Skocz do zawartości

Trudne sprawy - do października


Ziomal597

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka

Wybiegłem trochę naprzód i dopytałem kart o pewne sprawy w okresie wrzesień - październik.....

 

1. Czy Pan W  zatrudni mnie do końca października w firmie S? 

 

Król Buław - 7 Mieczy  - As Pucharów + dołożony Rycerz Pucharów 

 

Firma ta jest bardzo znana, o wysokim poziomem, przez co "uniesie się" w Królu Buław, że w ogóle ja tam aspiruję  ;) Buławowy, tak jak Królowa Buław bardzo się ceni. Przy 7 Mieczy oznacza, że mnie spławi. Z kolei Puchary na końcu mówią, że praca tam pozostanie w sferze moich marzeń...

 

2. Finanse w okresie wrzesień - październik

 

Cesarz - 9 Mieczy  - 3 Mieczy 

 

Koszmarnie - 9 Mieczy... Cesarz przy tych kartach jasno mówi o wielu zobowiązaniach finansowych, przez co będę musiał sobie wszystkiego odmawiać. 

 

3. Czy do października zmieni się moja sytuacja związkowa?

 

Księżyc  - Cesarzowa - Świat 

 

Jestem singlem, nawet nie mam nikogo na oku, więc jak już, to kogoś gdzieś poznam... 

Widać tu jakąś kobietę ale na odległość, a sama w sobie relacja będzie bardzo niepewna - Księżyc.

 

Podzielcie się proszę swoimi interpretacjami ;)

 

Edytowane przez Ziomal597
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Ziomal597 napisał:

 

 

1. Czy Pan W  zatrudni mnie do końca października w firmie S? 

 

Król Buław - 7 Mieczy  - As Pucharów + dołożony Rycerz Pucharów 

 

Nie bardzo mi się wydaje, żeby zatrudnił bo jest 7 mieczy a dla mnie to oszustwo albo jak napisałeś, że spławi Cię. Podejdziesz do tego bardzo emocjonalnie. A czy Pan W to jedyna osoba decyzyjna w tej firmie? Bo może dostaniesz propozycję od kogoś innego, bo ten as to początek tylko jakby ta propozycja nie wyszła od Pana W, bo to 7 mieczy mi tutaj psuje :)

 

2. Finanse w okresie wrzesień - październik

 

Cesarz - 9 Mieczy  - 3 Mieczy 

 

Początek stabilnie, ale później coś się wydarzy co spowoduje większe wydatki i niestety będziesz musiał ograniczyć znacznie wydatki

 

3. Czy do października zmieni się moja sytuacja związkowa?

 

Księżyc  - Cesarzowa - Świat 

Albo będziesz marzył, tęsknił o kobiecie takiej pewnej siebie, zadbanej itp :)  albo pojawi się kobieta, ale będzie dzielić Was odległość. 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Myślę, że Cię nie zatrudni bo 7 mieczy to może być jedynie takie mydlenie oczu, a ostatecznie nic z tego nie wyjdzie. Ale z połączenia 7 mieczy i asa pucharów widziałabym szanse na znalezienie niespodziewanie nowego pracodawcy, bo ta 7 mieczy to tez informacja o zmianie zatrudnienia, as jakaś niespodziewana szansa od losu propozycja. Wiec może jak nie z ta, to z inna praca coś wypali. Co do finansów...na szału to tu nie ma i trzeba będzie raczej zacisnąć pasa. Co do kobiety, myśle, ze możesz nawiązać jakaś znajomość na odległość i będzie to patykiem  po wodzie pisane (księżyc). Dużo marzeń, dużo bujania w obłokach, ale nic z tego nie wyniknie. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

1. Raczej nie zatrudni, ominie Ciebie, on na tą chwilę chyba nikogo nie szuka albo sam nie wie kogo/co chce 

2. Cesarz mówi, że dasz sobie radę ale nie będzie łatwo, będzie trzeba sobie odmawiać , przemęczyć jakoś. Nie możesz też się tym zadręczać, myśleć trzeba pozytywnie bo cesarz jest silny i nie poddaje się ,  dużo w tym Twojego własnego negatywnego nastawienia

3. Myślę, że Twój status nie zmieni się, będziesz marzył o kobiecie, a jeśli już się jakas pojawi to będzie nieosiągalna, za daleko..

 powodzenia 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
5 godzin temu, Ziomal597 napisał:

 

1. Czy Pan W  zatrudni mnie do końca października w firmie S? 

 

Król Buław - 7 Mieczy  - As Pucharów + dołożony Rycerz Pucharów 

Niet.. tak jak mówisz, spławi Cię w tej 7 Mieczy...

