Skocz do zawartości

Do końca roku 2020


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Do końca rok. Na każda dziedzinę kładę z innej tali. W nawiasie dopowiedzenie z dodatkowej tali. 

 

praca finanse - 4 monety (Sprawiedliwość) Rycerz monet 7 mieczy (10 monet) co ta sytuacja dla mnie oznacza 6 buław 

4 monety przy rycerzu monet mówią o dużej ilości monotonnej pracy, 7 miecz przy tych kartach to jakby umiejętnie wykorzystanie jakiejś szansy za pomocą sprytu 

 

uczucia - 3 puchary Pustelnika 2 buławy Wieża Cesarz  co ta sytuacja dla mnie oznacza as pucharów 

wyjście do ludzi po okresie izolacji i jakby niespodziewanie poznanie kogoś kto od razu zrobi na mnie wrażenia, widzę tutaj szanse na nowe uczucie 

 

ogólnie do końca roku - Cesarz Diabeł Gwiazda, co dla mnie to oznacza Pustelnik 10 mieczy Słońce 

widać tutaj wpływową osobę, korzystne  znajomosci, osoba która może próbować uzależnić od siebie i swoich wpływów. Pustelnik 10 mieczy słońce oznacza zakończenie wycofania się i wyjście, pokazanie się w pełni. 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, zakretka23 napisał:

 

praca finanse - 4 monety (Sprawiedliwość) Rycerz monet 7 mieczy (10 monet) co ta sytuacja dla mnie oznacza 6 buław 

 

Wydaje mi się, że dość stabilnie moze użyjesz trochę sprytu, żeby osiągnąć sukces i kasę 

 

uczucia - 3 puchary Pustelnika 2 buławy Wieża Cesarz  co ta sytuacja dla mnie oznacza as pucharów 

Może po okresie totalnego luzu przyjdzie czas na przemyślenia i zmianę dotychczasowych zasad

 

ogólnie do końca roku - Cesarz Diabeł Gwiazda, co dla mnie to oznacza Pustelnik 10 mieczy Słońce 

 

Może jakieś spiecie i nieporozumienie, niezrozumienie sprawy. Później powinno się coś wyjaśnić i ustabilizowac. 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 22.09.2020 o 08:51, zakretka23 napisał:

Do końca rok. Na każda dziedzinę kładę z innej tali. W nawiasie dopowiedzenie z dodatkowej tali. 

 

praca finanse - 4 monety (Sprawiedliwość) Rycerz monet 7 mieczy (10 monet) co ta sytuacja dla mnie oznacza 6 buław 

4 monety przy rycerzu monet mówią o dużej ilości monotonnej pracy, 7 miecz przy tych kartach to jakby umiejętnie wykorzystanie jakiejś szansy za pomocą sprytu 

 

uczucia - 3 puchary Pustelnika 2 buławy Wieża Cesarz  co ta sytuacja dla mnie oznacza as pucharów 

wyjście do ludzi po okresie izolacji i jakby niespodziewanie poznanie kogoś kto od razu zrobi na mnie wrażenia, widzę tutaj szanse na nowe uczucie 

 

ogólnie do końca roku - Cesarz Diabeł Gwiazda, co dla mnie to oznacza Pustelnik 10 mieczy Słońce 

widać tutaj wpływową osobę, korzystne  znajomosci, osoba która może próbować uzależnić od siebie i swoich wpływów. Pustelnik 10 mieczy słońce oznacza zakończenie wycofania się i wyjście, pokazanie się w pełni. 

 

Praca i kasa- tutaj raczej bez większych zmian. Stabilnie. Też mam wrażenie, że coś możesz pokombinować i zyskasz większą kasę ( 10 Monet).

 

Widać, że było Ci nawet dobrze powiedzmy w izolacji, ale przed Tobą duża zmiana. I duża szansa, że pojawi się poważny Pan i szansa na uczucie ( As Kielichów), czego też Ci życzę :koniczynka:

Ogólnie do końca roku- według mnie karty tu pokazują zauroczenie Panem, co oznacza koniec samotności i nowy, radośniejszy etap w Twoim życiu :)

Wszystkiego dobrego ! :1s_n:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...