Skocz do zawartości

Wrzesień zakretka


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Aura - Paz monet (Świat) - przyjdzie ze świata jakaś oferta

Praca - Mag (6 mieczy) - dużo działania w nowym kierunku 

Finanse - 8 monet - pieniądze z pracy 

Uczucia - Kochankowie (Diabeł 10 monet) - może pojawić się ktoś z kim będę miała bardzo silna chemię 

Zdrowie - Królowa monet (Słońce) - współpraca z kobiet nad metabolizmem i modelem odżywiania 

Sport, dieta, praca z ciałem - Krol buław (Rydwan) - bardzo aktywnie, być może skupie się na mężczyźnie 

Niespodzianka - 7 mieczy - uważasz na jakieś oszustwo 

Co robić - 6 buław (Glupiex) - przyjąć nowe z radością nowe rzeczy które z pierwszym rokiem zaczną do mnie spływać. Nie spoczywać na laurach. 
Nie robić - giermek mieczy - nie opowieść o swoich planach i sukcesach 

Rada - Słońce - cieszyć się życiem 

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, zakretka23 napisał:

Aura - Paz monet (Świat) - dobry miesiąc. Może zapragniesz uczyć się lub kursu ewentualnie skojarzyło mi się to z ofertą pracy gdzieś troszkę dalej z dojazdem, ale taka interesująca

Praca - Mag (6 mieczy) - nowe możliwości, widać tutaj Twoje kreatywne działania i przemyślenia no i tak jak wyżej perspektywy naukiblub wyplyniecia dalej 

Finanse - 8 monet - będą. Będziesz zadowolona, możesz też robić jakieś analizy pod kątem finansów 

Uczucia - Kochankowie (Diabeł 10 monet) - owszem ktoś może się pojawić, ktoś kto moim zdaniem ma nieczyste intencje takie działanie dla własnych korzyści. 

Zdrowie - Królowa monet (Słońce) - dobre, może będziesz przyjmować jakieś dodatkowe leki dla poprawy kondycji, samopoczucia. 

Sport, dieta, praca z ciałem - Krol buław (Rydwan) - dużo energii i działania, będzie dużo ruchu i konsekwencji w działaniu. 

Niespodzianka - 7 mieczy - może wykazesz się sprytem w pewnej sytuacji i coś uda ci się ugrać. 

Co robić - 6 buław (Glupiex) - iść w nowe, nieznane nawet jeśli miałoby to być spontaniczne to może być dobra decyzja w tym przypadku. 
Nie robić - giermek mieczy - uważać na plotki, uważać na kogoś młodego z ciętym językiem, unikać konfliktów 

Rada - Słońce - cieszyć się życiem 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
23 godziny temu, zakretka23 napisał:

Aura - Paz monet (Świat)

W tym miesiacu ważne będą sprawy materialne, może też być jakieś szkolenie lub oferta pracy 

23 godziny temu, zakretka23 napisał:

Praca - Mag (6 mieczy)

Będziesz aktywna, pracowita, werwy Ci nie braknie. Może będziesz szukać też czegoś nowego 

23 godziny temu, zakretka23 napisał:

Finanse - 8 monet

Będą, ale okupione ciężką pracą 

23 godziny temu, zakretka23 napisał:

Uczucia - Kochankowie (Diabeł 10 monet)

Tu pojawi się ktoś z kim będzie bardzo silna chemia

23 godziny temu, zakretka23 napisał:

Zdrowie - Królowa monet (Słońce) -

Będziesz musiała zainwestować w swoje zdrowie, ale powinno być dobrze wyjdziesz na prostą :wink:

23 godziny temu, zakretka23 napisał:

Sport, dieta, praca z ciałem - Krol buław (Rydwan)

Jakieś ćwiczenia z facetem, niekoniecznie na siłowni :buhah:

energia będzie Cię nosic, może pobijesz jakis swoj rekord

23 godziny temu, zakretka23 napisał:

Niespodzianka - 7 mieczy

Uważać na plotki i nieszczerosc

23 godziny temu, zakretka23 napisał:

Co robić - 6 buław (Glupiex)

Dzialac, szukać nowych rozwiazan, otworzyć się na nowe

23 godziny temu, zakretka23 napisał:

Nie robić - giermek mieczy

Nie paplac za dużo 

23 godziny temu, zakretka23 napisał:

Rada - Słońce

Cieszyć się z najprostszych rzeczy, wreszcie pomyslec tez tylko o sobie

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.08.2020 o 08:46, zakretka23 napisał:

Aura - Paz monet (Świat) - zgadzam się, będzie dobra oferta, pracy lub wyjazdu

Praca - Mag (6 mieczy) - ja tu widzę wyjazd służbowy lub nawet zmianę pracy co Cię zdziwi

Finanse - 8 monet - tu ok, zapracowałaś i będzie kasa 

Uczucia - Kochankowie (Diabeł 10 monet) - jakaś umowa, i to niebagatelna z kimś ważnym, patrzę po wszystkich kartach i jakiś wyjazd/wczasy się zapowiadają lub jakaś super oferta pracy/fiansowa

Zdrowie - Królowa monet (Słońce) - stawiam na jakiś  fart, odkrycie lub "plażing smażing"

Sport, dieta, praca z ciałem - Krol buław (Rydwan) - aktywnie, i znów w rydwanie wyjazd (wczasy lub zmiana pracy) 

Niespodzianka - 7 mieczy -  czegoś sprytnie unikniesz, ominiesz;) przesmykniesz się przez coś

Co robić - 6 buław (Glupiex) - spotkać się ze znajomymi na przygodzie
Nie robić - giermek mieczy - nie gadać za dużo, nie być złośliwa;)

Rada - Słońce - tak, cieszyć się życiem, odkrywać, otworzyć się na wiadomości/propozycje 

Powodzenia

 

Edytowane przez Sajya
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.08.2020 o 08:46, zakretka23 napisał:

Aura - Paz monet (Świat) - przyjdzie ze świata jakaś oferta

Praca - Mag (6 mieczy) - dużo działania w nowym kierunku 

Finanse - 8 monet - pieniądze z pracy 

Uczucia - Kochankowie (Diabeł 10 monet) - może pojawić się ktoś z kim będę miała bardzo silna chemię 

Zdrowie - Królowa monet (Słońce) - współpraca z kobiet nad metabolizmem i modelem odżywiania 

Sport, dieta, praca z ciałem - Krol buław (Rydwan) - bardzo aktywnie, być może skupie się na mężczyźnie 

Niespodzianka - 7 mieczy - uważasz na jakieś oszustwo 

Co robić - 6 buław (Glupiex) - przyjąć nowe z radością nowe rzeczy które z pierwszym rokiem zaczną do mnie spływać. Nie spoczywać na laurach. 
Nie robić - giermek mieczy - nie opowieść o swoich planach i sukcesach 

Rada - Słońce - cieszyć się życiem 

Ja tylko mogę dodać, żebyś uważała, bo być może ktoś chce wykorzystać Twoje uczucia - mowa o diable. I jeszcze ten giermek mieczy przestrzega, aby nie ufać ludziom i ostrożnie podchodzić do tego, co mówią.

Będziesz pracować nad sylwetką i w rydwanie widziałabym niespodziewaną poprawę.

W pracy idzie nowe:)

Powodzonka!

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...