Skocz do zawartości

Jaki on jest? Rozszyfrowywanie


runoutofbreath

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

spytałam kart o Pana Michaela, jaki on? 

 

Może nawet taka zagadka dla Was, bo Pan jak (można się domyśleć po imieniu) nie jest Polakiem, jeśli chcecie to zgadujecie z jakimi cechami narodowościowymi kojarzą Wam się te karty. Odpowiedź dam jutro w komentarzu ;p 

 

Tymczasem przejdźmy do interpretacji kart:

 

as mieczy+4 bulw+10 buław+Sprawiedliwość+6 monet

 

to 6 monet jest dociągnięte, zazwyczaj losuje 4..więc nie pytajcie dlaczego, nie wiem

 

 

1) As mieczy- może być osobą rozmowną, komunikatywną. Symbolizuje kogoś, kto uwielbia dyskusje. Często przedstawia osoby wysokie z długimi nogami, o smukłej sylwetce.

 

2) 4 buław- może taki trochę domator? Mówi o tym, że Pan jest stabilny, solidny.

 

3) 10 buław- może mieć chęć kontroli nad innymi, jest osobą ambitną, honorową, nazbyt dojrzałą, pracowitą i zawaloną obowiązkami

 

4) Sprawiedliwość- osoba wierna systemowi, swoim zasadom, konkretna, może miał jakąś rodzinę? Tak mi się to kojarzy z poważnym związkiem..

 

5) Dolosowane 6 monet- może sugerować, że jest osobą hojną i dobroduszną, można na nim polegać. Pomocny mężczyzna

 

 

A co Wy Kochani sądzicie o tych kartach? Wiem, że są tu Osoby wybitnie zdolne w temacie kart, więc jak zwykle nie omieszkam się Was pomęczyć ;d 

Ciekawy mężczyzna czy nie? ;p

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Ismer zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...