Skocz do zawartości

Czy jeszcze będziemy się spotykali? Proszę o pomoc


marchewka29

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja J. spotkam się jeszcze z M. bądź czy gdzieś jeszcze razem wyjedziemy, czy nie będziemy się już spotykali bo jego zainteresowanie mną się skończyło? 
 

Rycerz buław 

6 mieczy 

Siła (moc) 

 

Wyjazdu nie widzę, spotkanie malo prawdopodobne, acz szansa jest, jego uczucia do mnie wygasły i są jedynie koleżeńskie, oddalił się. 
 

Rycerz buław pokazuje często relacje na odległość. Tak tez było w tym przypadku. Relacja gwałtowna intensywna, lecz równie szybko dobiegająca końca.

 

6 mieczy kojarzy mi się z transformacja, znowu relacja na odległość i często odejście od siebie. Ale tez można postrzegać te kartę jako kartę bramę i podjęcie poważnej rozmowy z druga strona i spróbowanie po tez kolejny nie roztrząsając przeszłości. 
 

Problem mam z interpretacja Siły...czy to chodzi o któreś z nas, ze podejmie decyzje, ze to koniec? Ze uniezależnimy się od siebie i zaczniemy żyć jako wolne emocjonalnie jednostki? 
 

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji, niesamowicie mi zależy

 

 

przeptaszam za podbicie tematu, ale bardzo mi zależy, żeby wypowiedział się ktoś kto ma duże doświadczenie z kartami...ja sama dla siebie nie potrafię interpretować przekazu, a jest to dla mnie bardzo ważne

Edytowane przez marchewka29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Siłę w tym rozkładzie, stawiałabym bardziej na zwierzęca stronę natury człowieka - namiętność, instynkty, moc uczucia. 

Jeśli chodzi o 6 mieczy to interpretowałabym to jako znak że wypływacie na spokojne wody, jako dwójka osób po przejściach, którym w końcu zaczyna się układać. 

Rycerz buław to związek na odległość  ale też poczucie że "się żyje" przy tej osobie, ale równocześnie musicie poświęcić wiele uwagi temu związkowi i pielęgnować go. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tu kilka pytań w sumie , ale... karty jak najbardziej wyjazdowe, i to właściwie wszystkie w tym  rozkładzie. Wyjedziecie razem jeszcze, jak nie teraz to później;)

Teraz on mógł się oddalić sam bo poczuł zew natury, energię, zadanie. 

Jeśli będziesz intensywnie zabiegac o wyjazd (rycerz buław) to jak najbardziej pojedziecie.

Powodzenia

 

Edytowane przez Sajya
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak to wszystko odnieść do tego, ze właściwie zerwaliśmy ze sobą kontakt po roku...relacji dziwnej, szarpanej, ale nie związku. Teraz mam poczucie definitywnego końca. Powiedziałam mu coś za dużo, on przestał dzwonić, pisać...stwierdził ze ma dosyć dramatów i emocjonalnego rollercastera ze mna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 27.08.2020 o 11:23, marchewka29 napisał:

Czy ja J. spotkam się jeszcze z M. bądź czy gdzieś jeszcze razem wyjedziemy, czy nie będziemy się już spotykali bo jego zainteresowanie mną się skończyło? 
 

Rycerz buław 

6 mieczy 

Siła (moc) 

Za duzo pytan do jednego postawienia kart... za dużo chaosu..

11 minut temu, marchewka29 napisał:

Tylko jak to wszystko odnieść do tego, ze właściwie zerwaliśmy ze sobą kontakt po roku...relacji dziwnej, szarpanej, ale nie związku. Teraz mam poczucie definitywnego końca. Powiedziałam mu coś za dużo, on przestał dzwonić, pisać...stwierdził ze ma dosyć dramatów i emocjonalnego rollercastera ze mna

No właśnie... nie podalas jak aktualnie wygląda międzywami sytuacja, ale skoro jest już zarys, to karty pokazały, że  relacja się  "rozjechała" (Rycerz Buław) pan się odciął (6 Mieczy) być może ma już inny obiekt zainteresowania albo był zmęczony gwałtownymi emocjonalnymi reakcjami (Moc)

Edytowane przez Lunaria
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
12 minut temu, marchewka29 napisał:

A czy jest tutaj ktoś, kto oczywiście odpłatnie byłby w stanie postawić na te relacje rozkład partnerski? 

Działamy tutaj nieodpłatnie, więc za pieniądze nikt się nie podejmie. Może ktoś postawi Ci karty tutaj. Ja póki co nie mam dostępu do kart, więc nie pomogę... Ewentualnie jak nikt się nie zgłosi, to jutro mogę z kart wyskoczyć

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje ślicznie. Jeśli ktoś chciałby postawić rozkład partnerski na relacje Michała i Justyny to będę wdzięczna niesamowicie

Edytowane przez marchewka29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 27.08.2020 o 11:23, marchewka29 napisał:

Czy ja J. spotkam się jeszcze z M. bądź czy gdzieś jeszcze razem wyjedziemy, czy nie będziemy się już spotykali bo jego zainteresowanie mną się skończyło? 
 

Rycerz buław 

6 mieczy 

Siła (moc) 

Widać, że póki co to Ty bardziej chcesz niż on. Wyszłaś w karcie Siły, czyli starasz się być stroną inicjującą, dążysz do kontaktu, to Tobie zależy bardziej. Natomiast ta 6 mieczy pokazuje, że relacja się kończy, powoli się od siebie oddalacie mimo Twojego zaangażowania. A rycerz, jak to rycerz, nie jest stałym partnerem, przyjeżdża i odjeżdża. Działa szybko, szybko się zapala i szybko gaśnie tracąc zainteresowanie, początkowy entuzjazm już się kończy. 

Edytowane przez Priestess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 27.08.2020 o 11:23, marchewka29 napisał:

Czy ja J. spotkam się jeszcze z M. bądź czy gdzieś jeszcze razem wyjedziemy, czy nie będziemy się już spotykali bo jego zainteresowanie mną się skończyło? 
 

Rycerz buław 

6 mieczy 

Siła (moc) 

 

Wyjazdu nie widzę, spotkanie malo prawdopodobne, acz szansa jest, jego uczucia do mnie wygasły i są jedynie koleżeńskie, oddalił się. 
 

Rycerz buław pokazuje często relacje na odległość. Tak tez było w tym przypadku. Relacja gwałtowna intensywna, lecz równie szybko dobiegająca końca.

 

6 mieczy kojarzy mi się z transformacja, znowu relacja na odległość i często odejście od siebie. Ale tez można postrzegać te kartę jako kartę bramę i podjęcie poważnej rozmowy z druga strona i spróbowanie po tez kolejny nie roztrząsając przeszłości. 
 

Problem mam z interpretacja Siły...czy to chodzi o któreś z nas, ze podejmie decyzje, ze to koniec? Ze uniezależnimy się od siebie i zaczniemy żyć jako wolne emocjonalnie jednostki? 
 

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji, niesamowicie mi zależy

 

 

przeptaszam za podbicie tematu, ale bardzo mi zależy, żeby wypowiedział się ktoś kto ma duże doświadczenie z kartami...ja sama dla siebie nie potrafię interpretować przekazu, a jest to dla mnie bardzo ważne

Spotkasz sie, bo on tego będzie chciał. Wyjazd też jest pokazany jak najbardziej i sporo namiętności.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...