Skocz do zawartości

Rozkład partnerski. Interpretacja


marchewka29

Rekomendowane odpowiedzi

Co ma w glowie

TY 9 Denarów  ON Umiarkowanie

Co ma w sercu

TY Giermek Mieczy ON 5 Denarów 

Co pokazuje na zewnątrz 

TY Mag ON 9 Mieczy

Co wnosi do zwiazku

TY Rycerz Mieczy  ON Rydwan

Co was łączy/dzieli 8 Kielichów 

Przyszłość do końca listopada

4 Denarów Rycerz Buław 2 Kielichów 

Proszę :usmiech:

Ok, zatem moja interpretacja. Co w głowie: 

Ja: 9 denarów

Gdybym była z nim w związku na pewno chciałabym o ten związek dbać i dałabym swoim zaangażowaniem solidne podstawy, by relacja się umocniła i przerodziła w stabilna więź. Tęsknie do takiego stanu, tego bym chciała i oczekiwała, lecz tego nie mam co budzi we mnie poczucie pustki i osamotnienia

 

On: Umiarkowanie 

Myślę, że traktuje mnie jako znajoma, koleżankę. Może jest mu niekomfortowo, ze relacja sue zerwała, ale nie żywi do mnie uczuć romantycznych. Choć niechęci również nie. 
 

Co ma w sercu:

Ja: Giermek mieczy

Mam poczucie, ze relacja dobiegła końca w dużej mierze z mojej winy i ze w zasadzie to jakieś błahostki do tego doprowadziły, które jednak na tyle się spiętrzyły i narosły, ze nasze drogi się rozeszły. 

 

On: 5 denarów

On czuje się niezrozumiany, nieszczęśliwy w tej relacji, sądzi ze go nie rozumiem i nie poświęciłam dość uwagi jego problemom kiedy mnie potrzebował 

 

Co pokazuje na zewnątrz: 

Ja:Mag 

Udaje, ze mnie to nie boli, sprawiam iluzje na zewnątrz, ze jest ok i ze się pogodziłam

 

On: 9 mieczy 

Ewidentnie cierpi, ma depresje, męczą go jego własne myśli, ma poczucie braku celu życiowego i tkwienia w błędnym kole bez wyjścia  

 

Co wnosi do związku: 

Ja: Rycerz mieczy 

Niestabilność, zmienność nastrojów, jestem odbierana jako zimna ryba 

 

On: Rydwan 

Energie, ożywienie, zarażenie pasją podróżowania, nutka szaleństwa 

 

Co łączy/dzieli: 

8 kielichów: 

Pasja podróżowania, przemieszczania się, ale tez niemożność znalezienia swojego miejsca w świecie, zbyt dużo pomysłów, ciężkie charaktery, dwie indywidualności 

 

Przyszlosc: 4 denary, Rycerz buław, 2 kielichy 

Chowamy uczucia do siebie, ale moze zdarzyć się tak, ze nadejdzie w relacji nowy początek i harmonia, wolne od przeszłości, może byc nawet wybuch jakichś romantycznych uczyć, coś gwałtownego, no i te 2 puchary dające nadzieje, ze jeszcze nie wszystko stracone.

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Po tych kartach myślę, że Ty zdajesz sobie sprawę, że zachowywałaś się egoistycznie, on myśli, że Ty nic do niego nie czułaś, że było Ci to obojętne. W uczuciach chciałabyś z nim wszystko wyjaśnić, może masz do niego jakiś żal. On tak jak piszesz ma poczucie niezrozumienia, uważa że sporo uczuc zainwestował a został z niczym.

Co pokazujesz, Ty chcesz zawalczyć o to, że jesteś skłonna go dalej bajerowac. On jest przytłoczony tym wszystkim, przygnębiony..

Co wnosisz do związku zamęt, dużo niepokoju. On tak jakby chciał uciec jak najdalej

Łączy was to, że odeszliscie od siebie (ale 8 Kielichów może mówić, że  koniec nie jest definitywny)

Przyszłość (kładłam na 3 msc, więc do końca listopada) 

Pokazuje, że najpierw każde z was zamknie się w swoim świecie, będziecie się na siebie boczyć, ale finalnie dojdziecie do porozumienia  

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...