! Zastanawiam się nawet, czy nie dwie... aczkolwiek 2 buław może po prostu mówić o wahaniu, czy to odpowiednia dziewczyna dla Ciebie. Myślę, że zainteresuje Cię na dłużej, bo 2 kielichów przy Królu pucharów dobrze wróży :)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

1. Najważniejsze wydarzenia: może w internecie (Świat) znajdziesz parę ofert pracy (2 monet), które dadzą w perspektywie Ci dużo satysfakcji i radości (9 kielichów) - może raczej w skutku wyboru jednej :)

 

2. Może sporo pójść na dom/jakieś luźne imprezy w plenerze (4 buław), przez co wejdziesz w finansowy dołek (5 mieczy). Na końcu jednak widac, że z sukcesem go pokonasz (6 buław), ale nie jestem pewna, czy nie przez pożyczkę (Diabeł z sumy)

 

3. Czy zapoznasz? 

Uważam, że będziesz się rozglądał napewno (2 buław), próbował podejść do sprawy racjonalnie, mimo tego zakochasz się (Król Kielichów) i podążysz za  głosem serca i uczuciem (2 kielichów), do tego wzajemnym ;)

 

Powodzenia we wrześniu :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.08.2020 o 19:35, Ziomal597 napisał:

 

1. Najważniejsze wydarzenia września?

 

Świat - 2 Denarów - 9 Pucharów 

 

Ja tu widzę dwie opcje albo jakiś wyjazd np urlop i miłe spędzanie czasu na tym urlopie albo jakieś zaproszenie na imprezę 

 

2. Finanse we wrześniu 

 

4 Buław - 5 Mieczy  - 6 Buław

 

Moim zdaniem będzie poprawa trochę odzyjesz 

 

3. Czy do końca września  zapoznam jakąś dziewczynę?

 

2 Buław  - 2 Pucharów  - Król Pucharów 

 

Tak możesz kogoś poznać i nawet może się zauroczysz. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...