Skocz do zawartości

Spotkanie rekrutacyjne


Gość Sajya

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek mam spotkanie w sprawie pracy. Obecnie pracuję na czas nieokreślony, z ciekawości wysłałam cv i zaprosili na spotkanie. Podchodzę do tego dość swobodnie, bez spiny 

 

Jak minie spotkanie?

Głupiec, 3kielichy, 7 denarów

 

No tak, niezobowiązujaco, luźno, aż za swobodnie chyba jak na rozmowę o pracę. 7denarów to doświadczenie  i czekanie na rozstrzygnięcie

 

Zaproponują pracę? 

Sąd, 9 kielichów, rycerz denarów

 

Nie wiem...

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
24 minuty temu, Gośc20 napisał:

Jak minie spotkanie?

Głupiec, 3kielichy, 7 denarów

W miłej atmosferze, będzie całkiem sympatycznie. Pomimo to jednak mogą stwierdzić, żeby czekać na telefon 7 Denarów.  Może będzie dosyć luźna atmosfera, ale będziesz też czuć, że zbyt dużo czasu zajmuje Ci odpowiedź na zadane pytania 

37 minut temu, Gośc20 napisał:

Zaproponują pracę? 

Sąd, 9 kielichów, rycerz denarów

Zaproponują, ocenią Cię jako osobę wyróżniającą się na tle innych (Sąd), podbije to Twoje ego (9Kielichów) i świadomość na rynku pracy (Rycerz Denarów) 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Gośc20 napisał:

Jak minie spotkanie?

Głupiec, 3kielichy, 7 denarów

Spotkanie na luzie,  może będzie trzech rekrutantów, ale tak czy inaczej będzie przyjemnie. Lekka atmosfera, ale nie dadzą Ci od razu odpowiedzi. Na werdykt będzie trzeba trochę poczekać. 

Odnośnik do komentarza

Jak minie spotkanie?

Głupiec, 3kielichy, 7 denarów

 

Jakby rozmowa była zupełnie nie na temat, lub jakby to była rekrutacja na inne stanowisko. Być może szukają kogoś świeżego na dane stanowisko. Rekrutacja przebiegnie w swobodnej, luźnej atmosferze, a Ty będziesz długo czekała na wynik rekrutacji. 

 

Zaproponują pracę? 

Sąd, 9 kielichów, rycerz denarów

 

Dostaniesz propozycje pracy, ale chyba w momencie, gdy już o niej zapomnisz. Będzie to praca na której będziesz mogła samodzielnie się spełniać. Wymagająca skrupulatności i systematyczności. 

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Gośc20 napisał:

W piątek mam spotkanie w sprawie pracy. Obecnie pracuję na czas nieokreślony, z ciekawości wysłałam cv i zaprosili na spotkanie. Podchodzę do tego dość swobodnie, bez spiny 

 

Jak minie spotkanie?

Głupiec, 3kielichy, 7 denarów

 

Milo i swobodnie może się przeciągnąć lub opóźnić. 

 

Zaproponują pracę? 

Sąd, 9 kielichów, rycerz denarów

 

No szansę są jak najbardziej w każdym razie karty są całkiem dobre. 

 

 

 

 

 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Weryfikacja, częsciowa:

1.Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym spotkaniem, miło i lekko odbyte, przeznaczone pół godziny zamieniło się w blisko dwie godziny rozmowy. Warunki ok, pasują mi. 

2. Rekruter zaprosił już teraz na spotkanie z Prezesem w siedzibie więc możliwe, że coś z tego będzie

Dzięki wszystkim za interpretacje

 

P.s. dam znać jak  wyjdzie

 

 

Edytowane przez Sajya
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...