Skocz do zawartości

Rozkład partnerski. Moja interpretacja. Prośba o pomoc


marchewka29

Rekomendowane odpowiedzi

W skrócie: byłam z kimś przez ok rok w pewnej relacji, nie był to związek, ale cały czas na to liczyłam. Ostatnio doszło między nami do napięć i straciliśmy kontakt. Pytanie brzmi: Czy ja z ta osoba odnowie więź i czy mamy szanse na związek? 

   50 minut temu,  Lunaria napisał: 

Tak, to okienko priw

Co ma w glowie

TY 9 Denarów  ON Umiarkowanie

Co ma w sercu

TY Giermek Mieczy ON 5 Denarów 

Co pokazuje na zewnątrz 

TY Mag ON 9 Mieczy

Co wnosi do zwiazku

TY Rycerz Mieczy  ON Rydwan

Co was łączy/dzieli 8 Kielichów 

Przyszłość do końca listopada

4 Denarów Rycerz Buław 2 Kielichów 

Proszę :usmiech:

Ok, zatem moja interpretacja. Co w głowie: 

Ja: 9 denarów

Gdybym była z nim w związku na pewno chciałabym o ten związek dbać i dałabym swoim zaangażowaniem solidne podstawy, by relacja się umocniła i przerodziła w stabilna więź. Tęsknie do takiego stanu, tego bym chciała i oczekiwała, lecz tego nie mam co budzi we mnie poczucie pustki i osamotnienia

 

On: Umiarkowanie 

Myślę, że traktuje mnie jako znajoma, koleżankę. Może jest mu niekomfortowo, ze relacja sue zerwała, ale nie żywi do mnie uczuć romantycznych. Choć niechęci również nie. 
 

Co ma w sercu:

Ja: Giermek mieczy

Mam poczucie, ze relacja dobiegła końca w dużej mierze z mojej winy i ze w zasadzie to jakieś błahostki do tego doprowadziły, które jednak na tyle się spiętrzyły i narosły, ze nasze drogi się rozeszły. 

 

On: 5 denarów

On czuje się niezrozumiany, nieszczęśliwy w tej relacji, sądzi ze go nie rozumiem i nie poświęciłam dość uwagi jego problemom kiedy mnie potrzebował 

 

Co pokazuje na zewnątrz: 

Ja:Mag 

Udaje, ze mnie to nie boli, sprawiam iluzje na zewnątrz, ze jest ok i ze się pogodziłam

 

On: 9 mieczy 

Ewidentnie cierpi, ma depresje, męczą go jego własne myśli, ma poczucie braku celu życiowego i tkwienia w błędnym kole bez wyjścia  

 

Co wnosi do związku: 

Ja: Rycerz mieczy 

Niestabilność, zmienność nastrojów, jestem odbierana jako zimna ryba 

 

On: Rydwan 

Energie, ożywienie, zarażenie pasją podróżowania, nutka szaleństwa 

 

Co łączy/dzieli: 

8 kielichów: 

Pasja podróżowania, przemieszczania się, ale tez niemożność znalezienia swojego miejsca w świecie, zbyt dużo pomysłów, ciężkie charaktery, dwie indywidualności 

 

Przyszlosc: 4 denary, Rycerz buław, 2 kielichy 

Chowamy uczucia do siebie, ale moze zdarzyć się tak, ze nadejdzie w relacji nowy początek i harmonia, wolne od przeszłości, może byc nawet wybuch jakichś romantycznych uczyć, coś gwałtownego, no i te 2 puchary dające nadzieje, ze jeszcze nie wszystko stracone.

Edytowane przez marchewka29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 

Jeśli chodzi o jego położenie w tym związku, to niestety nie widzę rewelacji. 

Karta Umiarkowania może znaczyć, że myśli o Was jak o jakiejś trwałej relacji aczkolwiek nie na poziomie seksualnym, miłosnym. 

5 denarów może oznaczać, że on czuje że macie trochę rozjechane potrzeby i oczekiwania. Ten związek nie spełnia jego oczekiwań, jest nieco rozczarowany. 

9 mieczy pokazuje że czuje się zagubiony, i nie potrafią wyjść ze skomplikowanego położenia w którym się znalazł. 

Rydwan jest kartą bramą, więc tak jakby w tym przypadku możliwość ruszenia do przodu, danie od siebie drugiej osobie to co najlepsze. 

Jeśli chodzi o przyszłość to ja tutaj widzę że niestety nie ma w Waszym związku spontaniczności, szaleństwa, wszytsko jest rutynowe i zachowawcze (4 denary)

Rycerza Buław odczytałabym raczej jako związek bez zobowiązań, krótkotrwały romas. 

2 kielichów w tym wypadku rozumiałabym jako związek przyjacielski, oparty na wzajemnym zaufaniu. 

  • Cool 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...