Skocz do zawartości

Co właściwie zrobiłem z czakrami?


halyna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, opiszę w skrócie.


Jakiś czas temu włączyłem sobie medytację z czakrami - konkretnie tę. Na początku zatrzymałem się na czakrze gardła. Na następny dzień czułem, że się pobudziły te czakry, nad którymi medytowałem - nawet potrafiłem czuć miłość i cieszyłem się kiedy szedłem ogródkiem (choć przypomnę - ostatnio, nie pamiętam czy wtedy też - trochę co sobie wkręcę - czuję jakby się działo naprawdę).

Ale - oczami wyobraźni (czy w głowie?) widziałem jakieś jakby... budynki w niebie, wysokie wymiary, nie wiem, nie dokładnie a ogólnie. Miałem natrętne myśli - nie pamiętam już jakie w każdym razie przeczytałem, że zaburzona czakra trzeciego oka powoduje brak kontroli nad natrętnymi myślami.
Dodam tylko jeszcze, że miałem różne odczucia. Np. że po lewej stronie są byty dobre po prawej złe ale to chyba później.
Zrobiłem to samo ale skończyłem na czakrze trzeciego oka.
Zaczęła się przez jakiś czas pobudzać, ponieważ ciągle czułem mrowienie.
ALE - mam zwyrodnienia w kręgosłupie na karku - nie wiem czy to ma wpływ na różne "dziwactwa"? (np. lęk, urojenia itp.)
Dopiero czakrę uciszyłem medytacją.

Co czuję? jakbym był od góry do dołu rozdarty. Taki pusty, Praktycznie nie mam w sobie energii i czuję depersonalizację (ale to w wyniku ciągłego lęku).
Uziemiam się - pracuję nad czakrą podstawy i trochę lepiej ale teraz - co jakiś czas ona słabnie.

W ogóle - raz tak raz inaczej się czuję, podam konkrety:

Rano czuję się uziemiony ale martwię się o sprawy duchowe.
W pracy czuję się uziemiony.
Kiedy gdzieś usiądę - czuję się niski i mogę mieć wtedy różne urojenia.
Dzisiaj w kościele - stałem a i tak czułem jakby nad głową jakaś energia była. Słabsze czułem uziemienie.
Ogólnie - ciągle martwię się o sprawy duchowe.

Jedna rzecz, którą widziałem we śnie - tak jakby mi podświadomość podpowiedziała - widziałem w pokoju jakby Ducha Świętego i widziałem jakby swoje czakry gdzie było, że to energii z kosmosu jest więcej w czakrach (widziałem taki rysunek - idzie z góry z lewej strony) niż tej z ziemii po prawej.


W każdym razie - co zrobiłem z czakrami?
Co zrobić aby je wyrównać?
Wiem, że mogłem niedokładnie opisać albo cos pominąć ale możecie śmiało pytać.

Co do psychiki - mam ostatnio tak, że co pomyślę to czuję, co "wkręcę" sobie podświadomości - czuje jakby to się działo naprawdę, mam różne nerwice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...