Skocz do zawartości

Zawod


alieninside

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno mnie tu nie bylo. Co sadzicie abym zaczela ksztalcic sie w takim  zawodzie. Moja talia pagan tarot

W sumie kiepskie pytanie zadalam. Poprostu co karty sadza o pojsciu w tej zawod, ale jakos nie pomyslalam nad prawidlowym pytaniem.

Moglby ktos zerknac?

6 denarow Krolowa bulaw 2 denary

 

Niby pierwsze karty ok. Dostalabym sie bez problemu w ktlroloeej bulaw bylabym pelna zapalu do nowej inicjatywy tylko te 2 denary mnie martwia. Czy problemy finansowe mi to utrudnia lub placa nie  bedzie satysfakcjonujaca w tym zawodzie. Lub tez moze 2 denary przy krolowej bulaw dadza zmienne zaangazowanie w zawod i nauke. Co sadzicie?

Edytowane przez Wildwood
Blad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 2 denary przy Królowej buław pokazuje, ze swietnie poradzisz sobie z połączeniem różnych zajęć. Na razie trzeba w siebie zainwestować i wykazać się elastycznością z dysponowaniem czasu oraz energii. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Wildwood napisał:

Dawno mnie tu nie bylo. Co sadzicie abym zaczela ksztalcic sie w takim  zawodzie. Moja talia pagan tarot

W sumie kiepskie pytanie zadalam. Poprostu co karty sadza o pojsciu w tej zawod, ale jakos nie pomyslalam nad prawidlowym pytaniem.

Moglby ktos zerknac?

6 denarow Krolowa bulaw 2 denary

Karty uważają, że dobry to dla Ciebie kierunek, bedziesz w nim szczęśliwa i spełniona, jakby wygrasz w  (6 buław), w Królowej też widać, że to Twoja pasja, dasz z siebie dużo energii, będziesz mega zadowolona sobą. Z 2 monetami nie martwiła bym się, w kontekście takiego pytania, może chodzić zwyczajnie o to, że nie warto się nastawiać na to, jako na jedyną możliwą opcje, mieć jakąś zapasowa alternatywę :)

 

Powodzenia ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Roseanna Xavier napisał:

Karty uważają, że dobry to dla Ciebie kierunek, bedziesz w nim szczęśliwa i spełniona, jakby wygrasz w  (6 buław), w Królowej też widać, że to Twoja pasja, dasz z siebie dużo energii, będziesz mega zadowolona sobą. Z 2 monetami nie martwiła bym się, w kontekście takiego pytania, może chodzić zwyczajnie o to, że nie warto się nastawiać na to, jako na jedyną możliwą opcje, mieć jakąś zapasowa alternatywę :)

 

Powodzenia ;) 

Dziekuje. 

Ale chyba zle spojrzalas bo tu nie ma 6 bulaw tylko 6 denarow.

a z podsumy Rydwa n wiec nie wiem skad to 6 bulaw

W kazdym razie jak wg Ciebie zmienia to obraz sytuacji?

 

 

Ogolnie jak zobaczylam te karty to mialam jakies wrazenie ze to zly pomysl. Nie wiem dlaczego tak te karty odczytalam. Moze ze to nowy zawod juz w latach 30 a ja nie lubie zmian?

To cos co przychodzilo mi naturalnie jak bylam dzieckiem nie wiem dlaczego na to sie nie zdecydowalam. teraz sporo czytam o samorozwoju i jednak postanowilam zrobic jakis krok w strone dzieciecych pasji.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Wildwood napisał:

tu nie ma 6 bulaw tylko 6 denarow.

Tak, możliwe, ja ostatnio szalenie szybka i impulsywna jestem, nie wszytko czytam dokładnie.

Zależy sporo od zawodu ja myślę, z czym jest związany?

6 monet może też wskazywać, że pomogą Ci na starcie + tu nie ma kart negatywnych. Rydwan raczej też zaznacza prace, której poświęcisz sporo energii, entuzjazmu, może będzie związana z podróżami/zagranicą.

Bądz dobrej myśli :) Też już trochę tych łat mam, a kierunek pracy ciągle zmieniam + studia cały czas przerywam, do tego moja mama zmieniła pracę już po 40ce - także jeszcze jesteś młoda, sporo przed Tobą, nie ma o czym się martwić. Zresztą 2020 - teraz 30+ to jak kiedyś 25 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kierunek zwiazany z gastronomia wiec tak nie do konca podroze, ale to zalezy. Zawsze mozna zrobic podroze kulinarne.

Fajnie ze Twojwj mamie sie udalo. dodalo mi to otuchy. Chcialabym miec 25 

 

Ja licze metoda z tarot moja pasja, gdzie denary i kiwlichy liczy sie jako liczy od 11

Tutaj:

6 denarow- 16

Krolowa bulaw kaplanka

2 denary 12

 

Tobie pewnie wyszedl pustelnik 9 co moim zdaniwm tez dobrze wrozy na zglebianie wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do ko ca praca z ludzmi. Bo to nie kelner tylko cukiernik. Wiec mysle ze bezposredniwgo kontaktu by nie bylo. W sumie to nawet wolalbym tego uniknac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wildwood napisał:

No nie do ko ca praca z ludzmi. Bo to nie kelner tylko cukiernik. Wiec mysle ze bezposredniwgo kontaktu by nie bylo. W sumie to nawet wolalbym tego uniknac...

