Jump to content

Mężczyzna YZX (A.Huxley)


Yunugar

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Pan energiczny był, ruchliwy, zmienny, wiele zainteresowań, inteligentny - Asc w Bliźniętach. Przystojny, urodziwy- Wenus w Raku na Ascendencie. Dobra pamięć i intuicja, szybko się uczył- Merkury w Raku. Trochę nerwowy, ciężko pewnie było mu pewnie usiedzieć na pupie - kwadratura Merkury- Uran.

Czasami krytyczny, pesymistycznie nastawiony- kwadratura Merkury- Saturn. W skrajnym wypadku mógł być nawet agresywny, brutalny- opozycja Mars- Saturn. Mógł dość często wybuchać ze względu na Marsa w znaku Barana.

Ponadto kłótliwy, pewnie nie przepierał w słowach- kwadratura Merkury- Mars. Dość ekscentryczny, zmienny, rozkapryszony- kwadratura Urana do Słońca i Księżyca. Nieprzewidywalny, pełen niespodzianek, pomysłowy, kreatywny.

Sporo w nim napięcia. Mógł mieć sprzeczne pragnienia, sam nie widzieć czego tak naprawdę chce. Inny wewnątrz, inaczej odbierany z zewnątrz- kwadratura Księżyc- Słońce.

Dzieci mógł mieć późno raczej - Saturn w domu V i jakieś problemy z nimi.

Myślę, że jego praca w jakiś sposób była niecodzienna, niezwykła, taka inna powiedzmy niż przeciętnego człowieka ze względu na Urana w domu VI. W jakimś stopniu może oparta na pomaganiu, może ludziom odsuniętym, odseparowanym- Jowisz, Pluton i Neptun w domu XII. Na pewno miał bardzo dobrą intuicję, może nawet dar przewidywania. Od czasu do czasu miał dużą potrzebę, żeby być sam. Mógł sie interesować psychologią, parapsychologią, jakimiś naukami tajemnymi, mistyką, astrologią itd.

W domu rodzinnym mogło coś być nie w porządku- Chiron w domu IV w kwadraturze z Neptunem i Plutonem z XII domu.Patrząc na aspekty Saturna- być może z ojcem relacje niezbyt dobre, ogólnie mógł mieć też problemy z autorytetami.

Był też wrażliwy, uczuciowy, kreatywny, twórczy - Wenus w znaku Raka w sekstylu z Księżycem. Sam Księżyc w znaku Byka też by mógł na to wskazywać.

Związki pewnie liczne dość, obstawiam kilka, patrząc na aspekty Jowisza, który jest władcą domu VII. W jakimś stopniu problematyczne, ze względu na to, że Jowisz jest w domu XII. Ponadto raczej w niestałym znaku Bliźniąt.

Edited by Lianna
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
W dniu 9.10.2020 o 09:19, LadySpica123 napisał:

Cześć, chętnie spróbuję ale potrzebuję danych do wpisania do programu astrologicznego. 

Wykres jest, aspekty są. On nie wystarcza? 

 

Przepraszam, że dopiero teraz nie zauważyłem Twojego wpisu.

Edited by Yunugar
Link to comment
Share on other sites

W dniu 28.10.2020 o 18:17, Yunugar napisał:

Wykres jest, aspekty są. On nie wystarcza? 

 

Przepraszam, że dopiero teraz nie zauważyłem Twojego wpisu.

nie stosuję tej astrologii, tylko wedyjską...

  • Lux 1
Link to comment
Share on other sites

Ten mężczyzna bardzo mocno koncentrował się na pracy, może nawet był pracoholikiem. Przez co cierpiały jego relacje. Na pewno jego relacje stanowiły duży problem, będąc w relacjach miał złe emocje, ciężkie, może nawet powiedziałabym, że przemocowe. Może sam doświadczył w dzieciństwie przemocy, gdyż z pewnością dzieciństwo było ciężkie, chłodne, z rodzicami był dystans, może nawet trauma. I w pewnym sensie to sprawiło, że ta osoba miała emocjonalny bagaż, który utrudniał budowanie kolejnych relacji. Walka, kłótnie, przemoc, to mogły być doświadczenia tej osoby, które w późniejszych latach mogły zaowocować smutkiem, depresją, samotnością, celibatem. I jeśli ta osoba poszłaby w stronę duchowości, to na pewno byłoby jej łatwiej. Jednak wydaje mi się, że raczej ta osoba wybrała inną ścieżkę.

Myślę, że raczej nie wybrał duchowej ścieżki. Zatem dużo pracy i w tej pracy odnosi sukces, ma dobrą reputację, gdy przebywa w domu, to przemoc, problem, trudność, samotność, walka. Partnerka mogła się pojawić, ale bardzo trudny związek, z bólem, przemocą, biedą.

