Skocz do zawartości

Czy w najblizszym czasie będzie kontakt? Prosze o pomoc w interpretacji


AdaAn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

w pytaniu "czy nawiaze ze mna kontakt w najblizszym czasie ?" rozkład na trzy karty :

Papież + 7 kielichów + 3 miecze

na spodzie tali  7 monet

wydaje mi sie , że kontaktu nie bedzie , że rozum bierze góre nad sercem , chciałby ale nie może:) żyje marzeniami, wspomnieniami ale nie ma to przełożenia na czyny

mam problem z papiezem nie wiem jak go zinterpretowac.

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji ,

 

Edytowane przez AdaAn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
11 minut temu, AdaAn napisał:

Witam ,

w pytaniu "czy nawiaze ze mna kontakt w najblizszym czasie ?" rozkład na trzy karty :

Papież + 7 kielichów + 3 miecze

na spodzie tali  7 monet

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji .

Kilka misiecy został zerwany kontak , sytuacja bardzo trudna rodzinna , oboje jestesmy w zwiazkach stałych ,

Ada konieczna jest Twoja interpretacja, jeśli chcesz, aby inni też się wypowiedzieli w kwestii tych kart. Uzupełnij proszę swoją wypowiedź.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, AdaAn napisał:

Witam ,

w pytaniu "czy nawiaze ze mna kontakt w najblizszym czasie ?" rozkład na trzy karty :

Papież + 7 kielichów + 3 miecze

na spodzie tali  7 monet

wydaje mi sie , że kontaktu nie bedzie , że rozum bierze góre nad sercem , chciałby ale nie może:) żyje marzeniami, wspomnieniami ale nie ma to przełożenia na czyny

mam problem z papiezem nie wiem jak go zinterpretowac.

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji ,

 

Dla mnie kontaktu nie będzie, bo żadna z tych kart na to nie wskazuje. Osoba ta odcięła się w 3 mieczach a 7 pucharów to tylko Twoje marzenia aby ten kontakt był 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, zę nie nawiążesz kontaktu z ta osoba, a przynajmniej nie z wolnej woli tej osoby, ewentualnie jeśli będziesz o ten kontakt mocno zabiegała, bo widać duże zaangażowanie emocjonalne po Twojej stronie. 3 miecze sugerują, ze osoba ta odcięła się od Ciebie i nie myśli o kontakcie, a Ty masz poczucie przybicia i rozczarowania cała sytuacją i cierpisz z tego powodu.  W jego przekonaniu jest to definitywny koniec relacji/znajomosci. 7 kielichów to takie Twoje mrzonki odnośnie tej osoby, idealizowanie jej, ale raczej nie miała ona wobec Ciebie szczerych zamiarów, za to skłonność do manipulacji i igrania z Twoimi emocjami. W karcie Papieża raczej można dostrzec osobę w związku/żonatą i niechętną żadnym relacjom na boku. Jest to raczej typ konserwatysty i niestety nie masz co liczyć na jakaś romantyczna wieź, może on by chciał, może gdzieś tam jesteś w jego marzeniach, ale jeśli jest w związku to nie opuści partnerki 

Edytowane przez marchewka29
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Jeśli Pan jest zajęty, to Papież oznacza jego status i to, że jest oddany swojej partnerce. Może co najwyżej pomarzyć (7 kielichów), ale nie zdecyduje się na kontakt. Papież to człowiek wierny i oddany tradycyjnym wartościom. W 3 mieczy widać Twoje rozczarowanie.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Priestess napisał:

Jeśli Pan jest zajęty, to Papież oznacza jego status i to, że jest oddany swojej partnerce. Może co najwyżej pomarzyć (7 kielichów), ale nie zdecyduje się na kontakt. Papież to człowiek wierny i oddany tradycyjnym wartościom. W 3 mieczy widać Twoje rozczarowanie.

Tak naorawde papież pokazał się w odwróconej pozycji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, marchewka29 napisał:

Myślę, zę nie nawiążesz kontaktu z ta osoba, a przynajmniej nie z wolnej woli tej osoby, ewentualnie jeśli będziesz o ten kontakt mocno zabiegała. 3 miecze sugerują, ze osoba ta odcięła się od Ciebie i nie myśli o kontakcie, a Ty masz poczucie przybicia i rozczarowania cała sytuacją. W jego przekonaniu jest to definitywny koniec relacji/znajomosci. 7 kielichów to takie Twoje mrzonki odnośnie tej osoby, idealizowanie jej, ale raczej nie miała ona wobec Ciebie szczerych zamiarów, za to skłonność do manipulacji i igrania z Twoimi emocjami. W karcie Papieża raczej można dostrzec osobę w związku/zamężną i niechętną żadnym relacjom na boku. Jest to raczej typ konserwatysty i niestety nie masz co liczyć na jakaś romantyczna wieź, może on by chciał, może gdzieś tam jesteś w jego marzeniach, ale jeśli jest w związku to nie opuści partnerki 

Dziękuję bardzo. 

Tak naprawdę papież pokazał się w odwróconej pozycji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
4 godziny temu, AdaAn napisał:

Tak naorawde papież pokazał się w odwróconej pozycji. 

Odwrócony papież może wskazywać na osobę zepsutą moralnie, będącą nieszczerą wobec Ciebie, o podwójnych standardach, więc tym bardziej nie sądzę, aby się odezwał. 

Edytowane przez Priestess
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...