I tak i tak, to usługi, prawda? :) 6 monet wlasnie to może zaznaczać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usluga to fakt. 

Ajak patrze na karte 2 denary z RW to jakos mi to przypomina ugniatanie ciasta ale w bajkach.Ja czesto patrze tylko na obrazki z kart i one potrafia cos pieknie pokazac. Z tym ze moje karta wyglada tak

spacer.png

Edytowane przez Wildwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Wildwood napisał:

Usluga to fakt. 

Ajak patrze na karte 2 denary z RW to jakos mi to przypomina ugniatanie ciasta ale w bajkach.Ja czesto patrze tylko na obrazki z kart i one potrafia cos pieknie pokazac. Z tym ze moje karta wyglada tak

spacer.png

Tak, warto patrzeć na obrazki :) Ciężko powiedzieć coś o tej talii konkretnie - ja używam takie, gdzie obrazki są bliższe talii R-W :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

JHej

Jeszcze nie podjelam zsdnych krokow.

Zastanawiam sie co wybrac. Wyciagnelam po 2 karty do kazdej idei

studium policealne: kochankowie umiar pods sad 

No ogolnie spelnienie marzen moze fajna atmosfera, moze poprostu wybor? ale w umiarze chyba mi to spowszednieje troche i znudzi? Bo to az 2 lata. A sad w podsumie to nie mam pojecia co znaczy.

Czy

kurs: 8 bulaw swiat pods rydwan

duzo by sie to dzialo duzo bodzcow w swiecie szczesliwe zakonczenie. Podsuma rydwan czyli szybko pojde do przodu. Ale nie wiem czy kurs wystarczy by dac mi zawod i prace w nim. No waham sie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Policealne: Kochankowie mogą wskazywać na to, że pewnie będziesz musiała wybierać odpowiednią specjalizację, ale pewnie wybór ten będzie przyjemny dla Ciebie, zgodny z Twoją naturą (Kochankowie). Lub zaznaczyła się dziedzina w tej karcie - coś związanego z komunikacjami, szczególnie, że na drugie pytanie też wyskoczyły karty kontaktu, a Umiarkowanie wskazuje na pojednanie dwóch przeciwległych biegunów (ludzi). Umiarkowanie również wskazuje na to, że uczyć się bedziesz dłużej, niż na kursie. Sąd jest tu kartą bardzo fajną - napewno tą szkołę skończysz i wszystko zaliczysz + gwarantuje wyjście na następny, lepszy poziom - czyli edukacja formalna.

 

Kurs: wszystkie karty wskazują na to, że będzie szybko, miło i przyjemnie :) Znowu widzę coś, związanego z komunikacją + pewnie poznasz fajnych ludzi, napewno czegoś się nauczysz. Rydwan wskazuje też na szybkość, pewność i działanie.

 

Wybrałabym jednak tą szkołę, mimo że będzie trwać długo, wyciągnęłaś 2 arkanów wielkich, no i Sąd na końcu do mnie przemawia bardziej, niż Rydwan - bo zamyka za Tobą stary rozdział, i otwiera nowy, naprawdę odmienia Twoje życie :)

 

Trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Willow. Juz wybralam druga opcje. Nie moglam znalezx odpowiedniej szkoly. W jrdnym miejscu kierunek wogole nie ruszyl w drugim niczego nie moglam sie dowiedziec o programie jakby specjalnie utrudniali. Poza tym miala bardzo zle opinie, duzo bylo pozwow zbiorowych o naliczanie oplat ktorych byc nie powinno, nauczyciele nie prowadza zajec ze wzgledu na zbyt male pensje itp. No a nic poza tym nie znalazlam a powaznie o szkole myslalam. 

No wiec wybralam kurs.  Przynejmniej bedzie duzo praktyki, prac manualnych stad rydwan 8 bulaw, a to jest wazne w tym zawodzie. No ok. Pozniej bede sie martwic najwyzej.

Teraz po Twojej interpretacji troche zaluje ale ja zawsze umiarkowanie kiepsko odbieralam w rozkladach dla siebie jako poprostu nuda. 

 

 

 

********************************

 

Przed chwila dzwonilam do tej drugiej szkoly i okazalo sie ze ten kierunek tez nie ruszyl. Wiec zostaja mi chyba tylko te kursy. Ciekawe ze najwieksze miasto w pl i nie ma kierunku. Za to kursow jest a kursow. W tym centrum szkoleniowym co miesiac rusza nowy kurs zaoczny i dzienny. 

Edytowane przez Wildwood
Aktualizacja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...