Skocz do zawartości

Rekrutacja wtorek


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Niespodziewanie w dniu urodzin zostałam zaproszona na rekrutację, w tej branży jestem od 1,5 roku i dużo mogę jeszcze się nauczyć. Wczoraj nie miałam dostępu do kart wiec poprosiłam o karty i Lunaria postawiła dla mnie karty :_buzki: dzisiaj rano jednak postanowiłam bardziej szczegółowo rozpatrzyć sytuacje i w sumie podobnie wyszło ...

jak wypadnie ogólnie na rekrutacji - 6 pucharów as monet jako osoba wnosząca nowa energię, wzbudzająca sympatie, z nowym potencjałem 
 

jak wypadnie merytorycznie - 6 buław Świat (8 monet) poradzę sobie dobrze, właściwy osoba na to stanowisko 

 

czy dostanę ta prace - 7 buław Król buław rekrutują mnie dwie kobiety tutaj widzę opór mężczyzny, ale być może menadżera ma taka energię i nie będzie chciała mnie zatrudnić, lub mnie nie będą pasowały warunki - wiec odpowiedz brzmi nie - dociagnelam wyjątkowo z tej samej tali karty - Wisielec Koło Fortuny Kapłanka Sprawiedliwość 8 monet - to nie jest jeszcze ta praca, lub jest pare opcji albo dostanę propozycje za jakiś czas w tej samej firmie, lub na inne stanowisko, ewentualnie zainteresuje się zupełnie inna praca 

 

jak mnie odbierze Pani nr 1 od rekrutacji - 4 puchary Kapłan - pani odbierze mnie jako osobę znudzona, albo ona będzie znudzona, dobrze w sumie wypadnie - wynik - 2 puchary - ona by mnie zatrudniła 

 

Pani nr 2 menadżera - 8 monet 9 pucharów  - wypadnie jako osoba pracowita lubiąca zadbać o siebie - wynik - Sprawiedliwość (6 monet) tutaj mam kłopot od niej będzie zależało czy dostanę te prace 

 

czy praca w tym miejscu byłaby dla mnie odpowiednia - 9 monet Głupiec tak czułabym się bardzo dobrze i byłabym usatysfakcjonowana finansowo, ale jakbym musiała znowu zaczynać od niższego stanowiska, jest w każdym razie świeża energia, a to lubię 


wynik - Krol pucharów Siła (Wieża) - być może jakiś mężczyzna ma kogoś już na to miejsce, tak zwana osoba z polecenie,  ale ta osoba może im nie podpaswowac 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, zakretka23 napisał:

jak wypadnie ogólnie na rekrutacji - 6 pucharów as monet jako osoba wnosząca nowa energię, wzbudzająca sympatie, z nowym potencjałem 
 

jak wypadnie merytorycznie - 6 buław Świat (8 monet) 

1)

Bedą mieli wrażenie, że  mimo niezbyt długiego stażu długo się tym zajmujesz. 6 Pucharów to karta przeszłości,  a więc wypadniesz jako osoba doświadczona, znająca się na fachu i wydasz im się cennym nabytkiem. 

 

2) Merytorycznie bardzo dobrze.

6 Buław + Świat to osoba przebojowa z szerokim zakresem wiedzy . 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, zakretka23 napisał:

czy dostanę ta prace - 7 buław Król buław rekrutują mnie dwie kobiety tutaj widzę opór mężczyzny, ale być może menadżera ma taka energię i nie będzie chciała mnie zatrudnić, lub mnie nie będą pasowały warunki - wiec odpowiedz brzmi nie - dociagnelam wyjątków z tej samej tali - Wisielec Koło Fortuny Kapłanka Sprawiedliwość 8 monet

Pierwsze dwie karty nie dają jednoznacznej odpowiedzi. 7 Buław wskazuje na konieczność wykazania się determinacją i uporem w dążeniu do celu. Król Buław to władca, wymagający szef, któremu trzeba udowodnić swoją wartość - 7 Buław mogłaby to potwierdzać.. 

 

Kolejne karty.. Wisielec wstrzymuje sprawę na skutek niespodziewanych zmian (K Fortuny). Może okaże się, że jednak nie potrzebują nikogo nowego, bo Kapłanka to niejasności, tajemnice albo zwyczajnie w świecie zatrudnią kogoś innego - inną kobietę.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, zakretka23 napisał:

jak mnie odbierze Pani nr 1 od rekrutacji - 4 puchary Kapłan - pani odbierze mnie jako osobę znudzona, albo ona będzie znudzona, dobrze w sumie wypadnie - wynik - 2 puchary - ona by mnie zatrudniła 

 

Pani nr 2 menadżera - 8 monet 9 pucharów  - wypadnie jako osoba pracowita lubiąca zadbać o siebie - wynik - Sprawiedliwość (6 monet) tutaj mam kłopot od bije będzie zależało czy dostanę te prace 

pani 1

 

Pani będzie zniechęcona, obojętna. Jej będzie wszystko jedno kto dołączy do zespołu. Mimo to uzna Cię za osobę mądrą, doświadczoną i nawet Cię polubi.

Byłaby skłonna podjąć z Tb współpracę.

 

Pani 2

Ona odbierze Cię jako osobę znającą się na tej dziedzinie i uzna, że dobrze by było Cię przyjąć. 9 Pucharów to też karta marketingu, więc myślę, że może odnieść wrażenie, że chwilami nad wyraz podkreślasz swoje atuty.

Chłodno jednak podejdzie do tematu.

Na pewno będzie się kierowała emocjami, a kryteriami firmy.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, zakretka23 napisał:

czy praca w tym miejscu byłaby dla mnie odpowiednia - 9 monet Głupiec tak czułabym się bardzo dobrze i byłabym usatysfakcjonowana finansowo, ale jakbym musiała znowu zaczynać od niższego stanowiska, jest w każdym razie świeża energia, a to lubię 


wynik - Krol pucharów Siła (Wieża

Tak, przede wszystkim pod względem finansowym byłaby bardzo korzystna.

Poza tym dałaby Ci nowe doświadczenie i zostałaby przełamana rutyna. 

 

 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Jestem po rekrutacji. Miałam problemy techniczne prywatny laptop się zbuntował i postanowił się nie uruchomić, zrobił to 5 minut po rekrutacji. Wódeczkę czego ratowalam się iphonem, może lepiej gdyż kamera ma mniejszy zasięg i swobodnie mogłam podpierać się notatkami. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z rekrutacji na efekty jednak trzeba poczekać. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...