Skocz do zawartości

Wrzesień zawodowo


Ziomal597

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Zadałem kartom pytania odnośnie mojej sytuacji zawodowej.

Obecnie mam staż w dużej firmie, ale ubiegam się tam o pracę.

 

1. Życie zawodowe we wrześniu 

 

6 Pucharów  - 4 Denarów  - As Denarów+( 5 Mieczy )

 

No tu się absolutnie nic nie ruszy. Cały czas dreptanie w miejscu na tym stażu, o czym mówi 4 Den. Co gorsze, widać utratę tego stanowiska lub przegapienie szansy na awans, bo po Asie Denarów dołożyłem 5 Mieczy...

 

2. Co mi da potencjalny projekt, czyli rozmowa z atrakcyjnym kontrahentem?

(Mogłoby do tego dojść już we wrześniu)

 

Kapłanka  - Diabeł  - Król Mieczy 

 

Doszkolę się, bo rozmowa branżowa/projekt  taki łatwy nie jest. Ale Diabeł i Król Mieczy mówią o tym, że nic dobrego w rezultacie ta rozmowa nic mi nie da, ani awansu, ani firmowej "popularności", choć Diabeł to akurat jest popularność. Finalnie jednak Król Mieczy mówi o niedostępności, także tu może być więcej strat niż pożytku.

 

3. Czy warto ten wywiad/projekt firmowy ( z pkt 2) robić?

 

Tło: 9 Pucharów

Zaleta: Ryc Denarów 

Wada: As Buław

Finał: Diabeł 

 

Znów ten Diabeł. Nie warto, więcej strat niż pożytku. As Buław w wadzie mówi o tym,  że ta rozmowa byłaby na wariata..

Ale chyba nie warto.

 

A jakie Wy macie na to spojrzenie?

 

Edytowane przez Ziomal597
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Ziomal597 napisał:

Hej

 

Zadałem kartom pytania odnośnie mojej sytuacji zawodowej.

Obecnie mam staż w dużej firmie, ale ubiegam się tam o pracę.

 

1. Życie zawodowe we wrześniu 

 

6 Pucharów  - 4 Denarów  - As Denarów+( 5 Mieczy )

 

Początek miesiące okej, ty niestety w połowie września będziesz miał poczucie braku rozwoju, wręcz ograniczenia, zalmniecia siz triche nq to co tam robisz.. W takie poczucie, że nic się nie dzieje i zrobili mnie nie ciula. 

 

2. Co mi da potencjalna rozmowa służbowa z Panią Z?

(Mogłoby do tego dojść już we wrześniu)

 

Kapłanka  - Diabeł  - Król Mieczy 

 

Niewiele. O ile pamiętam poprzednie rozkłady ty wciąż masz nadzieję, że dostaniesz tal etat, ale oni już tam kogoś mają na oku w związku z czym nie liczyłam na rozwoj w tym miejscu w i ta rozmowa ci to uświadomi. Jak dla mnie po prostu nieczyste zagrania ukryzqnie przed tobą kogoś lub czegoś przy tym połączeniu kart. 

 

3. Czy warto ten wywiad firmowy ( z pkt 2) robić?

 

Tło: 9 Pucharów

Zaleta: Ryc Denarów 

Wada: As Buław

Finał: Diabeł 

 

No i 5 diabeł znowu. Tam są jakieś ograniczenia na które nie masz wpływu szanowny kolego z ezoforum hehe.. Ty jesteś fapracowitym i cierpliwym, ale tam też może być tak że Ci ludzie /kobieta będą w sprawie mieszać. Nie będą uczciwi... Oj znikaj z te go miejsca lepiej. Nie podobają mi się t karty nie idz za impiulsem tego co chcesz zrobić czy to rozmowy czy tym podobne. (as bulaw) 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

1. Jak było i jest - tak we wrześniu będzie, bez zmian ale powinno być ok: atmosfera niezła, co do finansów to może jakiś nowy cichy temat się trafi;)