5 godzin temu, Ziomal597 napisał:

2. Finanse w okresie wrzesień - październik

 

Cesarz - 9 Mieczy  - 3 Mieczy 

Z sumy masz Wieżę, więc faktycznie zaciskaj pasa... Bedziesz musiał sobie odmówić różnych przyjemności

6 godzin temu, Ziomal597 napisał:

3. Czy do października zmieni się moja sytuacja związkowa?

 

Księżyc  - Cesarzowa - Świat

Nie zmieni się, ale poznasz jakąś dziewczynę

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Lunaria napisał:

Niet.. tak jak mówisz, spławi Cię w tej 7 Mieczy...

Z sumy masz Wieżę, więc faktycznie zaciskaj pasa... Bedziesz musiał sobie odmówić różnych przyjemności

Nie zmieni się, ale poznasz jakąś dziewczynę

Myślisz,  że ta suma kart bardzo się sprawdza? Do tej pory jakoś na to nie zwracałem uwagi 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
10 minut temu, Ziomal597 napisał:

Myślisz,  że ta suma kart bardzo się sprawdza? Do tej pory jakoś na to nie zwracałem uwagi 

Mi często dookreślało resztę sytuacji :)

Ale z ciekawości zobaczysz czy Ci się sprawdza

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

1. Czy Pan W  zatrudni mnie do końca października w firmie S? 

Król Buław - 7 Mieczy  - As Pucharów + dołożony Rycerz Pucharów 

Nie ma tu karty denarowej, tylko emocjonalne, nie jestem pewna. Wydaje mi się, że są na tyle ''pozytywne'' mimo wszystko, że tu się jakaś inna okazja pojawi. Może inne stanowisko albo powie, że odezwie się?

 

2. Finanse w okresie wrzesień - październik

Cesarz - 9 Mieczy  - 3 Mieczy 

Słabo niestety bardzo :(

 

3. Czy do października zmieni się moja sytuacja związkowa?

Księżyc  - Cesarzowa - Świat 

Wydaje mi się, że nie, że raczej ta sfera pozostanie w obrębie myśli, że chciałbyś kogoś poznać.

 

Nie napawa to optymizmem, ale będzie dobrze, wszystkiego, co najlepsze :)

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 31.08.2020 o 16:42, Ziomal597 napisał:

 

1. Czy Pan W  zatrudni mnie do końca października w firmie S? 

 

Król Buław - 7 Mieczy  - As Pucharów + dołożony Rycerz Pucharów 

 

Wiesz co Pan generalnie jest obrotny i dobrze zarządza aczkolwiek obawiam się, że będzie zmuszony coś pokombinować, żeby pomóc Ci zostać. Obstawiam, że uda się. Jak mi kiedyś wychodziły 7 mieczy to sprytnie, ale się udało. 

 

2. Finanse w okresie wrzesień - październik

 

Cesarz - 9 Mieczy  - 3 Mieczy 

Łatwo nie będzie. Trzeva będzie mądrze zagospodarowac kasą, coś może Cię martwić. 

 

3. Czy do października zmieni się moja sytuacja związkowa?

 

Księżyc  - Cesarzowa - Świat 

Wydaje mi się, że jakaś pani może Ci się spodobać, ale raczej zostaniesz singlem. 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 31.08.2020 o 16:42, Ziomal597 napisał:

1. Czy Pan W  zatrudni mnie do końca października w firmie S? 

 

Król Buław - 7 Mieczy  - As Pucharów + dołożony Rycerz Pucharów 

 

Firma ta jest bardzo znana, o wysokim poziomem, przez co "uniesie się" w Królu Buław, że w ogóle ja tam aspiruję  ;) Buławowy, tak jak Królowa Buław bardzo się ceni. Przy 7 Mieczy oznacza, że mnie spławi. Z kolei Puchary na końcu mówią, że praca tam pozostanie w sferze moich marzeń...

Szybko poszło.. karty stawiałem w poniedziałek na okres do końca października i już mamy werdykt...

 

Niestety się sprawdziło. Pan mnie spławił, tzn odmówił mi, bo mnie tak łatwo nie da się spławić..

No ale niestety twierdzi,  że nie ma możliwości i tyle...

As Pucharów to pozostawienie mnie z emocjami, choć wbrew temu co ta karta mówi, te emocje są bardzo nieczyste. Jestem wręcz zruzgotany, bo był to mój Plan Z.

 

Dzięki serdeczne za interpretacje. :)

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Na resztę pytań w takim razie:

2. Finanse: bedziesz miał sporo przemartwien (9 mieczy), dotyczących Twojej stabilności finansowej, ale nie możesz tkwić w tych lekach, musisz wykazać zdecydowanie i pewność Cesarza i podjąć jakąś ciężką dla Ciebie decyzję (3 mieczy)... Będzie bolało, ale lepiej tak...

3. Sytuacja związkowa: oj, Księżyc + Cesarzowa to jest mocna energia kobieca - i lub tęsknisz i śnisz o takiej pieknej, dbającej damie (Księżyc + Cesarzowa), lub pewnie poznasz taką w internecie (Świat)

Powodzenia :):koniczynka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...