Skocz do zawartości

ryzykowna decyzja?


loocylle

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

mam możliwość rocznego wyjazdu na Kanary i szczerze mówiąc bardzo mam ochotę na zrobienie sobie takiej "przerwy od życia", ale oczywiście wiąże się to z rzuceniem pracy, zostawieniem rodziny i przyjaciół, tylko faceta nie zostawiam, bo już wcześniej sobie poszedł ;) 

Karty na decyzję: czy powinnam zaryzykować i wyjechać na ten rok?

 

tło pytania: Giermek Mieczy

 

możliwość pierwsza / zaryzykować: Rycerz Monet, Świat, Król Buław

W RM widzę przychylność otoczenia, otwarcie drogi do Świata, w którym jest wyjazd, spełnienie marzeń. Król Buław jako wzięcie życia we własne ręce, działanie, spełnienie. 

 

możliwość druga / odpuścić sobie: 10 Buław, Królowa Buław, Sąd

10B będę żałowała straconej szansy, będzie mi z tym ciężko, ale po czasie okaże się, że na tym zyskałam. Królowa Buław jest kobietą spełnioną i zadowoloną z własnego życia, a do tego Sąd, czuję w nim założenie rodziny lub przyjazne środowisko, w którym poczuję się na swoim miejscu.

 

tak, tło jest oczywiste - brak zdecydowania, ale dalej? obie drogi wydają się warte spróbowania. Co myślicie? obawiam się, że widzę życzeniowo te karty.

 

Edytowane przez loocylle
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
4 godziny temu, loocylle napisał:

Witajcie,

mam możliwość rocznego wyjazdu na Kanary i szczerze mówiąc bardzo mam ochotę na zrobienie sobie takiej "przerwy od życia", ale oczywiście wiąże się to z rzuceniem pracy, zostawieniem rodziny i przyjaciół, tylko faceta nie zostawiam, bo już wcześniej sobie poszedł ;) 

Karty na decyzję: czy powinnam zaryzykować i wyjechać na ten rok?

 

tło pytania: Giermek Mieczy

 

możliwość pierwsza / zaryzykować: Rycerz Monet, Świat, Król Buław

 

możliwość druga / odpuścić sobie: 10 Buław, Królowa Buław, Sąd

 

tak, tło jest oczywiste - brak zdecydowania, ale dalej? obie drogi wydają się warte spróbowania. Co myślicie? obawiam się, że widzę życzeniowo te karty.

 

A Twoja interpretacja? :)

Jeśli chcesz poznać opinię innych użytkowników forum, musisz najpierw uzupełnić post o własne rozumienie tych kart. 

  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
14 godzin temu, loocylle napisał:

tło pytania: Giermek Mieczy

 

Czy ten wyjazd wiąże się jakoś z pogłębianiem wiedzy albo dokształcaniem? Jeśli nie, to w takim razie może mówić, że podszlifujesz swoje zdolności językowe :wink:

14 godzin temu, loocylle napisał:

możliwość pierwsza / zaryzykować: Rycerz Monet, Świat, Król Buław

Myślę, że urzadzisz się tam całkiem nieźle, zarówno jeśli chodzi o kwestie finansowe jak i zawodowe. Znajdziesz swoje miejsce na ziemi. Bardzo możliwe, że kogoś poznasz tam wartego uwagi.  Karty są bardzo korzystne, będziesz spełniona i niezależna :)

14 godzin temu, loocylle napisał:

możliwość druga / odpuścić sobie: 10 Buław, Królowa Buław, Sąd

Jeśli zrezygnujesz, to będziesz niezadowolona, przytłoczona tym, że nie zmieniłaś otoczenia. Będziesz wracać do tego myślami i w nich rozliczać się z tej decyzji. Możesz również wypatrywac kolejnej szansy na wyjazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lunaria napisał:

Czy ten wyjazd wiąże się jakoś z pogłębianiem wiedzy albo dokształcaniem? Jeśli nie, to w takim razie może mówić, że podszlifujesz swoje zdolności językowe :wink:

 

Dziękuję za interpretację :)

Ten wyjazd to dla mnie szansa na nauczenie czegoś zupełnie innego, ale na język również liczę, oraz szlifowanie surfowania w czasie wolnym ;) więc, tak - zdecydowanie wiąże się z nauką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2020 o 17:27, loocylle napisał:

Witajcie,

mam możliwość rocznego wyjazdu na Kanary i szczerze mówiąc bardzo mam ochotę na zrobienie sobie takiej "przerwy od życia", ale oczywiście wiąże się to z rzuceniem pracy, zostawieniem rodziny i przyjaciół, tylko faceta nie zostawiam, bo już wcześniej sobie poszedł ;) 

Karty na decyzję: czy powinnam zaryzykować i wyjechać na ten rok?

 

tło pytania: Giermek Mieczy

 

możliwość pierwsza / zaryzykować: Rycerz Monet, Świat, Król Buław

W RM widzę przychylność otoczenia, otwarcie drogi do Świata, w którym jest wyjazd, spełnienie marzeń. Król Buław jako wzięcie życia we własne ręce, działanie, spełnienie. 

 

możliwość druga / odpuścić sobie: 10 Buław, Królowa Buław, Sąd

10B będę żałowała straconej szansy, będzie mi z tym ciężko, ale po czasie okaże się, że na tym zyskałam. Królowa Buław jest kobietą spełnioną i zadowoloną z własnego życia, a do tego Sąd, czuję w nim założenie rodziny lub przyjazne środowisko, w którym poczuję się na swoim miejscu.

 

tak, tło jest oczywiste - brak zdecydowania, ale dalej? obie drogi wydają się warte spróbowania. Co myślicie? obawiam się, że widzę życzeniowo te karty.

 

Myślę że karty jak najbardziej wskazują na wyjazd. Świat mi mówi że będzie Ci tan dobrze, poczujesz się jak u siebie. 

Noe powinno być żadnych problemów finansowych i będziesz miała sporo możliwości działań i świadomej władzy nad kierunkiem wszelkich działań. 

 

Natomiast jakbyś została, to te karty mi mówią że będziesz się czuła tutaj przytłoczona i niespełniona. Dodatkowo będziesz sobie pluła w brodę że nie spróbowałaś (sąd) będziesz się osadzała że nie spróbowałaś. 

 

Giermek mieczy - może ktoś ma wpływ na Twoją decyzję? Może od kogoś zależy Twoja decyzja? Może przez kogoś się wahasz? Młody, inteligentny chłopak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kostroma napisał:

Myślę że karty jak najbardziej wskazują na wyjazd. Świat mi mówi że będzie Ci tan dobrze, poczujesz się jak u siebie. 

Noe powinno być żadnych problemów finansowych i będziesz miała sporo możliwości działań i świadomej władzy nad kierunkiem wszelkich działań. 

 

Natomiast jakbyś została, to te karty mi mówią że będziesz się czuła tutaj przytłoczona i niespełniona. Dodatkowo będziesz sobie pluła w brodę że nie spróbowałaś (sąd) będziesz się osadzała że nie spróbowałaś. 

 

Giermek mieczy - może ktoś ma wpływ na Twoją decyzję? Może od kogoś zależy Twoja decyzja? Może przez kogoś się wahasz? Młody, inteligentny chłopak. 

Masz rację waham się z powodu pewnej osoby, ale myślę też, że to może być pewne ograniczenie ze strony środowiska zawodowego, że mogą mnie nie wypuścić szybko...

Dziękuję za interpretację :)

jutro mam rozmowę I się okaże czy mam możliwość wyjazdu :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...