2. Nie nie, to nieciekawy dla Ciebie układ ( tamta strona ma znaczną przewagę) z którego sam zrezygnujesz lub Twój przełożony, we wrześniu ten projekt  nie wypali

3. We wrześniu nie warto nic robić w temacie, tylko popatrzeć...a nowy inny plan się nasunie. Ten jest zbyt toksyczny ( podwójny diabeł) choć nie nieopłacalny,  jakaś korzyść z sytuacji będzie.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
17 godzin temu, Ziomal597 napisał:

1. Życie zawodowe we wrześniu 

 

6 Pucharów  - 4 Denarów  - As Denarów+( 5 Mieczy)

Lipa :(( 6 Kielichów z 4 Denarów, to tkwienie w tym samym punkcie jakim się było niby pojawi się szansa, może coś zaproponują, ale grubo poniżej Twoich oczekiwań (5 Mieczy)

17 godzin temu, Ziomal597 napisał:

2. Co mi da potencjalny projekt, czyli rozmowa z atrakcyjnym kontrahentem?

(Mogłoby do tego dojść już we wrześniu)

 

Kapłanka  - Diabeł  - Król Mieczy 

Poznasz jakieś tajniki, które były pilnie strzeżone, nawiążesz jakieś atrakcyjne znajomości, podniesiesz swoje kwalifikacje 

17 godzin temu, Ziomal597 napisał:

3. Czy warto ten wywiad/projekt firmowy ( z pkt 2) robić?

 

Tło: 9 Pucharów

Zaleta: Ryc Denarów 

Wada: As Buław

Finał: Diabeł 

Dla własnego zadowolenia warto, bo dzięki temu rozwiniesz się, ale będzie wymagało to od Ciebie wiele energii. Możesz być jednak niezadowolony z wyniku

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.08.2020 o 11:16, Lunaria napisał:

Lipa :(( 6 Kielichów z 4 Denarów, to tkwienie w tym samym punkcie jakim się było niby pojawi się szansa, może coś zaproponują, ale grubo poniżej Twoich oczekiwań (5 Mieczy)

Dzięki serdeczne. 

Już mnie męczy to tkwienie na tym "niskobudżetowym" stażu. Walczę w tym miejscu o awans w postaci zatrudnienia, ale od 3 miesięcu idzie jak z kamienia. Jestem już bardzo wypalony.. Martwi mnie ta 5 Mieczy, no ale cóż... 

Dzięki  ;)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
28 minut temu, Ziomal597 napisał:

Dzięki serdeczne. 

Już mnie męczy to tkwienie na tym "niskobudżetowym" stażu. Walczę w tym miejscu o awans w postaci zatrudnienia, ale od 3 miesięcu idzie jak z kamienia. Jestem już bardzo wypalony.. Martwi mnie ta 5 Mieczy, no ale cóż... 

Dzięki  ;)

 

W końcu zła passa musi się skończyć, trzymam kciuki, żeby było dobrze :ok:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 29.08.2020 o 17:23, Ziomal597 napisał:

 

 

1. Życie zawodowe we wrześniu 

 

6 Pucharów  - 4 Denarów  - As Denarów+( 5 Mieczy )

 

6 pucharów i 4 denarów nie bardzo wskazują na zmiany w asie denarów może się jakaś propozycja pojawić, ale ona kompletnie nie spełni Twoich oczekiwać

 

2. Co mi da potencjalny projekt, czyli rozmowa z atrakcyjnym kontrahentem?

(Mogłoby do tego dojść już we wrześniu)

 

Kapłanka  - Diabeł  - Król Mieczy 

Możesz czegoś nowego się nauczyć w kapłanie a diabeł to może jakieś sztuczki. Mogą się też pojawić nowe kontakty w królu mieczy.

