Skocz do zawartości

Druga połowa września


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zawsze postawiłam karty tym razem na drugą połowę września. Jestem singielką, nie ma obecnie koło mnie żadnego mężczyzny. W pracy zapowiada się ciężki okres z racji rozpoczęcia kolejnych projektów.

 

Aura
9 denarów + wisielec + 8 pucharów

Na poczatku powinno być ok, bo 9 denarów to radość, korzystamy z owoców swojej pracy ,ale później widać jakieś zatrzymanie i rozmyślanie co niestety spowoduje zły nastrój,samotność, ale też pozostawienie za sobą czegoś co mi ciąży.

 

Praca
sprawiedliwość + 5 buław + kapłan

Dużo pracy, nerwów, mogą być też jakieś kłótnie i nauka nowych rzeczy. Nie będzie tutaj chwili wytchnienia.

 

Uczucia
śmierć + król mieczy + wieża

Tutaj nie wiem jak to ugryźć bo wygląda to jakby odrodziła się znajomość z jakimś stanowczym Panem, ale niestety przez jego dystans i takie podejście tylko rozumem runęła ostatecznie. Albo odetnę się definitywnie od Pana o którym myślę z przeszłości i niestety nie będzie to dla mnie łatwe. Sama nie wiem jak te karty tutaj ugryźć.


Najważniejsze wydarzenie
śmierć + rycerz pucharów + rycerz denarów

Zamknięcie starych spraw dotyczących Pana z przeszłości i rozmyślania o nim, albo odrodzenie znajomości z tym Panem, albo jakie wiadomości z nim związane. 

 

Rada
7 mieczy + królowa denarów + as buław

Być ostrożną i uważać, żeby nikt mnie nie oszukał. Korzystać z finansowych przyjemności, zrobić coś dla siebie (pozwolić sobie na jakiś wydatek) co doda trochę energii :)

 

Może ktoś doda swoją interpretację, bo jakoś nie wiem jak do końca ugryźć karty :) szczególnie te na uczucia :) Będę bardzo wdzięczna za interpretacje

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mala_83 napisał:

Aura
9 denarów + wisielec + 8 pucharów

Będziesz spełniona finansowa, natomiast mimo to będziesz odczuwała zmęczenie psychiczne z powodu zastoju w sferze uczuć. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mala_83 napisał:

Praca
sprawiedliwość + 5 buław + kapłan

Tu bez zmian. Będzie sporo pracy, Sprawiedliwość to konieczność wykazania się, bo efekty tych działań będą docelowo oceniane i weryfikowane. Z tego właśnie powodu będzie trzeba zmierzyć się ze swoją wiedzą,  doświadczeniem, by utrzymać jak najwyższą jakość ( 5 Buław + Papież). 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mala_83 napisał:

Uczucia
śmierć + król mieczy + wieża

Ta sfera powoli umiera w Twojej (pod)świadomości. W tym okresie nic się tutaj nie zadzieje. Król Mieczy to karta samotności, a Wieża może być z jednej strony zburzeniem tego stanu, a z drugiej może mówić o tym, że Ty jako Król Mieczy, czyli osoba skoncentrowana na pracy, nie będziesz w ogóle sobie tym głowy zaprzątała. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mala_83 napisał:

Rada
7 mieczy + królowa denarów + as buław

Nie afiszuj się z tym ile masz na koncie,  najlepiej nikomu nic nie pożyczaj. Ceń się, dogadzaj sobie, korzystaj z zarobionych pieniędzy tyle ile się da..

Bądź aktywna i nie spoczywaj na laurach.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Ziomal597 za interpretację. Faktycznie wrzesień może być bardzo pracowity gdzie nie będzie czasu na myślenie na temat uczuć. Na dodatek ostatni pobyt na portalach randkowych spowodował, że mam dość poszukiwań w tych miejscach nowych znajomości. Obecnie jakoś sporo osób z mojego otoczenia odzywa się pogadać, bo ich związki i małżeństwa rozpadają się. To też pokazuje mi, że nie ma sensu decydować się na coś co od początku nie jest tym co chcemy, bo jak to widać po kilku latach rozpada się i tylko tracimy czas i kosztuje nas to ogrom emocji. Stąd faktycznie sfera uczuć może pójść w odstawkę :) A pracy zapewne będzie ogrom. Co do rady nie lubię się afiszować ani pożyczać choć po sprzedaży samochodu już pojawiły się pytania o pożyczkę. Nie mam w zwyczaju pożyczać więc chyba faktycznie nie ma co być takim hojnym :) Chyba czas bardziej o siebie zadbać i pozwoli sobie na coś dla siebie :)

Pozdrawiam serdecznie :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 6.09.2020 o 14:17, Mala_83 napisał:

WERYFIKACJA!!!

 

Aura
9 denarów + wisielec + 8 pucharów

Na początku był fajny nastrój, zadowolenie itp a pod koniec miesiąca dopadła mnie chandra, zły nastrój, jakieś rozmyślanie :(

 

Praca
sprawiedliwość + 5 buław + kapłan

Bardzo dużo pracy szczególnie końcówka miesiąca, nauka nowych rzeczy, działanie na szybko, aby zdążyć przed końcem miesiąca, ogólnie nerwówka

 

Uczucia
śmierć + król mieczy + wieża

Nawet nie miałam za bardzo czasu, żeby myśleć o uczuciach


Najważniejsze wydarzenie
śmierć + rycerz pucharów + rycerz denarów

Tutaj nadzieja co do pewnego Pana z przeszłości, że nasze drogi się zejdą legła w gruzach

 

Rada
7 mieczy + królowa denarów + as buław

Faktycznie nie afiszowałam się tutaj z pieniędzmi itp

Dziękuje za interpretacje i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...