W pracy może mieć od czasu do czasu tornado, czyli mimo tego, że dobrze się układa, to raz na jakiś czas pojawiają się bardzo poważne wstrząsy. To też dotyczy finansów, ten mężczyzna bardzo chce mieć dużo pieniędzy, ale od czasu do czasu jakieś problemy mogą być i w finansach nie jest wcale tak dobrze. Praca nie była stała, ale jakaś utrata, zmiana. Bardzo dobre dla niego byłoby gdyby dużo podróżował w pracy, dużo miał ruchu i zmian. Niestety jego wadą jest brak elastyczności w pracy.

Bardzo prawdopodobna nadwaga.

Jego zdrowie nie jest aż tak mocne, możliwa ingerencja w ciało (operacja). Możliwe problemy związane z układem pokarmowym, kolanami., sercem, mógł mieć trudną do wyleczenia chorobę.

Zawód: może to być praca dla pieniędzy, coś z księgowością, matematyką, eksportem, liczeniem, służeniem, pilnowaniem, intoksykantami (substancje zmieniające świadomość, alkohol, narkotyki itd.). Z drugiej strony mężczyzna mógł być specjalistą w jakiejś dziedzinie, może związanej z pisaniem, gotowaniem, jedzeniem, trucizną. Przychodzi mi na myśl również leczenie, uzdrawianie. Może nawet mógłby być astrologiem, bo mógł dobrze przewidywać, podejmować dobre decyzje, więc taka osoba może ten talent wykorzystać w astrologii. Miał na pewno dużą wiedzę, ale były problemy z zarabianiem na tej wiedzy.

Problem z ego – niedoceniony, nie wierzy do końca w siebie, atakowany. Mógł doświadczyć dużo bólu od innych, lub sam powodować u innych ból.

Możliwe, że najpierw miał bardzo dużo problemów, zmagań, a z czasem jego reputacja poszła bardzo w górę.

 

Z mamą mógł być problem zdrowotny. Z ojcem ciężka relacja, która go naznaczyła traumą. I dlatego on nie potrafił być w związku. Gdy był w związku, to bardzo zła energia powstawała, taka dosyć przemocowa, może nawet związana z gwałtem, a na pewno presją, przymusem. Co bardzo źle wpływało na jego pracę i możliwe, że dlatego te wstrząsy, albo nawet nie mógł pracować.

Problemem też było to, że kiepskie osoby go wspierały.

Mógł przynależeć najpierw do słabej grupy, organizacji, która go ściągała w dół, a potem do bardzo mocnej, która mu podniosła reputację (głównie z wiedzy, bycia specjalistą).

Problem z dzieckiem. Jeśli godzina jest dobra, to nie było dzieci. Albo adoptowane ewentualnie, ale raczej nie było.

Możliwe, że ta osoba miała jakiś rodzaj wypadku, przez który nie mogła pracować.

 

To był mężczyzna bardzo inteligentny, i osiągnął jakiś rodzaj sukcesu. Bardzo ważny był dla niego Merkury ze Słońcem w Raku, czyli to, w czym był specjalistą, to go bardzo mocno motywowało do działania i dawało mu pieniądze. 

 

Mój komentarz chyba zniknął, więc tu dopiszę: bardzo ważne były dla niego podróże, dużo podróżował, podjął decyzję o wyjeździe z kraju.

mógł mieć coś wspólnego z leczeniem, lekami, chemią, przygotowywaniem leków.

Edited by LadySpica123
  • Cool 1
  • Super 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję @Lianna @LadySpica123

Za udział i próbę interpretacji horoskopu :)

 

Tym kimś był znany pisarz i eseista Aldous Huxley.

Zgadzają się wasze opisy co do tego, że był bardzo inteligentny, kreatywny.

Miał szerokie zainteresowania. Był także erudytą.

Fenomenalna pamięć to jedna z jego zalet.

Eksperymentowal na sobie z roślinami halucynogennymi takimi jak meskalina, peyotl.

Zajmował się rozwojem duchowym. Napisał ważną książkę pt. "Filozofia Wieczysta", która opisuje skrótowo wszystkie filozofie Wschodu. 

To jego życiorys:

https://zyciorysy.info/aldous-huxley/

 

Edited by Yunugar
  • Super 1
  • Thanks! 1
Link to comment
Share on other sites

Ok, to sporo się nie zgadza, był szczupły, miał dziecko i zajmował się duchowością :( muszę poanalizować dlaczego takie pomyłki... 

Dziecko jeszcze ok, Jowisz jest uszkodzony, w klątwie, ale nie jest na kiepskiej pozycji, parę innych punktów też za tym przemawia. Tylko dlaczego nie miał nadwagi? Hmm dla mnie to ciekawa lekcja :) Dzięki za tę zagadkę :) 

Link to comment
Share on other sites

  • Ismer changed the title to Mężczyzna YZX (A.Huxley)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...