 

3. Czy warto ten wywiad/projekt firmowy ( z pkt 2) robić?

 

Tło: 9 Pucharów

Zaleta: Ryc Denarów 

Wada: As Buław

Finał: Diabeł 

 

Myślę, że warto bo podszkolisz się , rozwiniesz w rycerzu denarów, będzie Cię to kosztowało sporo energii. Mogą być tutaj jakieś niezbyt czyste zagrywki. Ale będzie nowa wiedza, która może się przydać

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 29.08.2020 o 17:23, Ziomal597 napisał:

Hej

 

Zadałem kartom pytania odnośnie mojej sytuacji zawodowej.

Obecnie mam staż w dużej firmie, ale ubiegam się tam o pracę.

 

1. Życie zawodowe we wrześniu 

 

6 Pucharów  - 4 Denarów  - As Denarów+( 5 Mieczy )

 

No tu się absolutnie nic nie ruszy. Cały czas dreptanie w miejscu na tym stażu, o czym mówi 4 Den. Co gorsze, widać utratę tego stanowiska lub przegapienie szansy na awans, bo po Asie Denarów dołożyłem 5 Mieczy...

 

2. Co mi da potencjalny projekt, czyli rozmowa z atrakcyjnym kontrahentem?

(Mogłoby do tego dojść już we wrześniu)

 

Kapłanka  - Diabeł  - Król Mieczy 

 

Doszkolę się, bo rozmowa branżowa/projekt  taki łatwy nie jest. Ale Diabeł i Król Mieczy mówią o tym, że nic dobrego w rezultacie ta rozmowa nic mi nie da, ani awansu, ani firmowej "popularności", choć Diabeł to akurat jest popularność. Finalnie jednak Król Mieczy mówi o niedostępności, także tu może być więcej strat niż pożytku.

 

3. Czy warto ten wywiad/projekt firmowy ( z pkt 2) robić?

 

Tło: 9 Pucharów

Zaleta: Ryc Denarów 

Wada: As Buław

Finał: Diabeł 

 

Znów ten Diabeł. Nie warto, więcej strat niż pożytku. As Buław w wadzie mówi o tym,  że ta rozmowa byłaby na wariata..

Ale chyba nie warto.

 

A jakie Wy macie na to spojrzenie?

 

Weryfikacja

 

Jeszcze 11 dni września ale sporo już do tej pory się wydarzyło...

Zła passa się pogłębia.

Zostałem zwolniony bez wyjaśnienia ze stażu,  a więc 6 Pucharów to powrót do sytuacji sprzed stażu.. Nie wiem o co chodziło z tą 4 Den, bo to jednak karta ciepłej posadki,  a przecież poza stażem już nic więcej nie mam..

As Denarów  + 5 Mieczy to nowe oferty pracy, które ciągle są blisko,  ale w ostatniej chwili ze mnie rezygnują...

 

Pozostale punkty: nie doszło do spotkania, bo staż nagle się zakończył.

 

Dzięki serdeczne, wszystkiego dobrego! :)

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
6 minut temu, Ziomal597 napisał:

Nie wiem o co chodziło z tą 4 Den, bo to jednak karta ciepłej posadki,  a przecież poza stażem już nic więcej nie mam..

Może chodziło o to, że możesz liczyć tylko na siebie, że będziesz musiał naruszyć zasoby pieniężne zostawione na czarną godzinę.. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Lunaria napisał:

Może chodziło o to, że możesz liczyć tylko na siebie, że będziesz musiał naruszyć zasoby pieniężne zostawione na czarną godzinę.. 

Rzeczywiście,  w pewnym stopniu trafiłaś. Czarna godzina właśnie wybiła... :(

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
10 minut temu, Ziomal597 napisał:

Rzeczywiście,  w pewnym stopniu trafiłaś. Czarna godzina właśnie wybiła... :(

 

Ech.. no kiepsko.. a na październik jak wygląda sytuacja? Kladles już karty? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...